Lee Stafford

Ár:   2180 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. március 11.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajápolók

Színfelfrissítő, hamvasító hatású kondicionáló, festett, melírozott, természetes szőke hajra. Kitünően tisztít, segít felélénkíteni a világosszőke színeket, és visszaadja a melír csíkok fényét. A hatást fokozó Pro-Blond komplex-el, valamint kamilla virág, panthenol és a Csodafának nevezett moringa mag kivonattal segít visszaállítani a haj fényét, szalonszépségű ragyogását. A festett haj színét védő hatású is.

lillus09

2019. június 21.

Kifejezett a balayage technikával szőkített hajamra kerestem balzsamot, amit a Close szalonban csináltatok, ahol a Davines márka festékeit használják, amelyek természetes összetevőjüek, így nagyon minimálisan érzem, hogy száraz lenne a hajam, színkorrekcióra egyáltalán nincs szükségem. A Müllerben éppen akciós volt. Pár hete használom, a szaga kicsit furcsa, férfi parfüm illatra emlékeztet. Igazából valamivel selymesebb a hajam és nem olyan sprőd a vége, hetente 2-3 alkalommal használom. Hajtövekre nem kenek, kizárólag a félhosszú hajam közepétől használom. De szerintem ugyanezt tudja a Balea professional szőke hajra való balzsamja, és az kb. 10000 ft-al olcsóbb. Viszont szeretek mindig újdonságot kipróbálni, amit ígér nagyjából betartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Picieri

2019. február 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg én is, ezt és a sampont is. Nagyszerűen működnek, nagyon szépen egységesíti a színt és kevés is elég belőle. Én mindkettőt picit rajta hagyom és utána mosom le. Nagyon fincsi illata van, még egy két napig érezni. Bátran ajánlom, aki kicsit hamvasítani szeretné a szőke haját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Szamocka

2018. április 15.

Hááát... nem hamvasít úgy, mint amikor teszek pár csepp ecetes hamvasítót a samponomba vagy egy normál balzsamba. És a hidratáló hatásával sem vagyok elégedett, olaj nélkül nem tudnám kibontani. Márpedig egy szőkített hajra való, 2700 forintos professzionális terméktől elvárnám, hogy jobban teljesítsen, mint egy 400 forintos Kallos. Az illata viszont elképesztő! Nagyon jó és tartós is, még a hajmosás után 2 nappal is finoman körülleng. De csak emiatt nem fogom újravenni, végtére is elsősorban kondicionálót szeretnék a hajamra kenni, nem parfümöt. Elhasználom, de ha elfogy, valami mást próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Luller

2018. február 16.

Tavaly a samponjához írtam véleményt, most ide is írok. Azóta újabb a design, de azért alapjaiban nem sokat változtattak rajta. Szerencsére a tartalmán sem! Nekem ez a balzsam a samponnal együtt és külön használva is bevált. A samponjától eltérően, ennek az állagával nincs bajom (egyébként azóta belegondolva, más samponoknál is tapasztaltam, hogy hígabbak, így óvatosabban kell velük bánni!), így azzal sem, hogy hamarabb elfogyna, mint bármelyik másik balzsam, vagy pakolás.
Nem bír mindent a hajam. Sok mindentől elnehezül, vagy éppen nem történik vele semmit. Azért ennél is, mint minden balzsamnál az alap szabály, hogy a fejbőrre, hajtövekre ne vigyük fel. Nekem az illata is nagyon tetszik, főleg az, hogy még napok múlva is érezhető. Egyébként a másik pozitív az, hogy több napig bírja a hajam ezzel a termékkel és a samponjával. Az egyetlen negatívum: az ára húzós! Most 2750.- volt a Müllerben ez is és a samponja is, úgyhogy az 5000 feletti vásárlás egy samponra és egy balzsamra elég brutális. A samponnál az állaga miatt vontam le, nem az ára miatt, így itt sem fosztom meg egy csillagtól sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Luiselotte

2018. február 10.

Lila Schamua samponnal használom és gyönyörű babaszőke haj a végeredmény :) Selymes és puha lesz tőle a hajam , könnyű kifésülni.
Az illata a szokásos Angel édesség, elég sokáig benne marad a hajamban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Az illata a szokásos Angel édesség, elég sokáig benne marad a hajamban.

Emma Woodhouse

2017. szeptember 23.

Önmagában nem csinál sokmindent, kellemes, hidratál, szeretem az állagát. Viszont ha belekeverek egy kicsit a Schauma lila samponból és rajta hagyom a hajamon, nagyon szépen hamvasít és lila se lesz tőle a hajam. Sokallom az árát, de eddig ez az egyetlen módszer, ami működik, úgyhogy kifizetem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Bernini

2017. július 10.

Legutóbbi melírozás után sárgásak lettek a csíkjaim, ha nem frissen mosott volt a hajam, de volt hogy akkor is. Mióta ezt használom, megint szép a színe és jót tesz a hajamnak, nem zsírosítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

manina

2016. szeptember 12.

Jobbra számítottam.
Nem lehet rendesen kiöblíteni, egy nap utan ha maradt a hajtő környéken össze ragad a haj és zsíros érzést hagy maga után. Le húzza a hajszálakat így hamarabb zsírosodik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Jobbra számítottam.

Laura25

2016. január 14.

Számomra ez a csodatermék. Nagyon jól ápolja a hajamat, könnyen fésülhető, nem szálasodik. A hamvasító hatásáról is csak ugyanezt tudom mondani, pontosan azt kaptam, amit vártam, biztos újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

titinem

2015. október 21.

Nem mondom,nem volt olcsó,-20%os kuponnal se. De három használat után nagyon is látszik a változás. A hajam színe teljesen új életre kel,mintha frissen lenne festve,minden hajmosás után volt valaki aki megkérdezte,be lett-e festve.
Nagyon puha,már-már szalon szépségű hajat varázsol. Ha lesz újabb -20%os akció a Müllerben,újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Bis-PEG/PPG-20/20 Dimethicone, Glycol Distearate, Cyclopentasiloxane, Glycol Stearate, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Bis-PEG/PPG-20/20 Dimethicone, Glycol Distearate, Glycol Stearate, Laureth-23, C12-15 Pareth-3
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Bis-PEG/PPG-20/20 Dimethicone, Glycol Stearate, Laureth-23, C12-15 Pareth-3
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene, Coumarin
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Chlorphenesin, Methylchloroisothiazolinone, Methylparaben, Ethylparaben, Methylisothiazolinone

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.