Langhaarmädchen

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. október 13.

Kategória:   Hajápolók

Tökéletes ápolás a barna hajnak: a Pretty Brown hajpakolás maruladió olajjal és vaníliával gazdagon táplálja, kényezteti a hajat, csodás ragyogást kölcsönöz a hajszálaknak. Kiváló minőségű formulája intenzíven ápolja és regenerálja a hajszínezők által okozott sérüléseket. A mennyeien finom illatú hajpakolás után a haj bársonyosan puhává és könnyen fésülhetővé válik.

Reb

2019. december 4.

Az én hajam rövid, nem is tudom, milyen indulatból vettem le, de már egyszer újra is vettem. Nem viszem fel a tövekig. Puha és fényes hajat csinál, a nyáron, amikor használtam, talán nem fakult annyira, mint szokott. Nem zsírosodik hamarabb tőle. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

greyhound

2019. május 23.

Ajándékba kaptam, alig vártam, hogy kipróbáljam. Vékonyszálú, hosszú hajam van, a kifésülhetőségén nemhogy javított, rontott. Sprőd, gubancos lett tőle a hajam vége, más termék nélkül ki sem tudtam volna bontani. Sajnálom, de kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

kncstnd

2019. május 16.

Kb. egy hónapja használom, és már most alig várom hogy elfogyjon.. Hatalmas csalódás, szinte semmit sem váltott be abból, amit ígér.. Vastagszálú, enyhén göndör hajam van, amit egy egyszerű balzsam után is könnyedén ki szoktam tudni fésülni. Ebből akármennyit rakhatok a hajamra, semmit sem segít. Egyetlen pozitívuma az illat, bársonyosan puha vagy ragyogó fényű egyáltalán nem lett tőle a hajam, inkább csak egy ropogós szalmakazalhoz hasonlított, amikor egyedül ezt használtam. Önmagában nagyon kevés és szárít is, színbeli vátozást én nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

S.K

2019. május 12.

Ez egy hirtelen felindulásból elkövetett vélemény lesz! Ez egy nulla! Úgy kiszárította a hajam, hogy nem győzöm olajjal kenni! Cirokseprűt varázsolt a hajamból!
Az illata valóban nagyon finom és kevés kell belőle, még úgy is hogy nagyon sok, göndör hajam van. De megbocsájthatatlan amit művelt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

javi

2019. április 3.

Update: egészen megkedveltem, az illata megmarad és mintha *kicsit* mélyebb barna színt adna a hajamnak (kicsit vöröses beütésűt).
~~~~~~~~~~~~
2018. okt. : Eddig kétszer használtam, először nagy erőt kellett vennem magamon, hogy ne használjak balzsamot előtte, de kíváncsi voltam magában mit tud. Végülis nem rossz, ki tudtam fésülni a hajamat, de még így is használnom kellett kifésülősprayt. Különös puhaságot vagy fényt nem vettem észre (de nem szárít).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

~~~~~~~~~~~~

viewxy

2019. január 11.

Sajnos nem figyeltem és szilikonos pakolás, pedig nagyon régóta kerülöm a göndör hajam miatt a szilikont. Igazából jó eddig, olyan mint amikor szilikonmentes balzsamot használok, szóval nem veszem majd újra mert nem tud többet. Nagyon jó az illata, vaníliás mandulás édes illat. Pici tégelyben adják de elég jól meg van töltve, és viszonylag kevés kell belőle.

UPDATE: vagy egy hétig nem használtam, és egy undi réteg lett a tetején. Megkeményedett vagy kiszáradt és a színe is sötétebb lett. Nem tudom, nem romlott meg szerintem, szóval azt lekaparva tovább használtam. De utána következő használatnál megint. Nem tudom mi lehet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Propylene Glycol

Forrás: truth-in-aging, BFT