L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. április 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, tápláló éjszakai krém. A selymes olajok segítenek a bőr intenzív táplálásában és a de-hidratáltságtól való védelemben. A Pro-Calcium segít a bőr védőrétegének a helyreállításában. A Fehér Jázmin segít a bőrnek belölről megerősíteni és helyreállítani a szerkezetét.

Sheila

2018. február 12.

Nem vagyok oda a Loreál krémekért, nekem a többsége csak marketing+vmi brutál (bár kellemes) illat és ennyi, ráadásul általában zsírosítják a bőröm. Ez viszont annyira baráti árra leárazva (~1200 Ft) csücsült a polcon, hogy adtam neki egy esélyt. Meglepően jó. Könnyű, zselé szerű állaga van, narancsos színe és elég erős illata (szokás szerint). Szérum fölé használom éjszakára (otthonülős hétvégén nappalra is bevetettem) és egész tűrhetően beszívódik. Hagy egy pici ragacsos érzést, de nem vészes és éjjelre ez nem is annyira lényeges. Az arcom kellemesen puha lesz tőle, nem zsírosodik jobban és pattanásokat sem okozott eddig. Nem csodaszer, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 12.

devababa

2015. január 7.

Learazva vettem, 40 eves vagyok, allando problemam a szaraz bor. Tartalmas, taplalo krem, nekem nagyon jo de fiatalabb ill vegyes borre nem ajanlanam. eg nem volt ilyen jo a borom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 7.

niki33

2014. október 22.

Akciósan vettem 1200 forintért, gondoltam ennyit megér. Az illata nekem egy kicsit erős, de tetszik, hogy amennyire nehéz krémnek gondoltam, annyira nem igaz, mert hamar felissza a bőröm. Ami miatt levonok egy csillagot, az az, hogy amikor reggel áttörlöm az arcomat micellás vízzel, narancssárga lesz a vattakorong, ami biztos ennek a krémnek a maradványa, mert ugyanilyen színű. De eddig messze a legjobban hidratáló éjszakai krém az érzékeny bőrömre, azok közül amit eddig használtam, és valóban ilyen késő őszi-télies időben igényli a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 22.

Klaudia

2013. október 23.

Én nem mondanám rá, hogy könnyű, kicsit zsírosabb érzetű és "keményebb" állagú, de szerintem télre pont megfelelő annak, akinek hajlamos ilyenkor kiszáradni a bőre. Isteni az illata, elég erős, édeskés, ami nekem nagyon bejön. A hatása tényleg extra tápláló, olyan érzésem van miután bekenem vele az arcomat, hogy most minden jót megkap a bőröm éjszakára amit csak kívánhat. Szóval számomra luxus érzetet kelt. Reggelre igaz fénylik tőle a bőröm, de úgyis arcot mosok, mielőtt rákenném a bb krémemet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

jibjab

2013. április 12.

Most vettem magamnak negyedik alkalommal újra. Hiába kombinált a bőröm a távfűtéses időszakban mindig nagyon kiszárad, főleg éjszaka. Ez egy kicsit zsírosnak tűnt, bár én a könnyű változatát vettem, de reggelre szépen beszívódik és nagyon kipihenté és puhává teszi a bőrt. Mivel a nyakamon nagyon száraz a bőr és kezdenek jelentkezni az első ráncok ezért sokszor nappalra is ezt kenem erre a részre. Mivel a L'oreal rengeteget akciózik így teljes áron soha nem vettem. Most 25% van rá a DM-ben úgy szereztem be, de korábban is mindig volt valami akció a DM-ben vagy a Müllerben vagy a Rossmannban így a 2399Ft-os árnak mindig a töredékét fizettem. 1 krém nekem kb. 2-3 hónapig tart rendszeres használat mellett. Nyárra lehet, hogy sok lesz, de most még igényli a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 12.

Hidratálók: Glycerin, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Hexyldecanol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.