L'Oreal Paris

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Elkofen, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nappali hidratáló krém UVA/UVB védelemmel

Pro-Elastin és szója-protein formulájával, továbbá 30-as fényvédő faktorral harcol a ráncok ellen. A bőrnek rugalmasságot és feszességet kölcsönöz.
Ajánlott korosztály: 35-55 év között.

hgdsk

2019. szeptember 16.

Fényvédős hidratálót kerestem, így gyakorlatilag csak az SPF30 és az akciós ára miatt vettem meg egy notinos vásárlás során. Elnehezíti a bőröm, nem szívódik be rendesen, és nekem túl parfümös :( Nem lett tőle baja a bőrömnek, alapvetően jól hidratál, de valahogy nem szívesen nyúlok érte reggelente..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

darcy

2019. április 8.

Én sajnos pont az ellenkezőjét tapasztaltam, mint az előttem szólók. A feszesítést ugyan éreztem, de hiába kentem fel vékonyan, még órák múlva is éreztem, hogy nem szívódott be. Nagyon kellemetlen volt viselni, pláne, amikor már 20 fok körül volt a hőmérséklet. Nyárra ez nekem biztosan bőrgyilkosság lenne. Télen még talán elmenne, de most inkább elajándékozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Agnes09

2018. július 28.

Tökéletes krém. Minden egyben megvan benne amire szükségem van. Fényvédő és ránctalanító, feszesítő hatása tökéletes. Pigmentjeimre nagyon jó és nem zsírosodik el tőle a bőröm más fényvédővel ellentétben , nem alakulnak ki pattanasok. Vízhiányos és kombinált, pigmentfoltos bőrömre tökéletes választás. Az éjszakait is használom nagyon szépen feltölti a ráncaimat reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

Elkofen

2018. június 9.

Az eddigi legjobb fényvédős nappali krém, ami megfizethető árban megvásárolható. A Müllerben vettem, de online is megrendelhető. 3 és 4 ezer forint körül szereztem. Alatta tud lélegezni a bőr és nem érzem azt, hogy egy réteg totál leszigetel. Amolyan vacak, fuldokló bőr érzésem volt a Nivea és az Yves rocher fényvédős arckrémeinél.
Ez a L'Oréal nappali krém könnyű, finom állagú és halvány sárgás színezetű. A magas fényvédőfaktora engem tökéletesen megvédett nyár elején az arc és a nyakam lepirulásától. Nem fogta be a pólóm nyakrészét sem, mint rengeteg naptej. Az illata szolíd, de nekem kissé erős. Az arcomra kenve csak minimálisan válik csillogóvá a bőr. A kánikulában nekem amúgy is fénylőbb a bőröm, mint máskor. Szóval számomra ez eddig a legjobb magas fényvédő faktorú nappali krém. Hagyja lélegezni a bőrt, leszigetelő fílmréteg nélkül és nem fénylik az arcom, mint egy olajba mártott alma. Sima drogériákban és szupermarketben eddig nem láttam, csak a Müllerben. Újra vevős darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Isopropyl Isostearate, Behenyl Alcohol, C13-14 Isoparaffin, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Palmitic Acid, Laureth-7
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Triethanolamine, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Disodium Stearoyl Glutamate, Laureth-7
Illatanyagok: Octyldodecanol, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Narancssárga.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.