Lancôme

Ár:   15 990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2023. május 8.

Ár:   15 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Egy áttörő formula 91%-ban aktív fekete balzsamból és 8 revitalizáló aminosavból, tiszta üvegbe zárva. Azonnali, művészi volumen és erősebb, dúsabb szempillák már 4 hét alatt. Új formulageneráció, viasz nélkül, 91%-ban aktív fekete balzsam és 8 revitalizáló aminosavval. Az első használat után néhány másodperc alatt aktiválja ezt az innovatív formulát: 8-szor húzza át teljesen az ecsetet a szempilláin, hogy építhető pillákat hozzon létre."

Lancôme Le 8 Hypnôse Mascara Szempillaspirál szett
Ár: 10.000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Utalás után foxpost, packeta

LoRs

2023. május 2.

Gyönyörű (és meglehetősen nehéz) csomagolás, silány minőség. Egy hónapja használom, de azon kívül, hogy nagyon könnyű lemosni nem tudok róla más pozitívumot mondani. A festék állaga nagyon krémes, emiatt nehéz felvinni és nem lehet szépen eloszlatni a pillákon. Mindig két rétegben viszem fel, de így is alig látszik, nekem túl természetes az összhatás, ha erre vágynék, akkor nem is vennék szempillaspirált...főleg nem ilyen drágát. Ráadásul a festék nap végére pereg. Bátran ki merem jelenteni, hogy a legrosszabb szempillaspirál, amit valaha használtam. Kaptam hozzá egy primert, hátha azzal fel tudom javítani, de már alig várom, hogy megváljak tőle, rossz döntés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 2.

Naomi26

2023. április 21.

Nagy lendülettel vettem meg,- Ááá a legújabb? A régit is imádom (sima Hypnose) jó lesz! Ezzel a felkiáltással.Nagyot csalódtam. Az oké, hogy azt írja a doboz,első használatnál nyolc pumpálás után fog jönni a festék (közben tréningeken nem győzik mondani,hogy ne pumpáljuk a spirált ) Nos ez nem jött hanem ömlött. A kefére ok, de a szememen vagy nem maradt meg, vagy én nem láttam, mindenesetre négy réteg után lett olyan állaga kb., mint a sima Hypnosenak. és egész nap nem volt komfortos pedig az a jó ha elfelejted,hogy a szemedre kentél bármit is .Most akkor ez a szérum hatás? Egyedül az üvege szép de köszi 14000 Ft -ért nem az üveget akarom nézegetni, hanem szép pillát szeretnék, ha már nem műpillára költök,hanem szempilla spirálra. Ha változik a helyzet ápdételek bár kétlem. Nagyon csalódott vagyok , úgyhogy két csillag. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 21.

illatvarázs*

2023. január 21.

Messze nem ilyen rossz a tapasztalatom a spirállal, mint amit itt olvasok. 2 hónap rendszeres használat után írom a véleményemet.
Először is tény, hogy grandiózus pillákat nem lehet tőle várni. Én is azt szeretem, ha húzok kettőt a pilláimon és ott a látványos változás. Na, itt az nem lesz. kb. 5-ször áthúzom, akkor lesz eredménye, de nem az a végeredmény, amit egy spiráltól elvárok.
Miután felkentem, nekem meg sem mozdul. Nem pereg, nem morzsolódik, estig szépen fent marad. Könnyen lemosható még meleg vízzel is.
Nagyon furcsa lett az állaga már 2 hét használat után. Olyan mintha beszáradt volna, meg az egész olyan furcsán sűrű krém szerű, de közben mégis szépen tudom felkenni.
Ami miatt nem duzzogok a spirálra annak az az oka, hogy határozottan megerősödtek a pilláim és sűrűbbek lettek.
Én úgy kezelem ezt a spirált, hogy egy ápoló, erősítő szérum, ami ad egy kis plusz volument.
Amennyiben így tekint rá az ember már nem is olyan rossz.:-)
Nekem ez a spirál otthonra és "elszaladok a közértbe" darab lett. Azokon a napokon kímélve, ápolva vannak a pilláim, de azért van egy kis íve, feketesége is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 21.

Amennyiben így tekint rá az ember már nem is olyan rossz.:-)

KataD

Korcsoport: >54
2022. december 5.

A marketingszöveg nálam is betalált -- természetes hatású spirált kerestem, semmi drámai túlhangsúlyozást, az ápoló aminosavak különösen vonzóan hangzottak, éjfekete balzsamos erősítés, ez kell nekem. A véleményeket persze utólag olvastam el, amikor a meghökkentően súlyos darabot előbányásztam a dobozából. Az első próba hozta, amit ígért, könnyű felvitel, természetes hatás megvolt, kb. egy óráig elégedett is voltam. Csakhogy: pereg. Nagyon pereg. Apró fekete szilánkokkal terítette be a felső szemhéjat, meg a szemem alját, igazi halloweeni bálkirálynőt varázsolt belőlem. Kitartóan próbálkoztam, de mindig egy lebutított gótikus szemsminknél kötöttünk ki. Ő meg végül a kukában. Pénzkidobás volt, ami ennél a márkánál és ennél az árcédulánál szerintem nem megbocsátható...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. december 5.

Martincsa

2022. augusztus 18.

Próbáltam szeretni, tényleg..de nem. Ahogy megjelent itthon a Douglasben, megvettem. Tetszett a marketing szöveg, ápoló olajok, csoda fekete pillák, futurisztikus, egyedi külső. Szeretem a Lancome termékeit, gondoltam ez egy kirobbanóan jó termék lesz.
Hát nem. Elején szép, természetes pillákat csinált, nem volt akkor sem nagy was ist das, de úgy voltam vele, jót tesz a pilláimnak, valamit valamiért. Viszont pár óra után eltűnt a szememről, és egy hónap után elkezdett beszáradni..Ennyi pénzt egyáltalán nem ér meg, de szerintem akciósan sem éri meg megvenni.
Egy nagy csalódás volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 18.

Egy nagy csalódás volt..

Tarzicia

2022. augusztus 5.

2022.07.05.:
Bizarr, futurisztikus ennek a szempillaspirálnak a külseje. Fekete üvegből készült. Gondolom, már nagyon ki kellett találni valami újat, meghökkentőt. Szerintem hajánál fogva előrángatott ez a design. Brutál nagy, súlyos darab, és ezen a hullámos forma se sokat segít. Nem voltam rest, megmértem, mert nem hittem el, hogy ilyen súlyos. Hajszálpontosan a duplája az Armani Eyes To Kill Classico szempillaspirálomnak, amit most használok. Az 34 g, ez 68. Szerencsére csak az a tartály-része súlyos, amiben a festék van, de ez ne tévesszen meg senkit, a töltőtömeg teljesen átlagos, 8 ml. Használat közben tehát már nem zavaró a súly, max. csak a neszeszer fog nyögni alatta. És nehogy valaki véletlen ráejtse a lábkörmére...
Na de a lényeg, maga a kefe és a festék. A kefe semmi extra, átlagos, jól használható, szépen szétválasztja a pillákat. A festék erős szagú, direkt nem illatot írok, engem kicsit zavar. De legalább gyönyörű koromfekete és nem csomósodik, a pilláimat se teszi merevvé.
A nevében a szérum mellett csak a volumizing szó szerepel. Ezt be is tartja, de nagyon meg kell érte dolgozni. Egy-két húzásból még alig látszik valami, el se hittem, nekem kell vagy 4 kiadós réteg, pedig sose törekszem drámai hatásra. Hosszabbítást, ívelést pedig senki ne várjon tőle. Ez inkább természetes vagy minimál look. Őszintén szólva én még ilyen csutka és szögegyenes pillákat eddig egyetlen szempillaspirállal se tudtam kreálni.
Sminkmentes napokon, itthon elhasználgatom majd, arra jó, hogy legyen rajtam valami. Szérum van benne, ami állítólag hosszú távon erősíti a pillákat, az mindig jól jön, és valóban kíméletes, könnyen lemosható.
Amit viszont szempillaspirálként nyújt, nekem édeskevés. Annyira, hogy még egy közepest se tudok rá adni.
2022.08.05.:
Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval. Pereg. Akkor is, ha nem nyúlok a szememhez. Eleinte fel se tűnt, de most már bosszant. Viszont mintha picit erősebbek lennének a pilláim. Persze simán lehet, hogy csak beképzelem, és csak a lelkiismeretemet akarom megnyugtatni, hogy nem az ablakon kidobott pénz volt, amit erre a csodaspirálra költöttem. Erősen hajlok az egy csillag felé....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. augusztus 5.

2022.07.05.:
2022.08.05.:

KezdoManias

2022. augusztus 5.

2022.08.05. Hiába próbálom az ápoló hatás miatt szeretni, az sajnos mégiscsak vállalhatatlan, hogy néhány óra elteltével morzsa formájában a szemem alatti területet díszíti. Igen, én is hibás vagyok, mert dörzsölöm a szemem, de az általam hasnált spirálok többsége ezt jobban bírja. Legyen csak 3 csillag.

2022.07.26. Az itteni rossz vélemények hatására vettem meg:) A leírtakból arra jutottam, csupán félresiklott a marketing, és ez az a termék, amit keresek.

Sajnos már világosodnak (őszülnek....) a szempilláim, és bár teljesen átlagosak voltak, most már a vékonyodás jeleit veszem észre rajtuk. A spirálozás pedig, mondjon bárki bármit is, igenis tovább gyengíti őket. Mégiscsak van egy terhelés a szálakon, a helyzetet az esténkénti lecsutakolással pedig tovább rontjuk. Sok olyan reggel van ugyanakkor, amikor csak elszaladok a gyerkőceimmel oviba/iskolába, utána otthonról folytatódik a munkanap. A reggeli elszaladáskor színezett hidratálót használok, esetleg szemhéjtust/ceruzát. Emellett viszont, a korábbiaktól eltérően, már "meztelennek" érzem a pilláimat. Igen, tudom, ilyenkor bort iszom és vizet prédikálok, hiszen a kislányaimnak azt sulykolom, hogy az emberi test úgy szép, ahogyan van, és a sminkelés valójában játél, amit önmagunk örömére végzünk. Én meg nem szívesen dugom ki az orrom smink nélkül. De a lényeg ettől függetlenül az, hogy a világosodás miatt túl nagy a szememen a kontraszt, hiába húzok csak nagyon vékony vonalat a tőbe. Ezeken a otthoni napokon viszont sajnálom spirállal terhelni a szempilláim.

Ezzel a jól kivesézett háttérrel jött szembe a néhány bírálat a lentiekben. És meg is rendeltem. Mint szempillaspirál - valóban essze áll az ideálistól. Épphogy csak ráerősít, miközben mondjon bárki is bármit, mindenki a hosszú, dús pillázatot szeretné látni magán. Ráadásul pereg, rólam estére a szemdörzsölések miatt jelentős részben el is tűnik. Viszont elhiszem, hogy tényleg erősít, vagy legalábbis sokkal kevesebbet ront, mint tartósabb, erősebb versenytársai. Emiatt is választottam a csak reggel elszaladós napokra. És teljesíti ilyen irányú elvárásaimat.

Emlékezzünk meg a csomagolásról is - ezt bizony tényleg túlspilázták. Nehéz üveg, ami bár tetszetős, mégis csak túlzás, és cseppet sem táskabarát. Ez nálam valójában nem okoz problémát, mert otthon használom, de épp egy nyaralás alkalmával is jó lehetne, ha nem félnék, hogy emiatt lesz túlsúlyos a pakk, vagy épp összetörik a kemping mosdójában. A praktikumtól eltekintve persze szép, egyedi megjelenésű, végülis öröm kézbe venni. Kiemelkedik a tömegből. H ez volt a tervező célja, az bizony teljesült. Amit fájlalok, hogy nincsen kisebb kiszerelésben. Hacsak tehetem, miniatűrökkel kezdek, így többet is tudok párhuzamosan használni, mert ugye a mánia az mánia...

A fenti hiányosságokat figyelmen kívül hagyva, a saját felhasználási célnak megfelelve, részemről legyen 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 5.

lapetitenoirrobe

2022. július 26.

Eddig az összes Lancome szempillaspirálra azt mondtam , hogy megéri az árát , mert minőségi és azt adta , amit ígért . Megláttam , hogy megjelent az új hypnose spirál , gondoltam na ez lesz a csúcs (az ára is az 😒)
Most a 2. hete próbálgatom már , szóval azt gondoltam időt azt adtam neki . De nincs tovább türelmem reggelente bajlódni vele . Konkrétan egy lepkepuki réteget tudtam vele felkeni többszöri átmenetel után is .
Semmi extra , sőt azt mondanám , hogy ez vicc ennyi pénzért , és egy ekkora márkától . A fő problémája , hogy nagyon száraz a festéke , ezáltal nem tud jól megtapadni a pillákon, és napvégére pedig morzsolódik.
Egy pozitív dolgot azért megemlítenék, tényleg lejön kevés micellás vízzel , de akár langyos vízzel is .
Igaz a semmit könnyű lemosni . :-(
Lancome Sorry , de nekem ez nagyon gyenge

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 26.

Igaz a semmit könnyű lemosni . :-(
Lancome Sorry , de nekem ez nagyon gyenge

Forster

2022. július 7.

Annyira tökéletesen leírta Tarzicia, mintha én írtam volna. Fél órát szenvedni kell vele, hogy egyáltalán látszódjon valami. Szerintem borzasztó, pedig nagyon meg akartam venni, bár ne tettem volna, mert nagyon drága. De most fogadtam meg, hogy soha többet nem veszek drága spirált, mert nincs értelme. Mi nők annyi minden szarságot megveszünk, meg századszorra is elhisszük a reklámok ígéreteit, hogy borzasztó. Az egyik spirál brutál sok festéket vesz fel és összeragasztja a szempillát, de legalább látszik, (Mac Stack),ez meg egyszerűen semmit nem csinál.Azt a választ kaptam a munkahelyemen, amikor megkérdeztem, hogy milyen, hogy: olyan szép vékony a szempillám. ja, köszi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 7.

Connie13

2022. június 13.

A végeredményt tekintve ez egy tökéletes szempillaspirál. Tényleg kifogástalan. Természetesen 5*. Nekem furcsa a megszokottnál sűrűbb festék. A lapított kupak nem áll minden szögben a kezemre, amikor a leírás szerint próbáltam használni attól féltem, hogy elejtem. Hiába, ez már űrtechnológia. Vagy én vagyok béna. 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 13.

Antioxidánsok: Arginine, Alanine, Cysteine, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol, Arginine, Alanine, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Bőrpuhító (emollient).

Diglicerid, melyet zsírsavakból és glicerinből állítanak elő. A kozmetikumokban bőrjavító (skin conditioning), bőrpuhító (emolliens) és emulgeálószerként (segíti a vizes és olajos fázisok összekeverését) használatos.

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

Alanine a I h

Az cisztein egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.