Lush

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   225g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 29.

Kiszerelés:   225g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A H'suan Wen Hua egy kitűnő előkondicionáló, durva szálú, száraz hajra. Sok benne a zúzott avokádó, mivel tápanyagokban igen gazdag, és lággyá teszi a hajat. A H'suan Wen Hua tele van ezen kívül tápanyagokban szintén gazdag, a hajat hasonlóan lággyá varázsoló vízi tormával, tojással és banánnal. Ehhez hozzáadunk még egy kis rozmaringot, balzsamecetet és babérlevél főzetet, hogy fénylő legyen a haj.

Petronella

2013. január 3.

Hű, mennyi kritika...:) Most karácsonyra kaptam egy 225 grammos kiszerelést, az illata valóban nem az, amire számít az ember a leírás alapján, viszont nekem kis ár a szép hajért! Szeretem, bár elég hosszú a hajam, így nagyon nagyon gyorsan fogy. De újraveszem, mert veletek ellentétben úgy tűnik, én nem tudok szuper hajpakolás recepteket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

macskajaj

2012. november 3.

Imádom a LUSH-t, tényleg, de ez a hajpakolás valami borzasztó. Már az "illatától" a falra másztam, megposhadt mézeskalácsra emlékeztetett, ráadásul kb. háromszori hajmosás után jött ki a szaga a hajamból. A boltos csajszi ezt ajánlotta a száraz, fénytelen hajamra, de komolyan mondom, többet ártott, mint használt. Sőt! Kifejezetten kiszárította és "seprűvé" változtatta a hajam. Ráadásul az állaga is szörnyű. Arról nem is beszélve, hogy hihetetlen gyorsan lejár a szavatossága. Szenvedés volt elhasználni, de ennyi pénzért nem volt szívem kidobni. Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. május 28.

NEM vonom kétségbe a jó hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 28.

NEM vonom kétségbe a jó hatását.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. május 28.

Pár éve elhasználtam néhány tégellyel belőle, nagyon jó hatású volt a száraz, festett, hosszú hajamra. Több mint két éve, mióta nem teszem be a lábam sem a Lush-hoz, mert finoman fogalmazva nem értek egyet az árképzésükkel, megcsinálom otthon a hajpakolásomat, és ugyanolyan jó. Sőt! Alkohol, methylparaben, és egyéb káros anyagok nélkül sokkal megnyugtatóbb. Legszívesebben egy csillagot adnék, mert amellett áll hogy "teljes pénzkidobás", és tényleg az, de vonom kétségbe a jó hatását.

Yndre

2012. május 10.

Úgy látszik ez a pakolás eléggé megosztja az embereket :) Szerintem nagyon jó termék, az én hajam nagyon szereti. Kellemesen hidratál, feltölti a hajam. Engem az illata sem zavar, általában az ilyesmi nem szokott érdekelni a szépség érdekében :) Próbáltam már a drágább jázmin & henna pakolást is, de szerintem ez sokkal jobb. Sűrűbb az állaga és jobban ápol. Talán az egyetlen negatívum, hogy ennek hamarabb lejár a szavatossága. A Lush szerint ezt hajmosás előtt kell alkalmazni, de így szerintem csak akkor hatásos, ha nagyon kímélő samponnal mossuk le. Amikor extra ápolást igényel a hajam akkor hajmosás után szoktam feltenni néhány percre, úgy is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

tedy

2012. április 28.

Borzasztó termék.Illata is rossz,a hajammal pedig semmi jót nem művelt!Sőt!Még szárazabb és kezelhetetlenebb lett tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 28.

lyudit

2012. március 19.

Imádom.Komolyan. Függő vagyok. Egy bajom van vele, hogy nekem max 3 alkalomra elég, és nem tudom beszerezni olyan gyakran,mint amennyire szükségem lenne rá. Én több órára rajta hagyom a hajamon, szuper. És imádom az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

kiskozmi

2012. március 6.

Ajándékba kaptam egy adagot belőle.Még jó,hogy nem vettem meg egy egész tégellyel,mert nem bírtam volna elhasználni.Nekem nem jön be az "illata"...nagyon nem.Túl erős,és én nem csak mézeskalácsnak érzem. :/ A hatása pedig sajna egy nagy nulla.Legalább is nálam.Ettől függetlenül másnak még beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

horzso

2011. november 19.

A parabentől eltekintve nekem nagyon bevált. Hajmosás előtt kell a hajra feltenni, kb 20 percet rajta hagyni, majd leöblíteni. Használata után nem kellett hajbalzsamot használnom. Vastag szálú, száraz a hajam, a következő hajmosásig nagyon kellemes érzés volt. Kb 3-4 alkalomra elég (hossztól függően), így elég drága, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 19.

Hidratálók: Lanolin

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.