L'Oreal Paris

Ár:   4133 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2012. január 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

SPF 20 fényvédelmet ad. A bőröregedés 10 látható jele ellen egyszerre veszi fel a kűzdelmet.

Krémelemzés: L'Oreal Revitalift Perfect Repair 10

ftbnny

2019. október 12.

Juj... Na, ez is. Kézkrémnek nem volt rossz, az úgy lehetne 4 csillag, ha annak árulták volna, és bőven akadnak ennél magasabb árkategóriájú kézkrémek, csak mondjuk minőségibb összetevőket kapunk a tetemesebb összegért, szóval marad 3 csillag, nagyvonalúan. Arckrémként 1 csillagnyi az értéke, ellenben maradéktalanul hozza a tipikus L'Oreal minőséget, ebben a tekintetben 5 csillag volna, mert hát hű önmagához ugye, került bele bőven paraffin, teflon is, melléjük becsusszant néhány piros pettyes motyó is, na akkor ezt így mondjuk 2 csillagosra sikerült is összedobniuk. Nem okozott csalódást, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

tillisilli

2016. szeptember 20.

No1 kedvenc krémem több dobozzal elfogyott, mostmár nem nagyon találom. Elöször anyukámnak vettem meg, de teljesen nyerö uh én is használtam. Maximálaisan jó száraz börre, van benne fényvédö, nem zsirosit túl, de nem is szárit, se nem irritál v csíp. A nappali és az éjszakai verziója is szuper. Az adagolása az kicsit furi, mert nem látni mennyi vanbenne, de ha az a kritérium, hogy ne menjenek a tégelybe baktériumok, vsz arra jó, mert ujjal nem lehet belenyúlni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Mariann88

2014. november 23.

Anyukámé ez a krém, és tőle kaptam kölcsön egy rövid időre, mivel elfelejtettem elhozni az én hidratálómat amikor hazajöttem. Igaz, hogy nem az én korosztályomra találták ki, de valami álom ez a krém. Imádom az állagát, hogy nem zsíros, nem nehéz könnyen beszívódik, nem fénylik tőle a homlokom sem. Sminkelni szinte azonnal tudtam rá, és annyira puha, selymes lett tőle az arcom, amit még napközben is éreztem, és az alapozó is szebben ült rajta. Azt hiszem mivel nekem is hamarosan aktuális lesz a krém választás, ezért meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Sz.Jud

2014. március 30.

Nekem bevált, már többször újravettem. Főleg téli időszakban használom, mert elég sűrű krém, nyáron kicsit olvad, folyik az arcomon.
Nincs sok gondom a bőrömmel, inkább megelőzés miatt használom, így nagy csodáról nem tudok beszámolni, de puha, egyenletes, kellemes tapintású a bőröm használat után és sminkalapként is működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

liza2010

2013. július 8.

Normál (enyhén száraz) bőrre vettem, nekem nagyon bevált. Az állaga nagyon lágy, krémes, hamar felszívódik. Rögtön lehet rá sminkelni, nem marad zsíros. Viszont nagyon jól hidratál. Az adagolójával könnyű bánni és higiénikus. Egyenlőre maradok ennél a terméknél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

klaresz

2013. április 7.

jó krém, de naptejszerű, amitől mindig kipattogok, így ettől is, és le is folyik, ha melegem van :( szerencsére közben felfedztem a corine de farm hidratálókat! nagyon jók, és az áruk is jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

jibjab

2013. március 24.

Nagyon kellemes illata van, elég sűrű és gazdag krém. nekem kombinált bőrre túlságosan is az ráadásul ránctalanításra sincs még szükségem. Télre használtam és a zsíros részeken nagyon átfénylett tőle a smink, de a száraz részeken kellett ez a táplálás főleg a hosszú kutyasétáltatásokhoz a hóban meg jeges szélben. A munkahelyi fűtés sem viselte meg annyira a bőröm, mint szokta.A nyakamon kifejezetten jó volt, mert ott szárazabb a bőröm és bizony kezdenek jönni az évgyűrűk. Az spf 20 jó, mert az télen se árt. A flakon adagolója kicsit sokat nyom ki, nekem kevesebb is elég, és alaposan be kell dolgozni a bőrbe, hogy ne legyen túl zsíros. Legalább fél órát kellett várnom, hogy sminkelhessek és még úgyis sokszor beszívta a sminket. Szárazabb vagy érettebb bőrre biztosan jó, kombinált bőrre inkább télre és extrém időjáráshoz vagy távfűtéses munkahelyhez jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 24.

sbetti

2013. február 4.

Nagyon gazdag krém. Sűrű állagú, igen jó illata van. Én nagyon szeretem használni. Kombinált miteszeres és tágpolusú bőrőm van, de könnyen beszívódik. Én nem érzem, hogy zsírossá tenné a bőröm. A beígért hatásokat még nem tapasztalom, de még nem régóta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

Puszitolvaj

2012. november 30.

Egy honapja hasznalom, talan az egyik legjobb amit eddig hasznaltam, de ez sem 100%-os.
Azt hiszem, hogy az osszes 10 problemaval harcolok,de talan a pigmentfoltok ellen segitett a legjobban, persze nem mulltak el, de halvanyitotta oket.
Apro hibaja hogy nem lehet tudni mikor fogy el...nem latom mennyit hasznaltam...:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 30.

Kendra

2012. július 30.

Egy téli akció keretén belül vásároltam,-felkenve azonnal hidratáltnak éreztem a bőröm,két hét után láttam,hogy jó a krém szépen simítja a bőrt-alapozó alá kicsit zsíros volt,fénylett az orrom,de kis matt hatású púderrel megoldottam a problémát. A meleg évszakokban az én bőrömnek tilos az alapozás,így nem mertem nyárra venni és azért sem kap maximum csillagot mert nagyon gyorsan elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 30.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Elastin, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat., Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Dimethicone, Isopropyl Isostearate, C13-14 Isoparaffin, Stearic Acid, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Panthenol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetearyl Glucoside, Laureth-7, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetearyl Glucoside, Disodium Stearoyl Glutamate, Laureth-7, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Lyral, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Methylisothiazolinone, Methylparaben, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Narancssárga.