Lancôme

Ár:   €55   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Wey1122, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 16.

Ár:   €55
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az öregedésgátló szemkrém a speciális Multi-Tension technikával megalkotott szemránckrém, amelynek hatékonyságát kifejezetten arra fejlesztették ki, hogy rétegenként behatoljon a bőrbe, és ott egyedileg kifejlessze a hatását. Minden bőrtípusra, beleértve a száraz bőrt is. A szem környéke azonnal feszesebb és simább. 4 hét elteltével a szem körüli bőr simábbnak és finomabbnak tűnik. A ráncok, a szem alatti táskák és a sötét karikák láthatóan csökkennek. A szem kontúr láthatóan fényesebb és fiatalabb. A szemkrém többfeszültségű technológiáját kifejezetten úgy fejlesztették ki, hogy rétegenként behatoljon a bőrbe és ott egyenként kibontakozzon.

Ár: 8000 , Eladó: brenata
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest XVIII., fizetés: --

dbeata

2021. március 13.

2021. március 13. Update: Sikerült összehoznom egy miliát a mélyítővonalamba. Utánaolvastam, és lehet a krémtől, de lehet túladagolástól is. Mostanában arcszérumokat is végigkentem a szemkörnyékemen, Skinsmartos módon, úgyhogy nem tudom, melyik lehetett a "tettes". Próbáltam rájuk szigorúan nézve vallatni őket, de csak kukán álltak a polcon. :). Mehetek a bőrgyógyászhoz... :(

2021. március 6.
Most próbálgatom ezt a "szemkörnyékápolót", és nekem tetszik az állaga. Nagyon puha, picikét zselébe hajló krémesség, lágy, de mégis testes. Egyelőre tetszik, bár nem állítanám, hogy ne próbálkoznék még mással is majd. Paula's Choice szemkörnyékápolóm volt előzőleg, ami inkább paszta volt, de még nem tudom, mit akarok ezután tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 13.

2021. március 6.

eheiszki

2021. március 8.

Csak 31 vagyok de van egy rakat nevető ráncom a szemeim körül így gondoltam nézek valami korrektebb krémet rá. Ezt vettem estére és az Annayake Bamboo szemkrémet reggelre.
Ez a Lancome szemkörnyék ápoló nekem nagyon bevált. Kb 2 hete használom, szépen simít, nagyon nagyon kellemes a formulája. Selymes és gyorsan beszívódik de órákig érződik a komfort hatás. Alapvetően ok drága, de jó 😃 legalább használ. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

laanyka

2021. február 14.

Nagyon jó ez a krém. Kicsit kenősös érzetű, én pont ezért szeretem. 30 éves vagyok és nincs különösebben problémás bőröm, de azért a stresszt az én bőröm is érzi, főleg a szemem környékén..úgyhogy emiatt egy jó szemkérm aranyat ér. Plusz a megelőzés sem utolsó szempont. Nekem ezt a két kritériumot ez a krém tökéletesen tudja teljesíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

Wey1122

2020. október 9.

Csodálkozom,hogy nem találtam meg itt az adatbázisba. Ez az egyetlen olyan szemránckrém amit már legolább 3x megvettem. Napokba lesz a 42. Szülinapom,de még nincsenek ráncok a szemem körül ok persze a kiavatlanság vagy a stressz engem sem kímél,de ez az egyetlen olyan krém, amely szinten tart. Mindig keresem az akciókat sokszor nagyon jó áron megvehető! Ilyenkor veszek belőle!
Persze ez sem csodaszer,nem fogja a meglévő problémát megszűntetni. Hiszek a megelőzésben :)
Krém sűrű,de könnyen felszívódik,nappara is ok,de én legszívesebben éjjelre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-9

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Dimethicone, Isohexadecane, Squalane, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Octyldodecanol, C13-14 Isoparaffin, Dimethiconol, Paraffin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, PEG-20 Stearate, Laureth-7
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, PEG-20 Stearate, Laureth-7
Illatanyagok: Octyldodecanol, Limonene, Benzyl Alcohol, Linalool, Citronellol, Coumarin, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Chlorhexidine Digluconate, Benzyl Alcohol

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Tartósítószer.