Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2018. október 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A gazdag, viaszos állagú krém különösen puhítja és hidratálja a legkeményebb bőrfelületet is. Többfunkciós, intenzív hidratáló, mely nemcsak a felhám puhítására, hanem a láb, kéz, könyök kemény bőrére is tökéletes. Intenzív citrom illatú, a citrom-olaj kiválóan puhít és jól használható a bőrkeményedés és a tyúkszem kezelésére. A citromlé nemcsak gazdag vitaminokban, de sokoldalú tonizáló is. A krém olyan tápláló olajok keverékéből -lenmag, ricinus, pálmamag, szója és organikus avokádó olaj- áll, melyek csodálatosan puha állagúvá teszik a bőrt. Mennyei citrom illata pedig garantáltan tartós.

bogarka

2019. március 7.

Imádom! A legjobb multifunkcionális sűrű kence. Nagyon kevéske kell belőle, főleg éjjelre ajánlatos használni, mert nehezebben szívódik be, de tényleg táplál, puha sűrű krém. Az illata is isteni, finom citromos. Szerintem szuper, én ajándékba kaptam, de biztosan fogok venni belőle. Simán megári mert általa kiváltható a kézkrém, a sarokpuhító, a körömágybőr olaj. Minden az egyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

csocsi36

2019. február 21.

Tökéletes! Nagyon puha lesz tőle a bőröm és nagyon tartós az illata! Rosszat nem tudok róla írni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

HunFairy

2018. december 27.

Tesztelésre kaptam a terméket, először használtam Lush-t. A csomagolása nagyon tetszik, újrahasznosított műanyag dobozka. Meglepődtem milyen kevés terméket tartalmaz, de ennyi elég is belőle. Maga a termék egy sűrű kicsit habos tapintatú krém, amit a bőr melegétől megolvadva pillanatok alatt könnyen eloszlathatóvá válik. A legcitromosabb termék amit valaha használtam, de el tudom képzelni hogy ez van akinek zavaró lehet..
Kipróbáltam a könyökömön, sarkamon, bőrkeményedésen és többet vártam tőle. Felkenve tényleg puhává varázsolja a bőrt, de minél vastagabb a száraz bőrréteg, annál kevésbé lesz puha. Ez logikusnak is tűnik, de a puhító hatása csak pár órán át tart. Nem éreztem, hogy ez krém jobb lenne, mint a többi. Aztán elolvastam az összetevőket, és újból csalódnom kellett: parabének. Szerintem ennyi pénzért igazán kihagyhatták volna belőle.
4 csillagot adok neki mert amíg hat, addig szépen teszi a dolgát, bár messze van a csodaszertől. De tetszett az erős citromos illat, bármilyen sajtszagú (száraz) lábat likvidál :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Claire125

2018. december 27.

Tesztelésre kaptam! Nagyon örültem neki, hiszen sok LUSH terméket használok, de ezt még nem próbáltam. Az illata nagyon intenzív és hosszan tartó, de nem kellemetlen. Sűrű állaga miatt jól bele szoktam masszírozni a bőrömbe. Utána nagyon puha és illatos lesz, viszont nekem nem tart sokáig, pár óra múlva ugyanolyan száraz a bőröm. Egy kicsit vártam, hogy tovább is hidratál látva az összetevőit. Emiatt vonok le 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

devababa

2018. december 7.

Ez az elso lush termek, amit hasznalok (tesztelesre kaptam). Csomagolasa letisztut, minimalis , modern. Amikor kinyitottam friss citrom illatot ereztem. Szine enyhen sargas. Nagyon tomeny krem. En konyokomre probaltam es valoban jol puhitja a bort, eltunteti a szarazsagot, de legjobban a kezfejemre mukodott, ugyanis igy telen elegge kiszarad a kezem. Ejszakara kentem be kezfejemet es tenyleg puha es hidratalt lett reggelre,azonban jo sokaig zsirosan fenylett, ami engem nem zavart, hiszen tudtam, hogy egy zsiros kremrol van szo. Alapanyagai nagyon jok. Kiprobaltam az ajkamra is es oda is bevalt, nem csipte egyaltalan. Gondolom jo sokaig eleg lesz, mivel nagyon keves is eleg belole. 5 csillag es ujravevos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

twentylessone

2018. november 19.

Szuper illata van, ha pl valakinek tele van az arcürege kenje be az orra alatti részt, szépen kitisztítja amíg szagolgatja a fincsi citromot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 19.

Kangaroo89

2018. október 29.

Lush termékekkel nem nagyon lehet melléfogni -szvsz. A márkával még 2003-ban találkoztam először Londonban, és szerelem volt első látásra. Ez az intenzív hidratáló a legszárazabb kézfejet is megpuhítja, az illata pedig...mintha egy isteni lemon tart lenne. (Még azok is kedvelik, akik amúgy a Lush-tól rosszul vannak. :)
Igaz, én csak ősztől tavaszig használom -de abszolút 5 csillag jár neki. Ha a bolt közelében vagyok mindig feltankolok belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

slytherclaw

2018. szeptember 16.

Nekem ez az egyik nagy kedvencem, ami nélkül nem szívesen vagyok meg.
Előtte a Burt's Bees körömágybőr ápolóját használtam, de annak nem voltam kibékülve se az állagával, se a hatásával, úgyhogy amikor elfogyott, megvettem ezt. Krémes, könnyen kenhető állaga van, nagyon pici is elég. Esténként szoktam használni lefekvés előtt, általában az egész kezemre. Először belemasszírozom a körömágyaimba, aztán eloszlatom a maradékot a kézfejemen.
Kb. másfél éve használom, egy tégely nagyjából 7-8 hónapig elég. A körmeim nagyon erősek és fényesek a használata mellett.
Az illata pedig egy csoda, engem citromos túrókrémre emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Nekem ez az egyik nagy kedvencem, ami nélkül nem szívesen vagyok meg.
Az illata pedig egy csoda, engem citromos túrókrémre emlékeztet.

Lillaaa90

2018. szeptember 13.

Legszívesebben megenném, annyira hihetetlenül finom az illata!!! :) Nagyon jó termék, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

gretahegedus1991

2018. július 24.

Jó zsíros, kellemes krém-ár érték aránya szuper!
Könyök sarok ill. nagyon száraz kézre szokott menni.
Megéri az 5 csillagot, meg az árát is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

Jó zsíros, kellemes krém-ár érték aránya szuper!
Könyök sarok ill. nagyon száraz kézre szokott menni.
Megéri az 5 csillagot, meg az árát is :)

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Hidratálók: Lanolin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.