Lush

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   225g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 29.

Kiszerelés:   225g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A H'suan Wen Hua egy kitűnő előkondicionáló, durva szálú, száraz hajra. Sok benne a zúzott avokádó, mivel tápanyagokban igen gazdag, és lággyá teszi a hajat. A H'suan Wen Hua tele van ezen kívül tápanyagokban szintén gazdag, a hajat hasonlóan lággyá varázsoló vízi tormával, tojással és banánnal. Ehhez hozzáadunk még egy kis rozmaringot, balzsamecetet és babérlevél főzetet, hogy fénylő legyen a haj.

annabanana

2019. október 11.

Hát nekem ez csodás volt a hajamra! Nagyon sok, vékony szálú hajam van, puha, fényes, könnyen fésülhető lett tőle. Amúgy az eladó azt mondta, hogy ez két alkalomra elég mennyiség, mert elég kúraszerűen, fél évente(!!!) használni. Szóval ár-érték arányban rendben van. Amúgy nekem a rövid hajamra elég lesz ennyi mennyiség 5 alkalomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

barbo94

2019. január 3.

Szóval én nekem ezt ajánlották mert mondtam, hogy nagyon tönkrement a hajam egy rossz fodrásznak hála és szeretném ha rendbetenné picit meg gyorsabban nőne... előtte az Oyster Cutinol Rebirth sampont és balzsamot használtam ami megjegyzem csodát művelt a szarrá roncsolt hajammal..
Szóval a Lush:
A szaga nekem nem tetszik, egyáltalán, az sem, hogy nagyon folyós és nekem bár lekellett vágni a hajam (most kicsit tovább ér mint a vállam) meg amúgy sok ki is hullott, mégis úgy éreztem, hogy kell belőle raknom, mert egyszerűen nem tudod olyan könnyen elkenni, szétoszlatni, nincs az a "csúszós" érzése, és így akarva akaratlanul is sokat szedsz ki belőle, így viszont ár-érték arányban nagyon nem megérős, nagyon kevés alkalomra elég. Hetente 1x mosok hajat kb néha 2x., nagyon spórolósan 5-6 alkalomra elég (dec 3 vettem és most fogyott el), ami nekem pénzkidobás főleg most miután láttam az összetevőket... Amúgy a hajam elég jó volt tőle, puha, a szaga nem érződött, de nem volt az a nagyon puha, kicsúszik az ujjaim közül mint a keratinosok után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Szóval a Lush:

zita.herkovics

2018. április 13.

Én csóri voltam. Komolyan mondom. Úgy raktam fel, mint egy balzsamot, szépen a sampon után! Kiöblítettem. Megvan az az érzés, amikor mosod a hajad és már akkor érzed, hogy száraz-gubancos, vagy selymes lesz? Na. Én tökéletesen meg vagyok ezzel a termékkel elégedve. A hajam a kulcscsontomig ér, a mini tégelyében lévő adagocska pont elegendő volt. Nem a teljes hosszra, hanem a alsó részekre vittem fel csak. Az enyémnek csodálatosan fűszeres, kekszes illata volt. A színe is olyan, mint a pici kekszeknek, amiket a kávéhoz adnak. Az állaga viszonylag folyós, vigyázva kell belematatni a tégelybe. Mindenképpen meg fogom rendelni a teljes kiszerelést, ugyanis szuperfényes’ & szuper puha volt a végeredmény. Nem zsírosított. Szóval megérdemli az ötöst. Pacsi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

hennniii

2017. december 28.

Nekem nagyon tetszik az illata, fűszeres mézeskalácsra hajaz. A hosszú hajamon minél tovább fent hagyom, hogy megérje, mert tényleg nem gazdaságos sajnos, de a hatása kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

aidanne

2017. szeptember 8.

Nagyszeru termeknek tartom. En 20 percet hagytam fent, megis hajmosas utan (Lush korongal) nem ereztem a plussz kondicionalo hasznalatat. Az "illata" nekem egy illatosabb virslihez, vagy parizsihoz hasonlit 😄 De hala isten hajmosas utan ez semikepp nem erezheto.
A hajam szep, gubancmentes, erezhetoen szebb. Tuti vevos!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

A hajam szep, gubancmentes, erezhetoen szebb. Tuti vevos!!!

cicc

2017. május 3.

Ajandekba kaptam. Engem nem gyozott meg.. Sporolva is 3 alkalomra eleg, az illata szamomra borzalmas, viszont puha lesz a hajam tole. Ennyi. Maradok a hazi hajpakolasoknal:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

vasilissa

2017. április 17.

én tegnap próbáltam ki először. Szerintem egyáltalán nincs kellemetlen illata, mint azt sokan írták, és ha utána kimossa valaki samponnal - ahogy az rá is van írva a dobozra - nem marad benne semmi, a saját samponom illatát érezni. ( pedig nagyon izgultam, mert mindig mindent krémmánia vélemények alapján veszek meg mostanában )
csodát nem tett egyelőre a hajammal, de majd updatelek egy hónap múlva, vagy kettő, hogy rendszeres használat mellett mi is a helyzet. egyelőre megelőlegezem neki a 4 csillagot, mert jobban hidratált mint mondjuk egy balzsam vagy egy drogériás pakolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

boriszanto

2017. április 17.

Nekem csalódás volt ez a termék. Ár-érték arányban nem érte meg, mert csak 4 alkalomra volt elég és igazából nem is tett jót a hajamnak. Használat után összetapadtak a szálak és még nehezebbé tette a kifésülést, pedig pont ilyen szándékkal vettem, hogy a gubancolódásra nagyon hajlamos hajamat kicsit megpuhítsa és barátságossá tegye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Barbi-Lou

2017. január 10.

Nagyon szépen hidratálja a hajam. Hetente 1x szoktam felvinni, de az előírt 20 perc helyett fent szoktam hagyni legalább 1-2 órát. Nem nehezít el, nem lapul le és száll a hajam, de érezhetően feltöltődik. Az illata szerintem kellemes.
Nem ez a legolcsóbb termék a piacon az biztos, és lehet találnék olcsóbban is hasonló jót, de engem megvettek azokkal az extrákkal mint fighting animal testing, ethical buying és naked packaging.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Sleepylilfox

2016. augusztus 11.

Imadom! Most fogyott el az elso tegelyem. Samponkent a jason and the argan oilt hasznalom, elotte ezt es a veganese balzsamot. Szokitem a hajam es csodasan rendbehozta. Egyszeruen imadom!!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Hidratálók: Lanolin

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.