Lancôme

Ár:   24 000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tiffanyriti, Módosítva: 2019. január 21.

Ár:   24 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hatékonyan távolítja el az arcbőrről a városi környezet káros hatásai által okozott szennyeződéseket, azonnal visszaadva annak üdeségét és ragyogását.

• mélyrehatóan tisztítja az arcbőrt
  • szabaddá teszi az eltömődött pórusokat
  • megszünteti a bőr fáradt megjelenését
  • csökkenti a pórusok láthatóságát
  • francia citromfű, áfonya, ginseng

tiffanyriti

2019. január 13.

Azért vettem, mert vmi olyan maszkot kerestem ami az orromon lévő kis miteszereken segít. Én nagyon meg vagyok ezzel elégedve, még van benne vagy két alkalomra való és azt gondolom újra fogom venni. Sűrü, zöld színű, finom szemcsés maszk. Kellemes citromos, növényes illattal, olyan luxustermék illata van:-). Valóban összehúzza a pólusaimat használat után, és a kis miteszereket is szépen tisztítja. nem szárítja nagyon a bőröm, utána selymes , puha érzete van. Szval nekem bevált. Valóban az ára húzós, de én akciósan vettem 15e-ért és hónapokig elég volt nekem, mert én olyan kéthetente használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Kaolin 0 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0