L'Oreal Paris

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. április 1.

Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta  agyag maszkot eldugult pórusokra, az eukaliptus erejével, hogy megtisztítsa és mattá tegye a bőrt csupán 10 perc alatt. A friss és gyengéd eukaliptus bőrápoló formula egy SPA szerű nyugtató és frissítő élményt nyújt, míg az erős tiszta agyag mélyre hatol, hogy eltávolítsa a szennyeződéseket és kidugaszolja a pórusokat. A Purify & Mattify Pure-Clay Mask kezeli a fénylő és olajos bőrt, tisztítja, mattá teszi és frissíti. A bőr azonnal tisztábbnak és egészségesebbnek tűnik. A pórusok feszesebbek és kevésbé láthatóak lesznek, anélkül, hogy kiszáradnának.

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
L'Oreal Paris Pure-Clay maszkok - bontatlanok
Ár: 1900 Ft / db , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
Dominika28

2019. január 13.

Négy csillagot kap ,mivel csípi az arcomat és a használata után piros foltot Hágy. Egyébként jó a pórusaimra.

Dominika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Laramara

2019. január 11.

Nagyon szárít, nem szeretem, a fekete sokkal jobb.

Laramara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Nagyon szárít, nem szeretem, a fekete sokkal jobb.

Verena

2019. január 9.

Kipróbáltam, de nem szerettem meg. Iszonyatosan erős illata van, amit indokolatlannak és feleslegesnek érzek egy arcmaszkban. Mattítani mattít, de ezt a teljesítményt más maszk is tudja hozni kevesebbért :) kicsit sokallom ennek az árát a mennyiséghez képest.

Verena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Carson32

2018. december 18.

Bolondulok az illatáért! Egy tégely nagyon sokáig elég. Még féláron jutottam hozzá. Kicsit húzódik a bőröm a használata után és tényleg puhább lesz a bőröm tőle, valamint kelt tisztaságérzetet is, de azért a pórusokkal nem sokat tesz. Nem egy csodaszer, nálam a lemosás sem volt egyszerű! Nem rossz, nem rossz, de valami hiányzik belőle!

Carson32
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

Benedetta88

2018. december 14.

Elhasználom, de a fekete nyomába sem érhet. Tisztít, de nem lesz olyan sima bőrképem, mint a feketével. És ráadásul szárít.

Benedetta88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

bellah

2018. november 27.

Hatékonysáhát tekintve jó termék, tényleg tisztítja az arcbőrt, de nekem iiiiszonyat mód csípi az egész arcomat, ezért mikor felkenem magamra, mindig rettegek, hogy ez most fájni fog. És fáj is. A fekete verzió ezerszer jobb szerintem, de persze kinek mi. Ennek is nagyon jó tisztaságillata van, de nem fogom újra venni.

bellah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

AniieCzego

2018. november 27.

Nekem nagyon bevállt. Igaz, hogy ugyan ilyen termékcsaládot használok, micellás vizben, és hidtratáló krémben is. Őszintén a hasonló kiwis tisztító, a nyomába sem érhet.
Szinte napi szinten használom, hol reggel- hol este. Szépen összehúzza a pórusaimat, és sima, puha lessz a bőrőm. Azért csak 4 csillag, mert drágálom, de akciósan féláron elmegy. :)

AniieCzego
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

mrs.imperator

2018. november 24.

Olyan hetente-kéthetente egyszer használom, nagyon tiszta és puha , sima lesz tőle az arcom. Viszont azt vettem észre hogy utána tobb pattanás jön ki. A miteszereket nem tisztítja ki sajnos. Elég drága és gyorsan fogy, pedig én ritkán használom. Barátnőim is használják, szerintük ezekből a fajta maszkokból ez az agyagos a legjobb. Akciósan megéri de normál áron a rendszeres használatát már meggondolnám.

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

SziSzilvi2000

2018. október 30.

Ez a verzió nem jött be annyira, mint a fekete. Tisztít, frissít, de egy bajom van vele: az eukaliptusz miatt iszonyatosan csípi a bőrömet az orrom körül. Elhasználtam, de ezt nem veszem újra. A feketét viszont imádom és ajánlom mindenkinek, akinek zsíros, mitesszeres bőre van.

SziSzilvi2000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

karaibrahimgil

2018. október 22.

Mintha a bőröm jelezne, amikor besokall, és tisztításra van szüksége. Ilyen az, amikor az orrom és a homlokom is túlságosan zsíros, itt-ott pattanások jelennek meg rajta. Ilyenkor szoktam tisztító maszkokat használni, többnyire ezt és az Oriflame Swedish Spa hasonlóan zöld termékét felváltva. Néha egy Mudmasky is befigyel, de azt kevésbé szeretem, mert nemcsak méregdrága, de szárít is. A másik kettőről szerencsére ez nem mondható el. Mindkét zöld maszk érezhetően tisztít, láthatóan mattít, azonban a L'Oreal terméke sokkal masszívabb, többet kell belőle használni, ezáltal gyorsabban fogy. Összességében elégedett vagyok vele.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.