Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skincare, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Normál

A csokoládé nem csak elfogyasztva jó, az ajkaknak is mennyei. Igazi belga csokoládéval, mandula olajjal, olíva olajjal, mézzel, mandarin és narancs illóolajjal készült. A száj finom bőrét puhává és telté teszi.

barbyka01

2017. január 27.

Finom illata és íze van, de nagyon nagyon lassan szívódik, be ezért inkább csak esti használatra ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

viewxy

2016. július 7.

Nagyon fini, csak alig szívódik be ha nem kopik le, nagyon sokáig a számon marad, például éjszaka felkentem ápolásnak aztán reggel is éreztem még. Hát nem jobb mint más balzsam, drága is, finom is, összességében olyan közepes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Chootie

2016. április 22.

Mint a többi tégelyes ajakbalzsam, ez is korlátolt módon és helyeken használható. Szép fényt és színt ad az ajkaknak, hidratál és jó illatú / ízű is. Ajánlható, ha csak otthonra kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

kismackoful

2015. december 13.

Nekem túl tömény az illata, de a hatása sem egy nagy szám. Akkor már ezerszer egy EOS, vagy Carmex.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

pankabeauty

2015. augusztus 27.

Imádom az eddigi legjobb ajakbalzsamom. Nem a legolcsóbb de nagyon pici kell belőle mint a többi Lush termékből. szépen hidratál az íze és az illata menyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

szása

2015. január 18.

Magamtól sosem vettem volna meg, ajándékba kaptam... Fantasztikus. Állandóan száraz, cserepes ajkaim hős megmentője, simán leköröz bármit, amit eddig használtam rá. Elég nehéz érzetet hagy a számon, és legalább negyed óra, mire beszívódik, de egyáltalán nem zavaró. Pillanatok alatt puhává varázsolja az ajkaim elég hosszú időre. Finom az illata, és az íze sem gázos ha esetleg a számba kerül... Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 18.

Kardvirág

2014. március 9.

Tényleg elég drága, de nekem nagyon sokáig elég volt, mivel csak otthon használtam reggel és este, a belenyúlós kiszerelése miatt. Többször újra vettem, a többi ízzel nem is kísérleteztem, mert ez bevált. Tényleg szépen rendbe rakta az esetleg kiszáradt számat. Ad egy enyhe barnás színt az ajkaknak. Már rég nem vettem újra, egy ideje nem annyira kedvelem a Lush-t, pedig emlékszem régen volt olyan, hogy rossz kedvem volt és oda mentem feldobódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 9.

Natalka

2014. január 15.

Az az igazság, h nem éri meg az árát (valami borzalmasan túlárazott), de imádtam kamaszkoromban, rettenetesen menőnek éreztem magam, amikor ezt használtam :D pár éve még újdonságnak számított ez a csokis ajakbalzsam, most már sok márkánál megtalálható.
Én szerettem a hidratáló hatását, meg voltam vele elégedve, és szép fényesek lettek tőle az ajkaim. Mivel tégelyes, ezért nem olyan praktikus, nem egy "utcán előkapom, és gyorsan bekenem magam"-darab :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

Greenheart

2014. január 15.

Csodás csoki illata van, ez volt a legelső gondolatom, amikor kipróbáltam. Aztán rájöttem, hogy számomra tökéletes a hidratáló hatása (főleg ha ajakradírt is használok előtte), pedig hihetetlenül tud száradni, repedni a szám. Sokaknak nem tetszett az állaga, kiszerelése, de azért mégiscsak kézzel készített, natúr termékről beszélünk, teljesen normális, hogy hidegben/melegben máshogy viselkedik, nálam ez nem okozott gondot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

fausztdori

2013. május 5.

Kellemes, jól beszívódik, az illata és íze pedig isteni. Negatív pont jár a kiszerelésért, nem rajongok az ilyen tégelyes megoldásokért, a kezemmel matatok benne, így elkenem a bacikat. Emiatt nem venném újra, a stiftes megoldások jobbak nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Beeswax Acid, Cetearyl Alcohol
Tisztítószerek: Beeswax Acid
Illatanyagok: Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Oil, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem szabványos INCI név. Jelentése: fekete csokoládé.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.