Lux

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2017. október 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

A krémtusfürdő gyöngy proteinnel és orchidea tejjel gazdagított krémes, csillámló habjától bőre ragyogóvá, szépen csillogóvá válik.

Mokuska1981

2017. november 8.

Nagyon szerettem anno....sajnálom hogy már nem gyártják..... :( Ha lehetne kapni tuti lenne belőle otthon ...isteni illata volt .....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Damayanti

2015. szeptember 17.

Nagyon-nagyon szerettem :) Tényleg igazi luxus volt vele zuhanyozni is, selymes, krémes állag, mennyei illat... :) Orchidea tej van benne, de nekem kicsit olyan lágyan kókuszos jellegű aromára is emlékeztetett az illata, bár annál lágyabb volt, szóval tökéletes :) De tényleg ugyan ez az illata a Baba orchidea és gyöngy változatnak; én általában nem szeretem a baba termékeket, de az erre hasonlító változatot azért megveszem néha :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

PetraRéka

2014. október 6.

Lux-imádni való illatok. :)
De tényleg,már nem lehet kapni?
Leginkább a zöldet imádtam és ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

Lux-imádni való illatok. :)
De tényleg,már nem lehet kapni?
Leginkább a zöldet imádtam és ezt.

Vivianka

2013. december 5.

Nah oké... Egy álom volt. Nagyon sokáig használtam, de már szinte sehol nem találok. Vennék, hisz rengeted szép emlék kötődik az illatához. Van ötletetek, hol keressem Miskolcon??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

somodiedo

2013. július 27.

Jó pár éve már, hogy ilyet használtam. De emlékszem, hogy szerettem, tetszett az illata és az állaga is. Többször vásároltam ilyet, hmmm....de rég is volt már ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 27.

noxibaba

2013. február 10.

Imádtam! Sokáig ezt használtam, nagyon jó az illata! Táborokba ezt használtam, néhány csíntevést elkövettünk vele! :D (Fantáziátokra bízom!! :P )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

fdorottya

2012. november 13.

Szárít, sok kell belőle, allergiát okozott nálam! Az illata viszont nem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

Szárít, sok kell belőle, allergiát okozott nálam! Az illata viszont nem rossz!

ancsibancsi

2012. június 13.

Emlékszem ezekre a tusfürdőkre. Még egész fiatal tinikoromban voltak nagyon menők. Mindig ezért könyörögtem, hogy ilyet kaphassak. Nekem a kék volt a kedvencem, kis csillámok voltak benne és az illata is nagyon finom volt. Többfélét is kipróbáltam belőle, emlékszem, hogy nagyon szerettem mindet, mert egyik sem szárított és tényleg valódi luxust nyújtott a fürdés ezekkel a tusfürdőkkel. Olyan szép volt mindegyik D:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

lolkabolka

2012. június 12.

A natur/organikus kozmetikumok elott en is hasznaltam belole par flakonnal. Az illata finom, kremes es nem szaritott. Gyartjak meg ezt a termeket? Egyebkent a Baba orchideas (?) szerintem detto. Illetve futott meg anno Luxbol a piros valtozat, az meg a Baba vorosszolose.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

csillag

2012. június 12.

Régen használtam, gyönyörű szép folyadék...Nem szárít jobban, mint egy átlagos tusi, az illata jó, és tényleg valami kis ékszerre emlékeztet, mikor kinyomod a kezedre:)
Valóban "Lux"us érzése van az embernek tőle...
Esküvő érzés jut róla eszembe, meg a hófehér bazinagy menyasszonyi ruha---- jó beteg, tudom....:) ne kérdezzétek, miért...:)---
vagy a fehér homokos tengerpart, meg az igazgyöngy...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

Valóban "Lux"us érzése van az embernek tőle...
vagy a fehér homokos tengerpart, meg az igazgyöngy...

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.