MAC

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: pandado, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

35 faktoros fényvédővel

Három árnyalatban kapható.

Water / Aqua Octinoxate f 0 0Ethylhexyl Salicylate f Benzophenone-3 f Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol h 1 0Phenyl Trimethicone szil Pentylene Glycol Glyceryl Stearate eo I euBehenyl Alcohol eo I al Trioctyldodecyl Citrate eo Polymethylsilsesquioxane szil Octyldodecyl Stearoyl Stearate eo 0 0PEG-40 Stearate ti I eu Polyglyceryl-10 Pentastearate Titanium Dioxide f 0 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sodium Hyaluronate h 0 0Lecithin eo I eu Squalane eo 1 0Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Laminaria Saccharina Extract Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Glycerin h 0 0Caffeine Cholesterol eo I eu 0 0Oryzanol Trehalose h Octyldodecyl Neopentanoate eo Polyglyceryl-6 Polyricinoleate eu Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Sodium PCA h 0 0Sucrose h Urea h Silica Alumina Polyquaternium-51 Sodium Stearoyl Lactylate eu Xanthan Gum ti I eu Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Polysorbate 20 ti I eu 0 0Sorbitan Laurate eu Propylene Glycol Laurate ti Glycyrrhetinic Acid gy Linoleic Acid eo Stearic Acid eo I eu 2 0Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Propylene Glycol Stearate ti Disodium EDTA Sodium Dehydroacetate ta Chlorphenesin ta Phenoxyethanol ta Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz CI 77947 / Zinc Oxide sz 1 0

MAC Prep+Prime Folyékony BB Krém SPF35 MEDIUM
Ár: 7000 , Eladó: Flower82
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy Foxposton tudom küldeni
LedaKoszegi

2019. március 19.

Elhasználtam, de nem fogom újra megvásárolni, mert nagyon kellemetlen volt számomra az illata és beleült a pórusaimba. A színt se sikerült eltalálnia a hölgynek a márkaboltban, így nem volt jó élmény a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

banhegyireka

2019. március 18.

Kombinált bőrre egészen jó lenne, hiszen olajmentes , természetes hatást eredményez. Nem egészen egységesíti a bőrszínt, valamint túlságosan narancssárgás összképet nyújt,ezért csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

kgyrk

2018. november 15.

Mivel sosem használok alapozót, így számomra ez a tökéletes választás, mert nincs az az "alapozó" érzésem (bocsi, nem tudom máshogy megfogalmazni), de mégis van valami az arcomon ami picit kiegyenlíti a dolgokat. :) Nem tömíti el a pórusokat, nem szárít, nem zsírosít, nekem pattanást sem okozott, pedig nagyon érzékeny bőröm van. A fedése nem tökéletes, de igazából nem is az a fő célja, ez inkább egy színezett hidratáló, viszont egy jó korrektorral szerintem szuperül használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Jucccc

2018. július 1.

Egy ideje kezdem kapisgálni, hogy a bőröm sznob. Nem viseli el az olcsó termékeket, még az összetevőkben is gyönyörű koreai krémeket sem. Emiatt próbáltam ki ezt is, és nem csalódtam. A kiadós, többlépéses arcápolási rutin után, Fix+ sprayvel keverve viszem fel az arcomra, és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Az igaz ugyan, hogy a zsíros bőröm fénylik tőle, de nem jobban, mint mástól. Gyönyörű az összhatás, pont annyira fed, ami nekem kell (nem maszkos, szép, természetes), és ami nagyon durva, hogy csökkentek a gyulladt pattanásaim, amióta ezt használom az eddig imádott koreai bb-m helyett. Kár, hogy csak netről tudom beszerezni, mert a színe eleinte sötét volt, most a napsütötte bőrömmel tökéletesen harmonizál, de télen nem tudom, mi lesz megint. Tényleg az az érdekes, hogy mindig is kísérletező voltam kozmetikumok terén, de amióta inkább a high end kategóriában keresgélek, kezdem megtalálni a favoritokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

csizi

2018. április 24.

Nagyon nem bírja a bőröm, tele lettem pattanással tőle, és még a szokásosnál is jobban zsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

liababa

2018. március 27.

Nem volt gyors egymásra találás, de sikerült: tavasszal ez a kedvenc kencém. Télen kiemeli az arcomon a szárazabb részeket, nyáron gyorsan átfénylik, de tavasszal tökéletes. Tudom hogy egyéni probléma, de nekem 3 havonta színt kell váltanom, mert télen nagyon fehér vagyok, de az első napsugár lebarnít tavasszal. A zsírosodással ugyanez a helyzet: évszakonként változik, bár a rétegzős rutin segít kordában tartani a dolgot. Nyáron viszont a fényvédő fölé nehéz jó terméket találnom.
Ez a BB pont a púder és a cushion közti űrt tölti be nálam, blenderrel felvive pedig gyönyörű egységes börtónust varázsol. (Ecsettel botrányos, kézzel közepes)
Finishe természetes, nem teljesen matt, de nem is fényes.
Nyárra valószínűleg váltom egy kifejezetten oil-control termékre, mert ezt kevésnek érzem és úgyis új színt kellene belőle vennem. Apropó szín: egész jól adaptálódik, fedése mint egy BB krémé: gyenge közepes. Kiadós mennyiség, lassan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Finishe természetes, nem teljesen matt, de nem is fényes.

csakanita

2018. március 27.

Én a Max Factor Color Adapt alapozóját használtam évekig, tavaly rászoktam, hogy valamilyen primert is alákenek. Alapjáraton nem szeretem, ha maszkhatásúan van felkenve az én arcomon vagy bárki másén az alapozó, ezért elég keveset használok. Emellett elég fehér bőrű vagyok, úgyhogy azt sem kedvelem, ha "túlbarnít" egy alapozó. Ezen a télen valami miatt azt vettem észre, hogy kicsit szárad az arcbőröm (alapjáraton nem túl macerás, az orromon és az orcámon tágabbak a pólusok kicsit) és éreztem, hogy valószínűleg az alapozó is "tehet róla".

+ Ezért gondoltam váltok, és ezt találtam :). Könnyű állaga van, tekintve, hogy én nem szeretem, ha maszk van rajtam, nekem megfelelő, a kicsi bőr hibáimat eltüntetni és nem érzem, hogy bármennyire is bántana a bőröm, olyan mint kicsit mint egy frissítő krém :D.
- Negatívuma annyi, hogy mivel folyósabb, mint az előző alapozóm, kicsit olyan érzésem van tőle, mint egy krémnél, aminek meg kell fel kell szívódnia/száradnia. Emellett hiába nem kenek magamra sokat egy alkalommal, szerintem sokkal hamarabb fogy -és több, mint kétszer annyi is, bár primert már nem használok :) -, mint az előző és a tubusos megoldás nem a legjobb, mert a végét elég idegesítő kinyomni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Eruska

2018. február 9.

Szépen kiegyenlíti a bőrömet és szinte beleolvad, viszont ha akad egy pici szárazság, az nagyon láthatóvá válik. A végeredmény egészen természetes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

bandifr15

2018. február 6.

ŐŐŐŐ...nem. Alapvetően kombinált a bőröm amire az üzletben ezt ajánlották de túl nehéz a bőrömön és ha van egy mm száraz foltocskám azt úgy kiemeli hogy látszik 10km-ről

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

dominica123

2018. február 2.

pár napja használom, de eddig nagyon tetszik, jó krémes az állaga, ecsettel könnyen felvihetö szerintem, és egész nap szép matt hatást kölcsönöz az amúgy kifényesedésre hajlamos arcomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Trehalose, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium PCA, Sucrose, Urea
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Trioctyldodecyl Citrate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Lecithin, Squalane, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Cholesterol, Octyldodecyl Neopentanoate, Linoleic Acid, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Lecithin, Cholesterol, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Sodium Stearoyl Lactylate, Xanthan Gum, Polysorbate 20, Sorbitan Laurate, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Benzophenone-3, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Xanthan Gum, Polysorbate 20, Propylene Glycol Laurate, Propylene Glycol Stearate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77947 / Zinc Oxide
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Chlorphenesin, Phenoxyethanol

Squalane eo 1 0

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cholesterol eo I eu 0 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!