Lisa Eldridge Make Up

Ár:   £24   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: maow, az összetevőket feltöltötte: noisette, Módosítva: 2021. június 18.

Ár:   £24

Könnyű, nem zsíros állagú, nem komedogén, természetes bőrszerű pirosító, amely smink és bőrápoló hibrid. Rozmaringlevél-kivonatot, áfonya- és málnamagolajat tartalmaz, feszesít és elrejti a pórusokat.

Vegán, cruelty free, parabén- és alkoholmentes.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

danyadi77

2021. szeptember 21.

Mountain Walk, sötetebb, szilvás(?) árnyalat. A színe isteni, iszonyatosan pigmentált, kevés is elég lenne belőle, de mivel krémes, az én bőröm beissza viszonylag hamar. Vagy eltűnik valahova, még fixálas után is. Ha meg többet vinnék fel, sok. Ennek ellenere szeretem, azaz szeretném, de tönkrement a csomagolása. A kis csőben beszáradt az anyag, és a nyomás hatására alul a hegesztésnél szétvált. Próbálom átmenteni egy kis tégelybe. (Azt ígérték, visszafizetik az árát). A csomagolas miatt nincs szívem csillagot levonni, bár az is hozzátartozik a termékhez, de az efféle kiszereléstől legközelebb óvakodni fogok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Hydrogenated Castor Oil, Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Behenate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Behenate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 28 Lake / CI 45410, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Ultramarines

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.