Lush

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   225g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 29.

Kiszerelés:   225g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A H'suan Wen Hua egy kitűnő előkondicionáló, durva szálú, száraz hajra. Sok benne a zúzott avokádó, mivel tápanyagokban igen gazdag, és lággyá teszi a hajat. A H'suan Wen Hua tele van ezen kívül tápanyagokban szintén gazdag, a hajat hasonlóan lággyá varázsoló vízi tormával, tojással és banánnal. Ehhez hozzáadunk még egy kis rozmaringot, balzsamecetet és babérlevél főzetet, hogy fénylő legyen a haj.

Zsokaa

2016. május 27.

Azt hiszem ő volt meg nekem, ajándékba kaptam. Tetszik a Lush termékek dizájnja, kialakítása, de nem praktikusak. Nem jó így belenyúlkálni a krémbe. Az illata nagyon tetszett egyébként, de a hatása átlagos volt. Semmi különöset nem csinált a hajammal. Derékig érő hajam van, de ígyis elég volt egy jó pár alkalomra.
Eléggé drága termékek véleményem szerint.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Eléggé drága termékek véleményem szerint.

Rozsaszinponilo

2016. április 16.

Egy szóval jellemezném: pénzkidobás. :(
Illata rendben van, hatása átlagos, viszont a középhosszú hajamra 3 vagy 4 alkalomra volt elég. Tehát 1000 ft/pakolás?! Na neeee! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Egy szóval jellemezném: pénzkidobás. :(

Kiddo

2016. március 20.

Szeretem! Csodát nem tesz, de hatásos! Olvasom, hogy sokan nem szeretik az illatát.. Lehet, hogy én sem szeretném de engem a chai latte illatára emlékeztet, és ezért imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

Kathrin17

2015. november 26.

IMÁDOM! Ha tehetném ezt használnám balzsam helyett....sajnos az ára miatt nem igazán lenne szerencsés :) Nagyon szeretem az illatát. Minél tovább van a hajon annál jobb. Utána szuper puha, fényes és isteni illatú a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

dorths

2015. október 19.

Szerintem nem elviselhetetlen az illata, nagyon érdekes, de én egész nap szaglászom a hajam, amikor használom. Hajmosás előtt 20-25 percet hagyom fent a száraz hajon, utána csak sampont használok. Az eredmény magáért beszél szerintem, Azóta sokkal kevésbé töredezett a hajam és az állaga is sokkal egészségesebb. Csodaszer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

adrianmole

2015. január 17.

Tavaly elhasználtam egy dobozzal, imádtam. Igen, furcsa illata van, de semmiképpen sem büdös, legalábbis számomra. Felüdülés a sok egyen sampon-balzsam illat után az egyedisége, én nagyon örülök, hogy anno első rendelésemhez egy nagy dobozzal ajándékba kaptam a cégtől. A hatása is csúcs, finom puha lesz tőle a séró.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 17.

aliz1105

2014. március 15.

Sajnos nem tudom használni, életemben eloszor hánytam kozmetikumtól. A szaga nagyon eros, és buzos. A barátom is majdnem hányt, amikor használtam.iszonyat. Soha tobbet. Ablakon dobtam ki a pénzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

e.m.e.s.e

2013. április 3.

Hajmosás előtt használtam a teljes hajhosszra (beleértve a hajtöveket is), samponozás után épphogy egy kevés balzsamra volt szükségem. Nagyon szerettem, gyönyörű, puha lett tőle a hajam. Sokkal jobban bevált, mint a drágább árfekvésű Jasmin & Henna pakolás. Az illata sem zavart. Nem kentem fel belőle egy alkalommal sokat, de így is elég hamar elfogyott (hátközépig érő hajam van). Gazdaságtalan, így drága, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

2013. február 3.

Azt tudom mondani, amit több Lush termékről is: nagyon jó hatású, tényleg táplálja, széppé teszi a hajat anélkül, hogy nehezítené, viszont irtó drága, a tégely félhosszú hajra 2-3 használatra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

gothmarypoppins

2013. január 8.

A vékony szálú, vállig érő festett hajamra kentem, bedörgöltem és folpackoztam. A végeredmény tetszett, fényesebb haj, a festést nem koptatta le, nem maradt zsíros de nem lett borzas-repülős sem. Hamar elfogy, ha pedig nem, akkor megromlik, és házi hajpakolásokkal kiváltható. Ha nyernék a lottón, minden hajmosáshoz használnám, addig marad az évente kúraszerűen egy tégely.

Update: Féláron volt, így megvettem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Update: Féláron volt, így megvettem. :)

Hidratálók: Lanolin

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.