Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: allebag2, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"Az érzékek ünnepe! A rabul ejtő illatban a pacsuli és a feketebors elegyedik a fair trade vanília édességével. Amikor a Lord Of Misrule-lal fürdesz, a bio búzacsíra olaja jó adag tápláló E-vitaminnal látja el a bőröd, hogy az egészséges és puha legyen. Ezzel a krémtusfürdővel ünnepi formába hozhatod magad karácsonyra!"

Fruzsci

2019. január 28.

Az egyik legjobb lush tusfürdő!!! Az illata, az állaga, a színe!! mindent imádok benne! :D A leárazásokon be is szereztem belőle, de nagyon csínján bánok vele, hogy sokáig kitartson.:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

mautika

2018. július 10.

Legeslegnagyobb kedvencem ez a tusfürdő. Január óta spórolok a 100 grammos verzióval, csak ritkán használom, hiszen limitált. Annyira jó lenne, ha állandó termék lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

evatakacs

2018. január 8.

Iszonyat finom fűszeres illata van :) nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Iszonyat finom fűszeres illata van :) nagyon szeretem

tothdyna

2018. január 4.

A legeslegkedvencebb Lush tusfürdőm, annyira tartós a fűszeres, picit édes, de mégis olyan tiszta, naturális jellegű, leírhatatlan. Tökéletes. Szeretem a krémes állagát is.
Tavaly télen vettem először, direkt a marokkói útra egy kicsi kiszerelésűt. Utána, itthon jöttünk rá, hogy ez a fűszeres illat is hozzáadott az ottani woooooooow élményhez, ami egyébként jó, mert így kicsit örökre velem maradhat. :) Azóta télen-nyáron van otthon, most jóárasítva sikerült venni egy óriásit is, dupla boldogság. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Nikolaj

2017. december 17.

Minden idők legjobb tusfürdője. Megtestesít engem és mindent, amit szeretek. Az illata fenomenális, egyedi, fűszeres, földes, csodálatos. Órákig lehet még érezni zuhanyzás után. A benne lévő borsmorzsalék enyhén radírozza a bőrt. A színe hihetetlenül megnyugtató. Húgomtól kaptam ajándékba és teljesen oda vagyok és vissza. Be kell táraznom belőle, mert nem tudom enélkül elképzelni az életemet. Egy negatívuma van, az pedig a flakonból való kinyerése. Az üvege nagyon merev, erős a termék meg sűrű. De ez nem akadály. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Black Fairy

2017. november 10.

Elég erőteljes - és tartós - illata van, még másnap is érezni a fürdőszobában, és testápoló illetve gyakori kézmosás után is érezni a bőrön is...
A zuhanyzás nagyon mókás, hogy zöldre fest minket a termék, az állaga nagyon kellemes, igazán jó érzés vele zuhanyozni.

Nekem a 100 grammos van, lassan fogy ez is...viszont a kinyeréssel akadtak problémáim, mert nagyon sűrű, és nem igazán akar megfelelő mennyiség kijönni a kis lyukon, csak ha "összegyűröm" a tubust...de ha letekerem, ez is megoldva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

mafalda

2017. november 6.

Ohhh ez az illat 😻 annyira de annyira finom, komolyan mesés!!!! Mint egy álom...💞 egyedül az ára, ami nem tetszik, meg hogy idén nincs 100 g-os..
De az élmény amit nyújt kárpótol! 👻😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

De az élmény amit nyújt kárpótol! 👻😍

allebag2

2017. október 24.

Update: az egyik kedvenc tusfürdőm lett, az illata nagyon tartós és nagyon egyedi. Igazi minőségi, kényeztető darab. Muszáj módosítanom az értékelésem 5 csillagra.

Az illata álomba ejtő. Egyszerűen nem tudtam szabadulni tőle. Gyógynövényes, édes, pikáns, leírhatatlan. A színe borzasztó erős zöld, és szinte egyáltalán nem habzik. Nehéz mit írni erről a termékről, mert illatra egy álom, mégis mérges vagyok az összetétel miatt. Mi értelme annak, hogy olyan színe van, mint az iskolai zöld temperának? Ennek ellenére nem tudok négy csillagnál kevesebbet adni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

deezsina

2017. május 4.

Csodás az illata (nálam benne van a lush top 3-ban), még sok-sok órával zuhanyzás után és érződik, viszont a bőr eléggé száraz annak ellenére, hogy krémtusfürdő. Szóval csak 1-1 napon ajándékozom meg magam az élménnyel, tartós és folyamatos használatra nem alkalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

julijasz

2017. január 19.

Húgomnak vettem meg a születésnapjára a Little Monster csomagot, amihez ezt a tusfürdőt is adták, és annyira jó az illata, hogy nagyon keveset használtunk belőle, hogy minél tovább tartson. :) Egészen a Valentin napi kollekcióig ez volt a kedvenc Lush illatom, azóta találtam másikat, ami jobban tetszik. Remélem, hogy jövő karácsonyra újra visszahozzák, mert a kis kiszerelés nem volt sokáig elég (bármennyire is vigyáztunk rá :D ), a nagy meg addigra elfogyott. Nagyon tartós az illata, a fürdőbomba változata az egész szobát beillatosította, amíg megvolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid