L'Oreal Paris

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Momcika, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 27.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló arckrém rózsakivonattal gazdagítva

Ár: 2000 Ft , Eladó: norazee
Állapot: Bontatlan csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Postai utánvét vagy személyes átvétel
Kelemen77

2019. december 9.

A termékcsalád arcolaját, és az éjszakai krém maszkját folyamatosan használom, imádom. Ennek hatására vettem meg ezt a krémet. Hiba volt. A száraz bőröm mindent beiszik, amit rákenek nyom nélkül. Na ezt nem. A szaga nem kellemes, a csillám...nem is értem minek, hússzíne van! A másik nappali krémjükkel ellentétben nagyon sűrű, kenőcsös állagú. Eltettem a fürdőben, most akadtam rá újra. Kézkrémnek használom, de még arra sem jó, semennyit sem hidratál. De én vagyok a hibás, elcsábultam. Két csillagot kap, de csak azért, mert a termékcsoport más tagjait viszont imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Lumpika777

2019. november 19.

Igazából én ezt a krémet ma vettem és most csak úgy szemre !Kellett egy arckrém így ezt választottam! Nagyon megbántam, hogy a véleményeket most olvastam el és nem vásárlás előtt! Őszinte leszek idáig egyszer használtam úgyhogy a hidratálásról meg a hatásáról nem tudok véleményt mondani !Illata állaga jó viszont ez a csillámlás kifejezetten zavar !Rávakuztam és konkrétan úgy nézek ki mint a twilight filmből a vámpírok napsütésben! Nem tetszik!

!Reggelre pár pattanásom lett amúgy nem jellemző az arcom száraz hidratálás szempontjából nálam nulla, komolyan én még ilyen kaka arckrémet nem láttam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

ellla18

2019. június 5.

Hát...nem egy nagy szám mint arckrém 🤔 hidratáló hatása nem igazán van sok,csak csillog tőle a fejem mint egy diszkó gömb 😅 akciósan szereztem be nem túl drágán,viszont nem érte meg szerintem így sem sajnos, én erre csak 3*-ot tudok adni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

sziszoka

2019. május 29.

Méghogy kiemeli az arcszínt,meg ragyogást ad?Apró csillámok vannak benne "aztennyi".😊Nem hidratál semmit,az egyetlen pozitívum,hogy nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

mrs.imperator

2019. április 28.

Én éjszakara fogtam be mert nappalra esélytelen hogy ezután vigyem fel a sminket...Nagyon zsíros és nincs időm megvárni amíg beszívódik. Egyébként nagyon szép és igényes krém, finom. Féláras kuponnal vettem. Jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 28.

Fannnya

2019. április 21.

A kis csillámokat, az illatát és az állagát szeretem, viszont nem hidratál eléggé. Remélem, ahogy tavaszodik, elég lesz, most még kevés a bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Carson32

2018. december 18.

Kb.: 2 hónapja használom. Nagyon könnyű nappali krém, jól hidratál! A csomagolása nagyon tetszik és a kis csillámok is a krémben! Szép, puha bőrt varázsol!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

mspotts

2018. szeptember 8.

Nekem kissé nehéz nappali krémnek, nem szívódik be olyan gyorsan, mint ahogy azt várnám, bár kétségkívül puha, bársonyos lesz tőle az arcom. Mivel enyhén színezi is (éjszakára azt meg minek), ezért főleg a téli időszakban szoktam használni, akkor remekül beválik. Az illata viszont zseniális!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Nairam

2018. július 24.

Szeretem benne a csillámokat, igènyes a csomagolás. Túlzásba nem vittem a használtatát, szèp fokozatosan fogyott el. Sebboreás a bőröm, mikor fellángol akkor, semmit se segít ez a krèm, de nyilván nem ez a dolga, így olyankor nem használtam. Fura, nèha, mikor felkentem, olyan èrzèsem volt, mintha valami csikiznè az arcom, ès meg kell vakarjam. Többször előfordult már, így óvatosan használom el. Normál bőrűeknek jó lehet, mert egyèbkènt puha lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Ginatural

2018. július 5.

Update: szeretem, szeretem... más nutri goldos termékeket is kifigok próbálni!

3 napja használom, nekem eddig nagyon kellemes és remek hidratáló. Az illata mesés, szép színt kölcsönöz az arcnak és valószínűleg az apró csillámoknak köszönhetően ( ami szerintem nem észrevehető) tényleg ragyogóbb az arcszín és az összkép is friss. Nagyon tetszik de még posztolok később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Update: szeretem, szeretem... más nutri goldos termékeket is kifigok próbálni!

Antioxidánsok: Yeast Extract
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Hydrolyzed Soy Protein, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Squalane, Cyclohexasiloxane, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Myristyl Myristate, Octyldodecanol, Stearyl Alcohol, Isohexadecane, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Stearyl Alcohol, Sorbitan Oleate, Sorbitan Tristearate, Polysorbate-80
Fényvédők: Drometrizole Trisiloxane, Octocrylene
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Stearyl Alcohol, Polysorbate-80
Illatanyagok: Octyldodecanol, Sorbitan Oleate, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Benzyl Alcohol

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.