Lisa Eldridge Make Up

Ár:   £24   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: maow, az összetevőket feltöltötte: noisette, Módosítva: 2021. június 18.

Ár:   £24

Könnyű, nem zsíros állagú, nem komedogén, természetes bőrszerű pirosító, amely smink és bőrápoló hibrid. Rozmaringlevél-kivonatot, áfonya- és málnamagolajat tartalmaz, feszesít és elrejti a pórusokat.

Vegán, cruelty free, parabén- és alkoholmentes.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

orchidea8627

2021. december 3.

Viszonylag kevés ideig volt nálam, továbbadtam rajta mert volt már nagyon hasonló színem, illetve nem teljesen olyan volt a szín mint szerettem volna.
Ezt leszámítva a formula, a pigmentáltság és a tartósság nagyon rendben volt, nagyon szépen és könnyen eldolgozható a bőrön.
Egyedül a csomagolás nem tetszett, friss bontáskor is viszonylag nehezen jött ki az anyag a kis csőrön, ezen remélem változtatnak majd mert semiképp nem ideális.
A csomagolást leszámítva még a színskálát említeném meg, szerintem lehetne bővíteni, hiányolok pár hűvősebb, rózsásabb, mályvás árnyalatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 3.

danyadi77

2021. szeptember 21.

Mountain Walk, sötetebb, szilvás(?) árnyalat. A színe isteni, iszonyatosan pigmentált, kevés is elég lenne belőle, de mivel krémes, az én bőröm beissza viszonylag hamar. Vagy eltűnik valahova, még fixálas után is. Ha meg többet vinnék fel, sok. Ennek ellenere szeretem, azaz szeretném, de tönkrement a csomagolása. A kis csőben beszáradt az anyag, és a nyomás hatására alul a hegesztésnél szétvált. Próbálom átmenteni egy kis tégelybe. (Azt ígérték, visszafizetik az árát). A csomagolas miatt nincs szívem csillagot levonni, bár az is hozzátartozik a termékhez, de az efféle kiszereléstől legközelebb óvakodni fogok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Hydrogenated Castor Oil, Coco-Caprylate/Caprate, Glyceryl Behenate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Behenate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 28 Lake / CI 45410, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Ultramarines

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Színezék. Piros.