Lancôme

Ár:   16 490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 25.

Ár:   16 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ragyogásfokozó és bőrerősítő szemkörnyékápolója schizandra és lenmag kivonat tartalmának köszönhetően élénkíti a szemkörnyéket, segít megerősíteni és kisimítani az elvékonyodó bőrt, valamint eltüntetni a pirosságot.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Cyclohexasiloxane eo I szil Butylene Glycol h 1 0Alcohol Denat. al Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Stearic Acid eo I eu 2 0Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Palmitic Acid eo I eu 2 0PEG-100 Stearate ti 0 0Glyceryl Stearate eo I euCera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Sodium Stearoyl Glutamate ti I eu Octyldodecanol eo I i I al Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz CI 75120 sz Zea Mays (Corn) Oil eo I eu 3 0Guanosine Cyathea Medullaris Leaf Extract Tocopheryl Acetate a I v 0 0Escin Mica Tocopherol a I v 2 2Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Hydroxypropyl Tetrahydropyrantriol Hydrolyzed Linseed Extract Sodium Benzoate ta Sodium Levulinate Phenoxyethanol ta Adenosine gy PEG-20 Stearate ti I eu I h 1 0Schizandra Sphenanthera Fruit Extract aTrisodium Ethylenediamine Disuccinate Polysorbate-80 ti I eu 0 0Maltodextrin Chlorhexidine Digluconate ta Helianthus Annuus Seed Oil eo Limonene i Synthetic Fluorphlogopite Panthenol eo I v 0 0Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl HydroxycinnamateTin Oxide Benzyl Alcohol i I ta Xanthan Gum ti I eu Cinnamic Acid i Propylene Glycol h Isohexadecane eo Capryloyl Salicylic Acid kh Acrylamide/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Myristic Acid ti I eu I i 3 0Sorbitan Oleate eu I i 3 0Geraniol i Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil eo Citric Acid kh Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Levulinic Acid i Oryza Sativa (Rice) Bran Oil eo Glyceryl Caprylate eo I eu Parfum / Fragrance i

ludri97

2019. december 6.

Szinte batran mondhatom hogy sose csalodtam a lancomeban, ez is nagyon jo termek! Meg csak most kezdtem szemkornyekapolot hasznalni de annyira megtetszett hogy lehet az arckremet is megveszem. Tenyleg jo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

legallybrunette

2019. november 29.

Én meg nagyon szép leszek :) , mert rajtam működik. Eddig jól elvoltam az olcsóbb, de jó szemkrémekkel, a lényeg az volt, hogy ne irritáljon, hidratáljon, rendesen lehessen rá sminkelni, oszt' csókolom. Aztán egy ismerősömmel találkoztam, aki negyvenes hölgy, nem nagyon sminkeli magát, max pici alapozó és spirál, más nem, de amikor hosszabb idő után megláttam, muszáj volt megkérdeznem, hogy mit csinált magával, mert úgy ragyog a tekintete, és ettől olyan fiatalos az arca, hogy biztosan valami új turpisság van a dologban. Azt mondta, hogy semmi extra, csak egy magazinban volt egy kis minta ebből a krémből, azt kenegeti mostanában. Puff neki...

Hát, nem tudtam megállni, hogy ne szerezzek én is ebből a csodatévő fiatalságelixírből. Kicsit izgultam, hogy mi lesz, ha semmit nem látok magamon, mert rajtam nem üzemel majd. És láss csodát, már az első alkalommal, szemmel láthatóan kinyílt a tekintetem, feszesebb lett a bőröm a szemem körül. Nagyon kellemes érzés volt, nem művi lifting, hanem frissesség. Ne nevessetek ki, olyan volt, mintha jobban látnék, mert tágabbra nyílik a szemem. :D

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem maradt így egész nap, szóval ez nem varázskrém (ha az lenne, nem lenne többé szükség botoxra és a szikére soha sehol senkinek) de szerintem a hosszabb távú használat során kicsit biztosan fog javítani az összképen.

Nagyon kevés kell belőle, szinte alig látható mennyiséget kell az ujjra venni, és csodásan eloszlatható. Isabelle Rossellinivel láttam egy videót (hogy milyen gyönyőrú, így ráncosan is...nagyon tetszik, hogy nem 16 évessel reklámoznak szemkrémet), ő mutatta, hogyan kell helyesen eloszlatni. Érdemes rákeresni.
Tehát ha valaki tud szerezni mintát, igen sokáig elég lesz. Müllerben szoktak adni picuri tégelyben a teszterből, de vigyázzatok, szagoljátok meg előtte, mert a teszterek szinte mindig romlottak. A krémnek újonnan nincsen szinte semmilyen illata!

Friss: Augusztus elején vettem, és napi kétszeri használattal meg mindig van néhány napra-hétre való benne, így nem annyira elrugaszkodott az ára, csak egyben kiadni sok. Megszerettem, úgyhogy már megvettem akciósan a következő tégellyel. Tobben mondták mostanában, hogy jól nézek ki, mint azelőtt egy év alatt. Tényleg simít és frissíti a tekintetet. Most már tudom, hogy a különbség a drogériás és a high end arcápolók között nem csak az ár.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 29.

adi99

2019. május 23.

Most nagyon csúnya leszek de őszintén megmondva szerintem ez az ég világon semmit se csinál vagy csak én nem látom. Egy kis mintakiszerelés volt belőle, jó pér alkalommal használtam de nem hinném ennyi pénzt ez ér. :) Keresem tovább a jó szemkörnyékápolót mert sajnos ez nem lesz az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Schizandra Sphenanthera Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Panthenol

Alkoholok: Alcohol Denat., Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Octyldodecanol, Zea Mays (Corn) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Panthenol, Isohexadecane, Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Sodium Stearoyl Glutamate, Zea Mays (Corn) Oil, PEG-20 Stearate, Polysorbate-80, Xanthan Gum, Myristic Acid, Sorbitan Oleate, Glyceryl Caprylate
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Sodium Stearoyl Glutamate, PEG-20 Stearate, Polysorbate-80, Xanthan Gum, Myristic Acid
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ascorbyl Palmitate, Limonene, Benzyl Alcohol, Cinnamic Acid, Myristic Acid, Sorbitan Oleate, Geraniol, Levulinic Acid, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 75120
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Chlorhexidine Digluconate, Benzyl Alcohol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Egy a L’Oreal által szabadalmaztatott összetevő, melyről a reklámokban Proxylane néven hallhatunk. A cég állítása szerint a Proxylane serkenti a GAGszintézist, mely a sejten kívüli mátrix fontos összetevője, és ezáltal segít a bőr víz és tápanyag tartalmának helyreállítását.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

A schisandra gyümölcs kivonata. A CosIng besorolása szerint antioxidáns, bőrkondícionáló, bőrvédő, és szeborrea ellenes hatása van. Ázsiai kutatások szerint állítólag segít megvédeni a bőrt a nap káros sugarzásától. (Önmagában nem fényvédő szer.) Segíti a napsugárzás vagy szél által károsodott bőr regenerációját, valamint segíti a bőrt nedvességének megtartásában.

Tartósítószer.

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0