Best of Beauty 2019

Lancôme

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2019. január 10.

Ár:   10 490 Ft
Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   parfümériák

Ez a szempillaspirál dús és ápolt szempillákat biztosít. Értékes alma növényi sejt kivonatban gazdag, ezáltal regenerálja a pillákat. Erősebb, sűrűbb és vastagabb szempillákat eredményez.

Teszt: Lancôme Hypnose Precious Cells szempillaspirál

Kemibianka

2018. augusztus 22.

Ez egy rendkivul jo minosegu szempillaspiral. Nem olcso, de szempillaspiralban ami olcso az altalaban nem is jo. Minden tulajdonsaga megfelelo, professzionalisan hasznalhato es akar minden napra is. Meg vagyok elegedve vele!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

kovacsagi0629

2018. április 10.

Végre egy szempilla spirál amit bír az érzékeny szemem. Eddig mindentőle begyulladt a szemem, de ettől nem. Szuperül tart, hatalmasak és dúsabbnak tűnnek a pilláim. Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Raspberrycheesecake

2018. január 24.

SZUPER!! Nagyon szép hosszú, dús pillákat csinál, nem nehezetí el, nem ragadnak, tartós, mégis könnyű lemosni. Legjobb szempillaspirál! (csak az ára miatt használok cliniquet, ami majdnem ilyen jó, mint ez)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

marokaciroka

2017. december 31.

Szerencsere hosszunak mondhato a szempillám, imadom festeni es imadom a szempillaspiralokat. 16 eves korom óta most 30ig mar valoszinuleg az osszes letezot kiprobaltam. Hat en nem tudom, de nalam ez a befuto még mindig. Allandoan kiprobalok valami ujat, valami mast, sokszor csalodom a high endesekben na es neha meglepodok a drogerias termekeken, de aztan vegul mindig ujraveszem ezt es konstalalom, hogy Hat igen, azert mégiscsak ez a tuti, barmelyiket hasznalom is. Bar foleg ez a legjobb, de igazabol mindegyik hozza a legjobb minoseget. Gyonyoru szep hosszu es dus pillakat csinal, nem potyog le nap vegere, nem tapad se a szemhejra se a szem ala es nagyon konnyu lemosni. Orok kedvenc marad, soha nem csalodom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

kissde

2017. június 23.

Imádtam! Iszonyú drága, de ő volt az első ilyen spirálom. 2x is újravásároltam.
Sokáig elég, tartós, nem pereg le, ugyanakkor könnyen le tudtam szedni nap végén sminklemosóval.
Kerestem én is több üzletben, de azt mondták több üzletben is, hogy már nem érhető el... :(((
Próbáltam másik Lancome-ot helyette, de az valami borzalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Imádtam! Iszonyú drága, de ő volt az első ilyen spirálom. 2x is újravásároltam.
Próbáltam másik Lancome-ot helyette, de az valami borzalom.

Ryana

2017. április 16.

Update, 2017: Kerestem a Douglasban, azt mondták, már nem rendelhető. Egyet találtak valamelyik fiók mélyén, több nem lesz. Gyalázat!

2012: A legjobb! Mindig ezt veszem, és tökéletes. Könnyű használni, egy réteg is látványos eredményt produkál, nem ragacsol, nem maszatolódik, egyenletes és csodaszép.
Ha kipróbálok néha más szempillaspirált, mindig arra a következtetésre jutok: ehhez semmi sem fogható. A többi a nyomába sem ér. Már a sokadikat fogyasztom! Érdekessége, hogy ha már régi, alig van benne, kezd beszáradni, még akkor is könnyen használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

Piippa

2017. március 18.

Sokféle szempillaspirálom volt már. Örülök, hogy erre rátaláltam. A legjobb, amivel találkoztam. Gyönyörű, dús pillákat varázsol, nem maradnak festékdarabok a pillákon. És főképp maszatolódásmentes. Csúcs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

kittybaby24

2017. január 24.

Nagyon jó szempillaspirál! Hosszítja, dúsítja a pilláimat! Nem kenődik el! A legkisebb pilláimat is ki tudom festeni vele a belső részen. Nem pereg, tartós és könnyedén eltávolítható. A pilláim nem sérültek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Joaninha

2016. december 14.

Miután befürödtem a Clinique-es szempillaspirálokkal, úgy döntöttem, hogy ugrok egy árkategóriát és megtapasztalom, hogy miért képesek nők 10 ezer forintokat kiadni egy szempillaspirálért. Az is megfordult a fejemben, hogy visszatérek a drogériás változatokhoz, de annyira elegem volt abból, hogy mindegyik lepergett és elkenődött a nap végére, arról nem is beszélve, hogy nagyon hamar beszáradtak. Szóval utánaolvastam a neten, hogy ki meyik high-end szempillaspirálra esküszik, és elég egyöntetűen a Lancôme jött ki győztesnek. Bementem hát egy parfümériába és megláttam, hogy egy spirál áráért kapok még egy kis szemfestéklemosót és egy kis szemceruzát is. Akkor már tudtam, hogy ez a sors volt nekem megírva. Hosszas tanakodás után úgy döntöttem, hogy a Hypnôse Precious Cells mellett teszem le a voksom, még pedig azért, mert én hülye tetettem fel 3D műszempillát és eléggé megsínylették a pilláim. Bár kételkedtem abban, amit ígért ez a spirál, de mégis hagytam magam beetetni, hátha mégis igaz minden. Nagyon jó döntés volt ezt a szempillaspirált választanom! Bár tény, hogy nem csinált semmi különöset a pilláimmal, úgy értem, hogy nem lettek extra hosszúak, dúsak, sem göndörek, de nagyon szépen kiemelte és befeketítette őket. Ellenben, ami miatt imádtam az egyrészt az, hogy nem irritálta a szemem egy kicsit sem és most jön a poén, tényleg ápolja a pillákat. A szempilláim minősége látványosan jobb lett, visszatért beléjük az erő, szebbek és egészségesebbek lettek. Azt nem állítom, hogy dupla akkorára nőttek volna, de tényleg látványos volt az eredmény. A szempilláim egyértelműen megerősödtek és sokkal kevesebb hullik ki azóta is, szóval végeredményben sűrűbbek lettek. A hatás egyébként nálam kb. 1 hónap után volt látható, akkor meg is fogadtam, hogy soha többet nem fogok drogériás spirált használni. Mostmár nem őt használom minden nap a dármai hatás hiánya miatt, de alkalmanként felteszem. Nekem egyébként tényleg az tűnt fel összességében, hogy a high-end luxus szempillaspirálok sokkal tovább tartanak és sokkal később kezdenek el beszáradni, emiatt viszont sokkal kifizetődőbbek, mert nem kell 1-2 havonta újravásárolni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Stenico

2016. szeptember 22.

Eddigi legjobb spirálom, pedig próbáltam már jópárat. A kefét nagyon könnyű használni, még a legnagyobb kapkodásban sem kenem mellé. Egy réteg elegendő fedést ad, szépen szétválasztja, kiemeli a pillákat. Az ápoló hatást még nem tapasztaltam, de az biztos, hogy kontaklencse mellett sem irritáló és a nap végére sem kenődik el, nem potyog le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.