Lancôme

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: Claire, Módosítva: 2015. május 18.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Bőrnyugtató, stresszoldó, hidratáló Beauty Balm krém (SPF15).

A nevében szereplő NeuroCalm komplex francia rózsa, Mu Dan Pi és Moringa kivonatból áll, ami hozzájárul a bőr komfortérzetéhez és megerősíti ellenálló képességét a stressz negatív hatásaival szemben. Az azonnali hidratáló hatást a Lipidure mikrokapszulák, hialuronsav, célzott hatású ceramidok, valamint a glicerin esszencia biztosítja.   További előnyei a természetes fedés, a bőrhibák eltüntetése, az arcbőr ragyogásának fokozása és persze az UV sugarak elleni védelem (SPF 15). Minden bőrtípusra, így érzékeny bőrre is ajánlott.

zsofiacskm

2017. január 12.

Itthon nem tudtam hozzajutni, kulfoldon szereztem be, de sajnos a csomagolasa mar nem ugyanez.
A legvilagosabb szinnel nekem az a bajom, hogy csak akkor passzolt, ha mar van a boromnek egy kis alapszine, pl. sieles utan, nyarra pedig tul vilagosnak is tunik.
Ami nagyon tetszik: igazi, rendes krem-erzete van, nem szilikon-szeru, hanem erezni lehet, hogy minden joval meg van pakolva. Nagyon tartos es mas hasonlo kategoriaju bb-vel ellentetben a fedese is az, nem csak vattakorongon latszik este, hogy mit viseltem egesz nap. Pattanasokat egyaltalan nem okozott.
Ami kevesbe: nehez krem, konnyebb hidrataloval keverve oszlathato el szepen. Aki hajlamos ra, fenyesedhet is (nem veszes), illetve ha belekap az ember, konnyen a korme alatt marad egy adag. Kicsit kiemeli a szaraz reszeket, hamlast.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

vfejes

2015. május 17.

Megvadultam érte, hogy beszerezzem, hát nem volt könnyű dolgom. Végül a Westendben az eladólány világosított fel a Lancôme szigeten, hogy csak a Dore szín van már és több nem lesz. Hál istennek találtam végül egy másik netes forrásból és pár használat után úgy érzem megérte. Később még updatelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

mokkalany

2015. március 27.

Egyelőre szenzációsnak tartom. Visszaadta a bőröm friss, üde, hamvas-barackos jellegét, ami 37 évesen nagy szó! Végül is ráncaim még nincsenek, de sokszor tűnik a bőröm fakónak, fáradtnak. És jó lenne meg is előzni azokat a bőröregedés-tüneteket, amiket lehet. Egyetlen gondom - de ez nem is biztos, hogy gond -, hogy kicsit fénylik a bőröm tőle felvitel után, de úgyis mindig púdereznem kell, mattító krémeknél is. Ráadásul ezután sem kell a nap folyamán többször púdereznem. Lehet, hogy ez nem is az a zsíros típusú fénylés, hanem az a bizonyos ragyogás... Amúgy korábban az Essence Pure Skin BB krémre esküdtem, de akkor még problémás volt a bőröm átmenetileg, és arra nagyon jó volt. Viszont ha nincs pattanás, akkor nem kell szárítás és antibakteriális hatóanyag. Remélem, maradok hű rajongója ennek!

Friss: Sajnos már 3-4 nap használat után pattanásokat okozott, ráadásul az orcámon, ahol egyébként nem szokott lenni soha. Most visszatérek az Essence Pure Skin BB-re, hogy megint hozza rendbe, de nagyon dühös vagyok, mert sokba került ez a Lancome. Hiába, kombinált a bőröm, így csak éjszakára merek bőröregedés megelőző, zsìrosabb krémet használni, abból is natúrt. Mínusz két csillag, és csak azért kettő, mert tényleg szép összképet adott, amíg nem okozott pattanást, és finom rózsás illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

cukianyuci

2015. január 11.

Jól hidratál, szépen, természetesen fed, hamar beszívódik. Nem ragacsos. A fedése enyhe, de nem is ígéri a full covert ;-)
Igazi szépségkence!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 11.

Igazi szépségkence!

sztinke

2015. január 3.

A Clinique és az Annamemarie Börlind BB-krémjeim mellé csak megvettem ezt is... :D
Nagyon megkedveltem, hihetetlen könnyű állagú, egyáltalán nem látszik és nem is érződik, hogy van valami az arcomon, mégis szépen egységesít. Persze a nagyobb bőrhibákat nem fedi el, de nem is ez a dolga, összességében szép, természetes, egységes bőrképet ad. A végeredmény bőrfényű, ápolt megjelenésű bőr. Sem a pórusokat, sem a szárazabb részeket nem emeli ki.
Ezt már más termékeknél, de ennél is megfigyeltem, hogy bár alapvetően zsírosodó bőröm van, a kellemesen hidratáló termékek használata mellett kevésbé fényesedik ki a bőröm...valószínűleg éppen azért, mert ha megfelelően hidratálom a bőrömet, akkor nem ösztönzöm fokozott faggyútermelésre. :)

A többi, általam használt BB-krémhez viszonyítva: a Clinique BB krém jóval sűrűbb, talán a fedése is jobb, érdekes módon mégis szárít picit így télen, az Annemarie Börling BB pedig hajlamos kicsit oxidálódni, az állaga hasonlít a Cliniquére, elég sűrű, és a szárazabb részeket is kiemeli. Irritációt, pattanásokat egyik termék sem okozott nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 3.

szilvi

2014. április 28.

Mennyit gondolkoztam, hogy milyen bb krémet vagy nagyon enyhe fedésű alapozót vegyek, végül a Glamour napokon erre a termékre esett a választasom. Nagyon örülök ennek a kis krémnek, mert nekem tökéletesen megfelel a fedése, a színe is, annak ellenére, hogy enyhén rózsaszínes a 2es árnyalat az én bőrömhöz. Fényvédője van és ami miatt sokkal jobban bejön mint az Estee Lauder BBje, az az h sokkal jobban hidratál. Én nem is teszek alá krémet. Szóval, eddig csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 28.

Fodri

2014. március 22.

Az ultimate kedvenc bb-krém, immár 8 hónapja. Rendkívül könnyű kis krém. Gyönyörűen alkalmazkodik a színe a hófehér bőrömhöz (2-es árnyalat), egyenletesen fed, csodás a fényvédelmbe, nem irritál vagy allergizál (szemben bármelyik eddig használt bb-krémmel), nem okoz pattanásokat, nem szárítja a bőrt. 1 tubus sokáig kitart - én már 9 hónapja használom ugyanazt. A fedése elég gyenge, de mondjuk ha én erőset szeretnék, akkor alapozót használnék - nekem tökéletes így is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

gabbica

2014. március 20.

Clinique bb után gondoltam, hogy kipróbálok vmi mást, mert nem voltam 100%osan elégedett. Végül emellett a lancome csoda mellett döntöttem. A clinique bb-vel az volt a problémám, hogy elég nehéznek éreztem és fényesedett is tőle a bőröm kicsit. Hát a lancome ezen a téren sokkal-sokkal jobbnak bizonyult. Finom, könnyű az állaga,szépen el lehet oszlatni, jól hidratál és nem érzem a viselését egyáltalán. Egyáltalán nem pattanásosít. Ezen a téren a legkellemesebb bb az eddig kipróbáltak közül. Viszont a fedése az feltűnően gyengébb, mint bármelyik bb-nek amit eddig használtam, és nem is tartós. Nekem megfelel végülis így is, hétköznapokra elég, szépít szolidan természetesen, de akinek fontos szempont a fedés, annak semmiképp sem ajánlom! Vmit vmiért...Az ára egyébként egész jó, annyiba kerül, mint a többi jobb minőségű bb ( estee lauder, clinique), de ezt 50 ml-es kiszerelésben árulják, míg a többi csak 30-40 ml-es! (becsapós, de jó tudni) :)
én a világosabb, 2es árnyalatot használom, elég sápadt vagyok ilyenkor télen, kicsit sötét amikor felkenem, de miután eloszlatom szépen illeszkedik! de tényleg lehetne több árnyalat belőle!
Egyszóval szerintem fincsi kis krém,, sajnos minden tekintetben tökéletes bb-t én még nem találtam, döntse el mindenki, hogy mi a legfontosabb szempont a kiválasztásnál számára! aki végül emellett dönt, nem fog csalódni mindenesetre szerintem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 20.

burberry

2013. március 3.

Nekem meg pont a fényesedéssel van bajom, mert úgy vettem észre, hogy szinte minden BB fényesedést okoz nálam. Hidratálni hidratál, keveset teszek fel belőle és valahogy mégis zsírosnak érzem, pedig alapjáraton nem is zsíros a bőröm. Egyébként enyhe fedés, ami szintén elegendő, de ő nem okoz egyenletes bőrfelszínt. Egyik árnyalat sem illeszkedik igazán a bőröm színéhez, mert túl világos a bőröm. Tehát lehetne nagyobb színválaszték. Hogy a bőrt valóban szépíti-e, semmi változást nem látok. Örülök, hogy nem szereztem be, csak teszteltem, számomra valódi pénzkidobás lett volna, de nem pontozom le, mert egy nem érzékeny bőrűnél beválhat, ha a színe is illeszkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

wanda

2013. március 3.

Uhh nagyon nagyon jó! Elég száraz tud lenni a bőröm, pedig hidratálom, de még igy is kiszárad helyenként, amit a legtöbb alapozó kiemel. Ez a krém nagyon jól hidratál és fed egyszerre, nincs maszk hatás sem fényesedés. Szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Alkoholok: Alcohol Denat., Stearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Cyclohexasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Lecithin, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Caprylyl Glycol, Octyldodecanol
Emulgeálószerek: PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Methyl Glucose Sesquistearate, Stearyl Alcohol, Lecithin, Poloxamer 188
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Poloxamer 188
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Felületi hártyaképző anyag.