L'Oreal Paris

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: SzellGreta, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. május 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A friss és gyengéd eukaliptus bőrápoló formula egy SPA szerű nyugtató és frissítő élményt nyújt, míg az erős tiszta agyag mélyre hatol, hogy eltávolítsa a szennyeződéseket és kidugaszolja a pórusokat. A fénylő és olajos bőrt, tisztítja, mattá teszi és frissíti. A bőr azonnal tisztábbnak és egészségesebbnek tűnik. A pórusok feszesebbek és kevésbé láthatóak lesznek, anélkül, hogy kiszáradnának.

Tviki993

2020. július 19.

Jól mattít, egyenletesebb lett a bőrfelszínem a használata után, a pórusokat pedig összehúzta!
Nehéz volt lemosni, de megbírkóztam vele!
Egyenlőre azt mondom, hogy jó termék de nem extra.

Tesztelem még tovább, használom heti 2-3x hátha elérek vele valami láthatóbbat is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Nehéz volt lemosni, de megbírkóztam vele!
Egyenlőre azt mondom, hogy jó termék de nem extra.

bendi13

Korcsoport: < 18
2020. április 11.

Egyetlen darab volt még a Tesco-ban, gondoltam elhozom és milyen jól tettem :) Ennek a maszknak a lényege a rendszeresség. Akkor lehet vele szép eredményeket elérni, ha tényleg rendszeresen használod. Hetente 2 vagy 3 alkalommal szoktam használni, ahogyan javasolják, és tényleg sokkal tisztább, egységesebb lett az arcbőröm. Ezek az agyagban gazdag maszkok gyakorlatilag csak zsírós, pattanásos bőrre jók, a többi bőrtípust szárítani fogja. Nagyon jól mattít. Engem nem zavar az illata, az eukaliptusznak ilyen az illata :) Sajnálom, hogy megszüntették ezt a maszkot is, de szerencsére webshopokból még beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 11.

StellaStar95

2019. november 22.

Csakúgy mint a fekete társa, ez sem több egy átlagos maszknál, amit valamiért hihetetlenül borsos áron vesztegetnek. Ugyanezt a hatást el lehet érni egy olcsóbb maszkkal is. Nagy-nagy csalódás volt, mikor ezt a termékcsaládot próbáltam, semmivel sem tud többet egy Balea maszknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

kisbogar32

2019. október 12.

Nagyon szeretem ezt a maszkot, az én bőrömet nem csípi. Nagyon hamar szárad és tényleg mattít, pedig az én bőröm extrém zsírosodásra hajlamos.
Az illata erős, de én kifejezetten szeretem. :-) 50%-os kedvezménnyel vettem a Rossmannban, teljes áron valószínűleg nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Dominika28

2019. január 13.

Négy csillagot kap ,mivel csípi az arcomat és a használata után piros foltot Hágy. Egyébként jó a pórusaimra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Laramara

2019. január 11.

Nagyon szárít, nem szeretem, a fekete sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Nagyon szárít, nem szeretem, a fekete sokkal jobb.

Verena

2019. január 9.

Kipróbáltam, de nem szerettem meg. Iszonyatosan erős illata van, amit indokolatlannak és feleslegesnek érzek egy arcmaszkban. Mattítani mattít, de ezt a teljesítményt más maszk is tudja hozni kevesebbért :) kicsit sokallom ennek az árát a mennyiséghez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Carson32

2018. december 18.

Bolondulok az illatáért! Egy tégely nagyon sokáig elég. Még féláron jutottam hozzá. Kicsit húzódik a bőröm a használata után és tényleg puhább lesz a bőröm tőle, valamint kelt tisztaságérzetet is, de azért a pórusokkal nem sokat tesz. Nem egy csodaszer, nálam a lemosás sem volt egyszerű! Nem rossz, nem rossz, de valami hiányzik belőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

Benedetta88

2018. december 14.

Elhasználom, de a fekete nyomába sem érhet. Tisztít, de nem lesz olyan sima bőrképem, mint a feketével. És ráadásul szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

bellah

2018. november 27.

Hatékonysáhát tekintve jó termék, tényleg tisztítja az arcbőrt, de nekem iiiiszonyat mód csípi az egész arcomat, ezért mikor felkenem magamra, mindig rettegek, hogy ez most fájni fog. És fáj is. A fekete verzió ezerszer jobb szerintem, de persze kinek mi. Ennek is nagyon jó tisztaságillata van, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Színező anyag. (Zöld)