MAC

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,1 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angyalka1225, Módosítva: 2019. április 3.

Kiszerelés:   3,1 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

2019-es tavasz limitált kiadás

Üvegszerű hatást adó szájfény. Jojoba olajat tartalmaz.

4 árnyalatban kapható

angyalka1225

2020. február 25.

A sakura-mániám miatt nem volt kérdés, hogy le kell csapnom valamire a kollekcióból. Mivel rúzsok már nem voltak és kicsit meg is untam, hogy minden matt és szárít+rosszul, de gyorsan kopik, nem bántam, hogy csak szájfény maradt, bár az árát sokallom. A színe, illata, állaga, kivitelezése kárpótol, csak azért nem kap 5 csillagot, mert még úgy se tartós, hogy se nem iszom, se nem eszem. :-/ De legalább öröm újra meg újra használni. :)

Update: Megkapja az 5. csillagot még akkor is, ha vigyázni kell felvitelnél, hogy ne mosolyogjam rá a felét a fogamra, ugyanis nem tudom, hogy csináltam, de levesezés után mentem volna újra felkenni és nem kellett, mert még látszott a színe. :-o :) Persze nem pompázott már teljes fényében, de szerintem ilyet szájfénytől nem is lehet elvárni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

szeliger

2019. április 11.

Heartmelter árnyalatban. Annyira kedves ennek a kollekciónak a csomagolása, már az első képek után beleszerettem. Csak az árnyalatot nem tudtam, hogy melyik legyen, mert az összeset ugye, mégsem. Aztán Dominic Mua feltett egy kis sminkvideót (https://www.youtube.com/watch?v=XLTK-Zac5To) és innen koppintottam az árnyalatokat, én is a kollekció wagasa twirl rúzsa felett használom, szinte mindig.
A csomagolás végre nem matricázott, hanem rendesen festve vannak a virágszirmok. A kupak fehérsége fényben irrizáló lilás lesz és szerencsére a ráfestett szirmok nem kopnak le a krémes kézzel megtapogatva, ahogy azon sokszor más termékeknél mérgelődök. A szín egy mély mályvás árnyalat, tükör hatással, egy darab csillám sincs benne, a finish vizesen csillogó. Szájfényhez képest egész jól tart, de ahogy már írtam, nálam ott van alatta a rúzs is. Nekem négy órán át simán fentmarad, csak kevéssé gyengül a fénye. A színt nagyon imádom, pont az a hideg árnyalat, ami rajtam működik. Lassan egy hónapja megvan és még mindig ezért nyúlok a legszívesebben, alig akadt olyan nap,hogy ne ezeket kentem volna fel. Telitalálat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.