L'Oreal Paris

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 1.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A koncentrált hialuronsav tartalmú szérum fetölti a ráncokat és kipárnázza a bőrt. A forradalmian új adagoló lehetővé teszi, hogy minden nap az éppen megfelelő mennyiségű szérumot használjuk fel. Használata 35 és 55 év közötti személyeknek ajánlott. Eredmények: 4 óra múlva a bőr tökéletesen hidratált, tónusosabb, rugalmasabb és feszesebb. 4 hét múlva jelentősen csökkennek a szem- és száj körüli, valamint a homlokon lévő ráncok,

Kriszta46

2019. május 14.

Semmi hatása nem volt. Ahhoz kissé drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

Semmi hatása nem volt. Ahhoz kissé drága.

Sorbano06

2019. február 21.

Teljesen egyet értek az előző hozzászólással. Sajnos amikor megvettem még nem figyeltem annyira az összetevőket, most már tuti nem venném meg. Ráadásul még a kialakuló félben lévő ráncaimmal sem tudott mit kezdeni, sőt szerintem még jobban kiszárította azt a területet ahol használtam. A pumpáját csomószor kell nyomogatni hogy kijöjjön valami kis termék. Egyáltalán nem ér semmit, tiszta pénzkidobás volt még úgy is hogy 50%-os kuponnal vettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Karinaaa9

2018. szeptember 26.

Nehogy megvegyétek ennyi pénzért! Egy részt a hialuronsav nem ránctalanít, hanem megköti a vizet, szóval a dehidratáltságban tud segíteni, de ahhoz szerintem több kell, 2000 ft pl. a The Ordinary hialuronsav széruma! Ezen túl a harmadik helyen az összetevőlistáján denaturált szesz van, szóval nem ajánlatos a ráncokra alkoholt tolni, ami úgy kiszárít, hogy csak na! Szóval mi a termék koncepciója? Hialuronsavval kompenzálja az alkohol szárító hatását,akkor így a 0-n vagyunk! :D Szóval szerintem tiltólistás termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Brigi91

2018. augusztus 5.

Nekem nagyon csíp. Rettentő rossz,meg jó hogy akciósan vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Nekem nagyon csíp. Rettentő rossz,meg jó hogy akciósan vettem.

KingDom

2018. július 22.

Nekem nem hozta az elvárt hatást. Valamennyi hidratálást éreztem de messze nem tölti fel a szemkörnyéki árkokat - elsősorban ezért vettem - ahogy ígérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Bea42

2017. szeptember 9.

Csak a homlokomra használom.Az első alkalom után volt egy hűha èrzès, hihetetlenül sima lett a bőröm.A további használat után ez nem volt annyira èrezhető.Viszont kis pattanàsok illetve allergiás kiütések nèha előjönnek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

zoeyshy

2017. június 5.

Megvételét senkinek sem ajánlanám. Az "injekció" rész szétesik, a szérum "halottnak a csók". Ne büntessétek magatok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

adapinks

2017. május 31.

Már a sokadikat használom el. Egész arcra szoktam felvinni 2 pumpálásnyit, hónapokig elég. A hatása csalóka, mert csak addig szól, amíg az arcon van. Kisebb ráncokon megállja a helyét gyors rövidtávú megoldásként. Lényegében könnyű, gyorsan beszívódó kis szérum, jól lehet rá sminkelni. Ki lehet fogni akciókban akár féláron is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

SzTellsIt

2017. május 9.

Két hete vettem a szemkörnyéki és homlokráncokra. Még szerencse, hogy akciós volt.
Én vagyok az egyetlen, akinek még jobban látszanak ezek a fránya ráncok a használata után???
A csomagolás azt írja, hogy már 4 óra múlva látszik a hatás. Nos, nálam úgy, hogy még jobban hangsúlyozza a vonalkákat... pedig elvileg nem is az én korosztályomnak való, hanem már sokkal "mélyebb" ráncokra. Két hét alatt semmit sem látok a bőrömön. Semmi javulást. Nem értem.
Pozitívuma, hogy tényleg jó ez a ceruzaforma, nyomós kiszerelés.
Az első benyomásom nem jó róla, pláne az árát tekintve. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Pozitívuma, hogy tényleg jó ez a ceruzaforma, nyomós kiszerelés.
Az első benyomásom nem jó róla, pláne az árát tekintve. :(

Nikike29

2016. október 7.

Még csak 1 hete használom, így egyelőre csak első benyomásom van a krémről, és az nagyon pozitív! Csodás a kiszerelése, az adagolója olyan, mint egy injekciós tű, kis mennyiség jön belőle egy nyomásra, ez kb elég is a szemkörnyékemre, és a homlokomra. Jól hidratál, és valamennyire mintha tényleg feltöltődnének a ráncok. Persze az igazi hatás hetek múlva mutatkozik meg, de az első benyomásom jó a termékről. Egyedüli negatívuma, hogy talán túl sok benne a parfüm, az illatanyag, és ez ugye nem létfontosságú egy ránctalanító krémbe.

UPDATE:
Pattikat okozott a kis szemét a homlokomon (csak oda és szemkörnyékre használtam... Így egy ideje felfüggesztettem a vele való ránctalanítási kísérletet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

UPDATE:

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak