Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   Rossmann

A szempillafesték ultra fekete pigmenttel hatékonyan emeli ki a szemeket. A szilikon kefének köszönhetően a szempillák egy mozdulattal hosszabbak és szétválasztottak lesznek - a hipnotikus tekintetért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SimonO

2019. november 15.

A Lovely spiráljaiból már egyet pár éve kipróbáltam, ajánlottam másoknak is. A festék megfelelő, nem potyog száradás után, intenzív fekete színnel festi a szempillákat. A kefe kicsi, praktikus, egyszerű kezelésű. Mindennapos használatra is megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Saranhuone

2019. július 1.

Egy ideje sorban megyek végig a Lovely spirálokon, most ő a soros. Szép pillákat csinál, hosszabbít is, tartósnak is bizonyult, mégis hiányérzetem van a kollagénes meg a vámpíros verzió után. Igazából nem is tudom hogy miért. Kifogyóban van már, valószínűleg a következő a kis türkiz színű lesz :3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

LizzC

2019. június 8.

Nekem bejött ez a spirál, valami hétköznapi, természetesebb hatású spirált kerestem. Nehezen találok ilyen kefét, ami szét is választja a pillákat és nem pókhálós csomókat csinál belőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

dio14

2019. április 3.

Szerintem sikerült kifognom egy kibontogatott darabot, így kb. 2 hétig tudtam használni, mert beszáradt, és csomós lett.
Az elején, amíg lehetett használni tetszett, szép természetes pillákat csinált, szempillagöndörítővel használtam.
Lehet veszek majd belőle még egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Lehet veszek majd belőle még egyet.

tyukanyo

2018. június 9.

Nagyon hamar beszáradt, és olyan gombócokat vitt fel a szempilláimra.
Nekem kicsit kenődött, de nem volt vészes. Inkább természetes pillákat csinál, ami nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

Nagyon hamar beszáradt, és olyan gombócokat vitt fel a szempilláimra.

Betti92

2018. május 21.

Hétköznapokra szerintem tökéletes spirál, természetes pillákat csinál. Ha valaki drámai hatást szeretne annak nem ajánlom. Nem potyog, nem kenődik el, könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

potimano

2018. április 3.

Nem hagyott bennem túl mély nyomot, de nem is teljesít olyan rosszul, mint sok drágább társa. Ennyi pénzért nem volt csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Dotty96

2018. március 12.

Az itt lévő jó vélemények alapján vettem meg... és egy kicsit csalódnom kellett. Jó, 900 ft-ért nem várom el, hogy egy tökéletes spirál legyen, de azért min. 3 réteg kell, hogy nekem látszódjon is, hogy szempillaspirált tettem fel. A keféje meg számomra rettentően szúrós, és ma még sikerült belepislantanom is, hadd ne mondjam, még mindig fáj. Összességében nem olyan rossz kis spirál, szép fekete a színe, könnyű vele dolgozni, de azért ennél jobbat is találni hasonló árkategóriában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Mancsoska

2018. március 11.

Eredetileg a Vampire Lash szempillaspiráljukat akartam megvenni, de ennek a keféje sokkal jobban tetszett, így hát emellett döntöttem. Nem bántam meg, hosszít, feketít,szóval mindent betart,amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

lovecreams

2017. október 16.

Ez a spirál a legjobb olcsó kategóriás spirál, számomra! Nagyon szép pillákat varázsol, szépen ível és szétválaszt, nem potyog. A keféje egyszerű, pont kellő mennyiségű anyagot vesz fel. Építhető, nem merevíti el a szálakat. Én 674 Ft-ért vettem, de a rendes árát is megéri bizony:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0