Lisap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ter754, Módosítva: 2013. február 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek
Bőrtípus:   Száraz

mazsola

2020. augusztus 31.

Nagyon szeretem ezt a hajfestéket!! És teljesen letaglóz, hogy kifutó termék :( Már alig tudok hozzájutni a színemhez. A festékről annyit, hogy nagyon jó az állaga, könnyű vele dolgozni, a szín nem kopik, és pihe-puha lesz a hajam tőle. Tényleg imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

a.micskei

2013. október 29.

A helyi fodrászboltot kerestem fel ammóniamentes hajfesték ügyében, miután a Syoss Oleótól csibesárga és hulló hajamra már mindenképpen mást akartam. Ezt ott ajánlották, én pedig a katalógus alapján kiválasztottam a violett platinaszőke árnyalatot. Félve kipróbáltam ma néhány tincsemen, csak hogy lássam, milyen a szín és allergizál-e (bőrpróbát is csináltam előtte, ott minden OK volt). Hát én még ilyet nem láttam. Szinte teljesen illatmentes, kiválóan eloszlatható, gyorsan dolgozó anyag. Öröm vele dolgozni. Csak húsz percet mertem a hajamon hagyni, biztos ami biztos, és ennyi idő alatt is gyönyörű fehér-hamvas szőkék lettek az érintett tincsek. Mostmár látom, hogy amikor mindet felteszem, csodaszép lesz. Leszivatva nem volt a sötétbarna eredeti hajam, nem hittem volna, hogy ammónia nélkül is lehet ebből platinaszőkét varázsolni, márpedig most megvalósul. Előtte kb. négyszer volt már befestve olajos festékkel, s mindig sárga lett. Most ez szépen behamvasodik. Száradás után a haj selymes, lágy, valóban "easy" lesz tőle. Arra vigyázzatok, hogy noha nincs illata, azért kemény anyag, ebben a platinaszőke árnyalatban például van ppd és rezorcin is, jól szellőző helyen dolgozzatok vele, s túl sokáig inkább ne hagyjátok rajta, bár a doboz mást ír. Mivel gyorsan hat, fél óra simán elég lehet, hacsaknem nagyon-nagyon világos hajat szeretnétek. Ez nem egy olcsó márka, oxival együtt 2000 Ft volt, de inkább megéri, mint mondjuk a Garnier Olia, az is belekerül ennyibe, de engem allergizált, s a színe sem volt ilyen szép. Aki valami szép hamvas v. platinaszőke hajat szeretne ammónia nélkül, annak nagyon ajánlom :)

Viszont azt el kell mondanom, hogy a festék használata után 1-2 napig azért viszketett a fejbőröm időnként. Ez még nem egy súlyos tünet, azonban olvastam a ppd-ről ezt-azt, ebben pedig van...Nem biztos, hogy a terméket merem ezek után használni, félek egy esetleges súlyosbodó reakciótól. Aki kipróbálja, és nem jelentkezik reakció, annak ajánlom, szuper festék, de aki pont nem bírja a ppd-t, inkább keressen valamit enélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

Hidratálók: Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lila színű.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.