Lancôme

Ár:   75 790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andiriri, Módosítva: 2023. január 16.

Ár:   75 790 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Absolue rózsakivonatok erejével stimulálja a bőrsejtek regenerációját, ezáltal a bőr élettel telinek és ragyogóbbnak tűnik.A bőr feszesebbnek és teltebbnek érződik, a ráncok és finomvonalak csökkennek, a bőr puhább és fiatalosabb megjelenésű.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol h 1 0Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil eo Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2C30-45 Alkyl Dimethicone PEG-20 Stearate ti I eu I h 1 0Silica Panthenol eo I v 0 0Hydroxypropyl Tetrahydropyrantriol PEG-100 Stearate ti I eu 0 0Glyceryl Stearate eo I eu Octyldodecanol eo I i I al Propanediol h Propylene Glycol h Phenoxyethanol ta Ammonium Polyacryldimethyl Taurate Chlorphenesin ta Rose Extract Caprylyl Glycol eo I h Carbomer 1Capryloyl Salicylic Acid kh Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxycinnamate Potassium Hydroxide Tetrasodium EDTA Adenosine gy Hydrolyzed Linseed Extract Zea Mays (Corn) Oil eo I eu 3 0Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil eo Oryza Sativa (Rice) Bran Oil eo Caramel sz Limonene i Tetrasodium Glutamate Diacetate Linalool i PEG-30 Dipolyhydroxystearate eu Rosa Damascena (Rose) Flower Oil i Trideceth-6 ti I eu Alcohol al Citronellol i Geraniol i Sodium Benzoate ta Tocopherol a I v 2 2Coumarin i Rosa Centifolia (Cabbage Rose) Flower Extract Citric Acid kh Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Parfum/Fragrance i

Lancome Absolue Soft Cream 5 ml
Ár: 3.900 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)
Lancome Absolue Soft Cream 15 ml
Ár: 14990 , Eladó: Lilcii
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalást követően Packeta vagy Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

eva06

2024. február 22.

Mivel a zsíros bőröm alapján olvasom mások véleményét, ezért ha saját véleményt írok, akkor is ezt a szempontot érvényesítem, ugyanis ebből van kevesebb és a termékek többsége is a száraz/kombinált bőrt célozza meg. Nehéz valamit találni a mi bőrünkre. Ami ezt a krémet illeti: zsíros bőrön csak a téli hónapokban működik. Egy 15 ml-s tégelyt használtam mostanáig, nappali krémként. Rózsaszín színű és persze rózsa illatú finom állagú krém. Az állaga nem tűnik túl zsírosnak, de mégis az. Téli hónapokban kiváló hidratálást adott, feltöltött, egészséges fiatalos bőrt nyújtott. Ahogy azonban nappali 10 C fok köré érkezett a hőmérséklet, elviselhetetlenül zsírossá tette a bőröm, ezért a végét már a nyakamra kentem. Nem tagadom, hogy kiváló termék, de ezt mi csak csikorgó hidegben bírjuk el. Ettől függetlenül 5 pont!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 22.

mafalda

2023. december 28.

Ajándék mintát kaptam, talán három alkalomra be tudom osztani 😀 elég zsíros krém számomra, de a homlokom mimikai ráncait szépen lágyította. Biztos klassz ha valaki megteheti hogy ezt kenje magára rendszeresen, nekem maradnak a még szintén drágának számító clinique termémek, amik beváltak. De jó cucc ez viszont azért kap 4* ot mert nekem mint írtam túl zsíros, az ára meg egy vicc, azért ne mondja már senki hogy akkora kincs lapul a dobozba ami ennyire méregdrága....( az ára miatt még jobban lepontoznám de nem lenne fair)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 28.

szeliger

2022. szeptember 2.

A csomagolás nagyon elegáns, a tégely súlyos. A kupak alatt kényelmes fogantyúval ellátott kis fehér műanyag lap zárja le az üveg nyílását, még erre is jutott egy rózsás logo.
Maga krém rózsaszínes árnyalatú, erősen illatos. Az illat nem kifejezetten rózsa, vannak itt más jegyek is, citrus, szirupos limonádé, talán még egy kis pacsuli is, krémillatnak elmegy, de nem rajongok érte. A krém könnyen beszívódik, szépen feltölt, de nekem az elején bizsergést okozott. Féltem is, hogy majd irritáció lesz belőle, végül nem lett semmi gond. Pár nap alatt valahogy megszoktam, az utóbbi időben már nem is éreztem a zsibongást. Ezzel együtt sérült bőrre nem szabad használni, mert a kényes területet nagyon csípi. Ezt a változatot most a nyáron éjszakára használtam, a hidratáló, tápláló hatással végülis elégedett voltam, de nem olyan nagyágyú, mint a Sisley feketerózsás maszkja.
Ha kapnék belőle ajándékba, szívesen használnám tovább is, de a teljes árát nem adnám ki érte, ebben a kategóriában jobbak is vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 2.

andiriri

2020. április 29.

Régóta piszkálta a fantáziámat ez a krém, mivel Jamie Chua ezt használja, ódákat zeng róla, és neki gyönyörű a bőre. De az árfekvése miatt sosem vettem meg. Eddig. :D Egyébként mindig úgy voltam vele, hogy nem tudom elképzelni, hogy többet tud mondjuk egy fele ennyibe kerülő krémnél. De nagyon kíváncsi voltam Jamie miatt. És a Lancome Genifique Sensitive szérumot már 3 éve elégedetten használom, szóval bíztam a márkában. Mivel most volt egy akció a Douglasnál, kihasználtam, hogy megtudjam, mi az igazság! :) Amolyan merj és nyerj volt részemről. :D Hát úgy érzem nyertem! Kezdem az elejéről. Még a vásárlás idején is szkeptikus voltam, egyrészt az összetevőlista miatt, hogy ez tényleg olyan nagy csodát fog hozni...?! Másrészt ugye az ár-érték arány miatt. Aztán kibontottam. A csomagolás nagyon luxus, gyönyörű fényes aranyszínű az egész. Mese! Aztán jött az első próba. A krém tényleg mennyeien puha!! Ez a jó szó rá. Nagyon-nagyon jól hasznosul! Igen, hasznosul. Ilyet még eddig soha nem éreztem. Tehát hogy nemcsak felkenem, beszívódik és aztán eltűnik és kész. Hanem beszívódik, és már az első használat után érzem, hogy működik és feltölt, és kapott valamit a bőröm tőle. És kb 5 nap után már látványos volt az eredmény! A bőröm extra-rugalmas és puha, ragyogó és élettel teli lett! Hihetetlen! Én nem tudom mi teszi ezt. Tényleg a 3 különleges Lancome rózsa?! Egyébként erről ír a papírja, hogy kifejezetten ennek a termékcsaládnak kísérleteztek különböző fajta rózsák termesztésével, és 20.000 rózsa közül választották ki ezt. A krémből nekem elég egész keveset használni. Hála Istennek! :D Nagyon kellemes illata van. Nekem kombinált bőröm van, és teljesen jól viselkedik vele a krém, nem zsírosít, nem tömít el, és amitől féltem, a szilikon sem okozott gondot. Összességében nagyon elégedett vagyok, és azt kell mondjam, nem bántam meg, hogy meg mertem venni, mert kedvencemmé vált!! :) Az arcom újjászületett tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-20 Stearate, Propanediol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Octyldodecanol, Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Stearyl Alcohol, Panthenol, Glyceryl Stearate, Octyldodecanol, Caprylyl Glycol, Zea Mays (Corn) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Zea Mays (Corn) Oil, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Trideceth-6
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, PEG-100 Stearate, Trideceth-6
Illatanyagok: Octyldodecanol, Limonene, Linalool, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Ascorbyl Palmitate, Parfum/Fragrance
Színezékek: Caramel
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sodium Benzoate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

Természetes eredetű, biztonságos szintetikus kelátképző szer. 1%-ig terjedő mennyiségben alkalmazzák a tartósítószerek hatékonyságának növelésére, lehetővé téve a szokásosnál kisebb mennyiségek használatát a hatékonyság veszélyeztetése nélkül.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.