Lush

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   225g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 29.

Kiszerelés:   225g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A H'suan Wen Hua egy kitűnő előkondicionáló, durva szálú, száraz hajra. Sok benne a zúzott avokádó, mivel tápanyagokban igen gazdag, és lággyá teszi a hajat. A H'suan Wen Hua tele van ezen kívül tápanyagokban szintén gazdag, a hajat hasonlóan lággyá varázsoló vízi tormával, tojással és banánnal. Ehhez hozzáadunk még egy kis rozmaringot, balzsamecetet és babérlevél főzetet, hogy fénylő legyen a haj.

AnikoR

2020. december 3.

A Lush Roots pakolást szoktam használni, azzal tökéletesen elégedett vagyok.
Ez a leírással ellentétben 5290 huf körül volt, el is fogyott 5 alkalom alatt a nagy tégely, mert nem sűrű hajpakolás állaga van, hanem folyósabb, mint egy balzsam, több is kell belőle. Ahhoz viszont drága, hogy ne csináljon semmit. Hatalmas csalódás. :(
Az eladó ajánlotta, de mint kiderült, nem is úgy, és nem is arra kell használni, mint tanácsolta. Én meg nem olvastam el az üzletben a leírást. :)
Nem jó, nem szerettem, örülök, hogy elfogyott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

A Lush Roots pakolást szoktam használni, azzal tökéletesen elégedett vagyok.
Nem jó, nem szerettem, örülök, hogy elfogyott

CzFru

2020. november 15.

Nagyon kiszáradt a hajam nyár végén, ezt ajánlották. Kúra szerint kell használni, de nem mondanám, hogy sokat használt volna, kicsit puhított, de többet vártam. Az állaga sűrű, sütitésztához hasonlít (amit az illata csak fokoz), ezért nehéz egyenletesen eloszlatni. Lushos termékhez képest is nagyon hamar lejár, az ára ellenben durván borsos. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

hajkedvelo

2020. szeptember 20.

Nagyon szeretem, extra selymes és fényes utána a hajam, szívesen használom néha fejbőrre is. Új formulája van már, változtak az összetevők, kivették pl a tojást belőle. Én a régit is szerettem, és az új is elég szuper, kicsit sűrűbb, így szerintem több használatra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

anevemhelye

2020. július 8.

ez a második Lush hajpakolás, amit próbáltam, és szintén csalódás.. :S
nem puhítja a hajam, nem csinál semmit a szárazsággal, cserébe kicsit még ragadós is marad, hiába öblítem ki. érzetre serintem nemhogy nem segít, csak ront a helyzeten. próbáltam már mindenhogyan, samponozás előtt, után, órákig rajtahagyva, nálam nem működött. ebben az árkategóriában a Davines pakolásai csilliószor jobbak, ugyanúgy vegán termékek, és környezetkímélő szemléletben készülnek. akinek durván száraz, vastagszálú, festett haja van, én inkább azt ajánlom, ez konkrétan pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

ez a második Lush hajpakolás, amit próbáltam, és szintén csalódás.. :S

emeseee6

2020. április 26.

Remek hajpakolás! A hajvégeimre mást haszálok,de a hosszán nagyon jól teljesít,puha és fényes tőle. Az illata isteni! Nekem nagyon hosszú a hajam ,úgy a 2/3-ára használom ezt ,de kitart azért rendesen. Nem kell megáztatni benne a hajat,úgy is teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

saci1234

2020. február 6.

Imadom!!! Tavasszal vettem eloszor kicsit felve, mert hosszu hullamos hajamra azt hittem hogy gyorsan el fog fogyni, de egesz sokaig kitartott:) gyonyoru fenyes lett a hajam tole es az illata is csodas!!! Az ara egy picit sok, de megeri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

annabanana

2019. október 11.

Hát nekem ez csodás volt a hajamra! Nagyon sok, vékony szálú hajam van, puha, fényes, könnyen fésülhető lett tőle. Amúgy az eladó azt mondta, hogy ez két alkalomra elég mennyiség, mert elég kúraszerűen, fél évente(!!!) használni. Szóval ár-érték arányban rendben van. Amúgy nekem a rövid hajamra elég lesz ennyi mennyiség 5 alkalomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

barbo94

2019. január 3.

Szóval én nekem ezt ajánlották mert mondtam, hogy nagyon tönkrement a hajam egy rossz fodrásznak hála és szeretném ha rendbetenné picit meg gyorsabban nőne... előtte az Oyster Cutinol Rebirth sampont és balzsamot használtam ami megjegyzem csodát művelt a szarrá roncsolt hajammal..
Szóval a Lush:
A szaga nekem nem tetszik, egyáltalán, az sem, hogy nagyon folyós és nekem bár lekellett vágni a hajam (most kicsit tovább ér mint a vállam) meg amúgy sok ki is hullott, mégis úgy éreztem, hogy kell belőle raknom, mert egyszerűen nem tudod olyan könnyen elkenni, szétoszlatni, nincs az a "csúszós" érzése, és így akarva akaratlanul is sokat szedsz ki belőle, így viszont ár-érték arányban nagyon nem megérős, nagyon kevés alkalomra elég. Hetente 1x mosok hajat kb néha 2x., nagyon spórolósan 5-6 alkalomra elég (dec 3 vettem és most fogyott el), ami nekem pénzkidobás főleg most miután láttam az összetevőket... Amúgy a hajam elég jó volt tőle, puha, a szaga nem érződött, de nem volt az a nagyon puha, kicsúszik az ujjaim közül mint a keratinosok után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Szóval a Lush:

zita.herkovics

2018. április 13.

Én csóri voltam. Komolyan mondom. Úgy raktam fel, mint egy balzsamot, szépen a sampon után! Kiöblítettem. Megvan az az érzés, amikor mosod a hajad és már akkor érzed, hogy száraz-gubancos, vagy selymes lesz? Na. Én tökéletesen meg vagyok ezzel a termékkel elégedve. A hajam a kulcscsontomig ér, a mini tégelyében lévő adagocska pont elegendő volt. Nem a teljes hosszra, hanem a alsó részekre vittem fel csak. Az enyémnek csodálatosan fűszeres, kekszes illata volt. A színe is olyan, mint a pici kekszeknek, amiket a kávéhoz adnak. Az állaga viszonylag folyós, vigyázva kell belematatni a tégelybe. Mindenképpen meg fogom rendelni a teljes kiszerelést, ugyanis szuperfényes’ & szuper puha volt a végeredmény. Nem zsírosított. Szóval megérdemli az ötöst. Pacsi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

hennniii

2017. december 28.

Nekem nagyon tetszik az illata, fűszeres mézeskalácsra hajaz. A hosszú hajamon minél tovább fent hagyom, hogy megérje, mert tényleg nem gazdaságos sajnos, de a hatása kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Hidratálók: Lanolin

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.