Lovely

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: manulka, az összetevőket feltöltötte: andika1234, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

titanilla25

2018. április 5.

Hát ez bizony kuka! Semmire nem jó,nem fed semmit. Rettenetes az állaga, felteszem és ahogy eloszlatnam kb le is törlöm vagy eltolom 😁 tényleg szörnyű. Oké hogy olcsó cucc,de az eddigi kipróbált lovely termékek beváltak, sőt jobbak mint némelyik drágább társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

milkasttar

2018. február 19.

Mind a 4szín külöböző állagú.A lilás-rózsaszín viszont egyszerűen tökéletes, szem alattra használom.
Ár-érték aránynak megfelelő,nagyon problémás bőrüeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Ár-érték aránynak megfelelő,nagyon problémás bőrüeknek nem ajánlom.

CoolLittleFox

2017. december 25.

Ennyit megér, bár a zöldje talán túl krémes lehetne masszívabb az állaga, a rózsaszínese tökéletesen elfedi a szemem alatti sötét részt, a testszínű meg egész jó szemhéjalap bár nem erre hivatott. Összeségében nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

FooZoGo

2017. december 20.

Nekem bevált, árához képest nagyon jól fed a két bőrszínű korrektor. Hátránya talán annyi, hogy pl. orron használva kiemeli a pöttyöket, száraz részeket (arcon is), emiatt lett 4★, illetve, mert a rózsaszínes-pirosat és a zöldet nem tudom értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

SzaboIzabella

2017. december 19.

Nem teljesen vagyok megelégedve vele, de szerintem nagyon jó. Az állaga lehetne kicsit masszívabb, de használható! A szemem alatti karikákat szépen eltűnteti, a sötétebb színű coverje jó az arcomhoz, viszont a zöld az nem fedi el teljesen a pattanásokat és a vörösséget, csak egy jó alapozóval/korrektorral. Nekem nagyon jól fed, összességében elégedett vagyok vele, de nem maradéktalanul.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

rocketqueen

2017. január 2.

Az első korrektorom. Vegyes érzelmeket vált ki belőlem, hosszas válogatás után ez került a kosaramba, így utólag belegondolva nem venném újra. Az árához képest jó, de nehéz vele dolgozni, nekem a száraz részeket még jobban kiemeli és nem fedi el teljesen a pattanásokat. Sajnos a vékony alapozó réteg alatt átlátszik a színe, ami nem mutat valami jól...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

doreszka94

2016. november 23.

Az újabb verzióját vettem tegnap akciósan, kb 600 ft-ért. Elsô korrektorom, így nincs viszonyítási alapom, de ennyi pénzért egész jó. Az applikátorral nehezen tudtam felvinni, ezért az ujjammal kentem fel, úgy sokkal jobb volt. Egész jól fed, még BB krém alatt is,bár sszerencsére nem problémás a bôröm. Könnyen el tudtam dolgozni az ujjammal. Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

erikaa

2016. október 31.

Viszonylag jó minőségű alapozó (Rimmel) alatt is látszódik a lila és a zöld szín, amelyek elméletileg a szürke és a piros bőrhibákat kellene hogy láthatatlanná tegyék. Számomra eldolgozni sem volt egyszerű, meglehetősen zsíros állagú.
Ez a Lovely termék nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Ez a Lovely termék nekem nagyon nem vált be.

MissSmith

2016. október 17.

Már nagyon rég óta szerettem volna egy ilyet,így nagyon örültem amikor megpillantottam a drogéria polcán. Teszter sajnos nem volt,de úgy gondoltam nem is kell,így hát megvettem. Otthon bizakodva beálltam a tükör elé,hogy kipróbáljam. Már az állaga se igazán jött,be de úgy voltam vele,hogy a bőrömön biztos jobb lesz. Tévedtem. Nem igazán fed el semmit,még az apróbb bőrhibakat sem. Összesen azt hiszem 4szer-5ször próbáltam meg használni,és már mindegyik összekeveredett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

AlexaNagy

2016. augusztus 1.

Mivel nekem nincs problémás bőröm szerencsére (pattanások,pirosodó erek) ezért az arra való fedéséről nem tudok véleményt írni. De nekem karikásak szoktak lenni a szemeim, arra nekem megfelel. Egy két pontra viszek fel különböző színekből, ár-érték kategóriában teszi a dolgát. Talán nagyon krémes,"folyós", az állaga nekem lehetne masszívabb, mattosabb, kevésbé mint egy doboz besűrűsödött falfesték.
Az arcom a teljes folyamat (korrektor,alapozó, púder) szinte porcelánnak hat, ami nálam pozitívum, szeretem ha makulátlannak tűnik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.