Lancôme

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. március 25.

Ár:   22 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az összetevő lista a szemkrém-korrektor páros krém részének összetevőit mutatja.

Ár: 2000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes

szandragosi

2017. február 27.

Már 2 hét használat után lágyított a ráncokon és feszesített, nagyon jó kis krém. Az állaga kicsit sűrű, óvatosan kell vele bánni és jobban bedolgozni, de szépen felszívódik. Soknak tűnhet enyhe ráncokra, de akinek a szemkörnyékápoló már kevés, de nincsenek erős ráncai, annak is bátran ajánlanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 27.

Jexi

2017. január 31.

Anyukám használta. Szerinte nem volt rossz, de hasonló eredményt olcsóbb kategóriájú krémek is tudnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

kneva

2017. január 29.

3 ml termékmintám volt a krémből (a korrektorhoz így nem tudok hozzászólni). Nem vettem észre semmi változást, a vékony kis ráncocskák sajnos nem múltak el. Kb 10 napig használtam. Nem vagyok elégedett, Lancome-tól többet vártam.
Amúgy jól felszívódik, lehet rá sminkelni, nem zavaró az illata, kellemes használni. Karikákat eltüntette,arra jó volt végül is, de csak a problémáim felét oldotta meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

jomosono

2016. július 15.

A korrektor része CSÚCS,most is azt használom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 15.

A korrektor része CSÚCS,most is azt használom!!

odra

2016. április 27.

Nagyon jó kis krém. Sajnos ilyen formában már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 27.

Nagyon jó kis krém. Sajnos ilyen formában már nem kapható.

senskin

2015. szeptember 17.

Bizony jó,. Tökéletes. Hidratáló géllel együtt használom, de jól leviszi a duzzanatot és nagyon szépen tartja a szemkörnyéket. Ráncaim nincsenek, de megelőzésre ajánlom. Szerintem a kisebb vonalakkal simán megküzd. Jól beszívódik. Kellemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Arianrod

2015. szeptember 8.

Az egyik legjobb szemkrém. Kissé sűrű, de nagyon gyorsan, szépen beszívódik. Az illata nekem semleges, nem zavaró. Szépen kisimítja a szem alatti területet, a pici ráncocskákat segít eltüntetni, a tekintet üdébb tőle. Persze nem csodaszer, nem állítom, hogy mindent eltüntet, de legalább újabb ráncocskák nem jelentek meg és már ez is nagyon sokat jelent.
Amiért egy csillagot levonok az az ára, bizony 20 000 ft a Müllerben. Valamint a tetejében lévő korrektor nekem sosem fogy el, felesleges, mert az viszont megül a ráncocskákban, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

erika81

2014. július 6.

Csak mintát kaptam belőle, így hosszú távú hatását nem tapasztalhattam. A krémnek érdekes volt az illata és a korrektor elég száraz volt, mikor felkentem és nagyon világos lett tőle a szemem körül. Féltem is, hogy fogok rá sminket felrakni. Eltelt kb. 15 perc és nagyon szépen beleolvadt a bőrömbe, puha lett és egységes színű. Simán tudtam rá sminkelni. Eddig még nem csalódtam a Lancome krémekben és gondolom hosszú távon ez a krém is hozza az ígért hatást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 6.

Borimam

2014. július 1.

Sűrű krém, hamar beszívódik és kellemes érzés utána. Én elég gazdagon használom etse és reggel is, így is megvan egy éve. A tetején lévő fedőkrém viszont egy kérdés számomra. Nem fed, ellenbe beül a ráncokba. De a krém szuper és valóban kivilágosítja a szem alatti területet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 1.

scorpionqueen

2013. október 4.

Update:

1 hónapja (azaz 7 hónap után) fogyott el napi kétszeri használat mellett. Akkor nem igazán tűnt fel, hogy milyen eredményeket ért el, viszont most kezdem csak látni, amióta nem ezt használom, hogy mennyire jó volt. Sokkal világosabb volt a szemem alatti terület és sima. Kisimította kezdődő apró kis vonalakat, frissebb volt az egész szemkörüli terület. Adok még két hónapot a mostani terméknek, de ha nem csinál olyan eredményeket, mint a Lancome, akkor veszem újra.

Néhány napi használat után én is csak azt tudom mondani, hogy SZUPER! Már elkezdtem magam különböző fénybeállításokban nézegetni, mert valamit hiányoltam. A sötét karikákat a szemem alatt. Hát most nincsenek.

Az állaga nagyon tömör, sűrű, gazdag, ezt különösen szeretem, mert ezáltal esély sincs arra, hogy a szemembe másszon, és irritációt okozzon, amit megtett sok híg krém eddig. A vásárláskor nálam egyik alapvető feltétel volt ez az állag, csillagos ötösre teljesíti.

A korrektorával is teljesen elégedett vagyok, közepes erősségű, így akkor is nyugodtan feltehetem, ha egyébként nem alapozom le az arcom, mert teljesen természetes lesz tőle a szemkörnyékem.

Néhány hónap múlva megírom a hosszútávú eredményeket is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 4.

Update:

Néhány hónap múlva megírom a hosszútávú eredményeket is :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Yeast Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-9, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.