Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2011. augusztus 17.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Puhító hatású murumuru vaj, cupuacu vaj, szárított málna, serbet és porcukor - ettől a kombinációtól az ajkak simák, puhák és cuki rózsaszínűek lesznek. Vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dessy

2014. július 27.

Háát ez nekem nem vált be.. darabos nem lehet felkenni és drága is..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

Háát ez nekem nem vált be.. darabos nem lehet felkenni és drága is..

csalogany18

2014. január 7.

Ajándékba kaptam tavaly karácsonyra, nem most egy hónapja, és még mindig megvan :P. Szerintem ez mindent elmond. :D Sajnos nem a legkellemesebb felvinni, nekem kezdettől fogva nehézkes, darabos kenni, a színe sem lett igazán eltalálva, felvitel után pedig vakarom a körmöm alól a rózsaszínt. :D A hidratáló hatása átlagos, de szerintem nem éri meg ennyi pénzért ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

Darky

2013. november 14.

Még jó, hogy ajándékba kaptam, különben nagyon mérges lennék a pénzkidobás miatt. A Lush névhez ez a termék nem méltó. Pedig bíztam benne, hogy jó lesz, azért is kértem. Rossz érzés felkenve, hiába a "murumuru" vaj, iszonyatosan szárít. Sajna csak szagolgatni tudom, de a használatát inkább a továbbiakban kihagyom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

classycat

2013. július 12.

Nekem nagyon régóta megvan, pedig gyakran használom. Imádom az illatát és a színét, a csomagolása pedig tényleg nagyon praktikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

gothmarypoppins

2013. január 2.

A színét szeretem, és nem szárított, sőt. Az illata pedig kiskorom autósrágóját idézi, ami ugyebár jó. Én csücsörítve egyenest a dobozból kenem, nekem praktikus a csomagolás is, mert ennek a teteje valószínűleg nem fog eltörni, mint egy műanyag rúzskupak. Rászorítani viszont nem ajánlott, csak lazán becsavarni, mert könnyen rászorul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

nafradine

2012. november 15.

Sajnos,nekem sem a kedvencem!Ápolni ápol,de ennyi! :( A színe nem tetszik és viselni sem kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Laracska

2012. augusztus 6.

Nekem nagyon tetszik ez az ajakbalzsam. Az illata valóban erős, de elég egyszer vagy 2x használjam egy nap annyira szépen puhítja az ajkaimat. Szép színe is lesz, ami tartós és nem feltűnő, hogy van valami rajta. Talán egyetlen problémát tudnék említeni ami az illatából fakad, hogyha iszom napközben üvegből egész nap érzem a palack üvegén az ízét és az illatát, ami kifejezetten émelyítővé tud válni a nap végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Jade

2012. július 30.

Nálam ez a termék benne van a "Megbántam, hogy megvettem" kategória első öt helyezettjében. Szerencsére nem volt akkora pénzkidobás, pár százért vettem a vaterán. De semmi hidratáló hatása sincs, büdös (a tusfürdő ezerszer jobb), szárít, és nem lehet rendesen eloszlatni az ajkakon. Egyedül a színe szerethető, meg a doboza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

dorkisz

2012. február 3.

A színe szép, de ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

A színe szép, de ennyi.

soakau

2012. január 30.

Egyáltalán nem praktikus, miután felvittük, törölgethetjük az ujjunkat. Erős illata van, de rúzsos mellékíze, így nem érdemes nyalogatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A sherbet pezsgő, pattogó, édes, színes por, amibe nyalókát vagy az ujjunkat szokás belemártogatni és úgy enni. Nem egy szokványos kozmetikai összetevő, és nem INCI név.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.