MAC

Ár:   3900 Ft és 11 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2020. június 25.

Ár:   3900 Ft és 11 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

Árnyalatok:

• Silverlite
Legendás kozmetikumok: MAC Strobe Cream

Ftunde900111

2021. január 23.

Szerencsére csak ajándékba kaptam, megőrültem volna ha fizettem volna érte. Nem jó, nem szép úgy nézett ki az arcom, mint ha csillámporba mártottam volna. Nem ajánlom senkinek, maximum azoknak akik szeretik a diszkógömb kinézetet:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

arizona07

2021. január 4.

Ajándékba kaptam vásárlásom mellé, a Mac-es eladó lány mondta, hogy pont az a lényege, hogy fényesít majd az alapozóm lemattítja. Szépen kenhető, jó állagú termék, az alapozó tartósságát fokozza és természetesen jól jön alapozó alá hidratálásként is. De amikor felkentem olyan diszkógömb fejem lett, hogy ihajj.:D Aztán persze vakolattal szép finish-t kaptam, viszont nem volt wow hatás. Pinklite színben van meg, picit tartottam tőle, mert amúgyis sokszor vörösödik az arcom (világos, érzékeny bőr átka), de nagyon minimálisan látszott a színe, inkább csak a fénye volt olyan. Számomra egy jobb minőségű hidratáló primer, de ahogy előttem is írták, valszeg szárazabb bőrön adja ki magát a legszebben. Nekem sajna nincs szükségem plusz fényre (egyenlőre), úgyhogy maradok a mattítós hidratálókrémemnél, amivel szép egészséges finish-t kapok. Highlighterként még nem használtam, de köszi a tippet, kipróbálom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Egykettoharom

2020. december 27.

Termékmintám van pinklite árnyalatban. Használtam többször, nem éreztem elegedhetetlen terméknek. Jó allag, szépen terül, szép finish. Nem fog hiányozni a rutinomból, ha ez a minta elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

zsofiab

2020. november 25.

Pinklite árnyalatban vettem meg a krémet, elsősorban az itteni vélemények alapján, mert sokan írják, hogy szép bőrt eredményez. Én sajnos ezt nem tapasztaltam különösebben, rajtam nem látszódik szerintem a strobe effect. Bár lehet, hogy azért mert alapvetően is elég egészségesnek néz ki a bőröm, ezt nem tudom megmondani mitől lehet, hogy én nem látok hatást. Nem sokszor nyúlok utána a polcon, általában akkor szoktam amikor este csinálom az arcápolási rutint, de még nem fekszem le hanem megyek valahova sötétben vagy esetenként nappalra is használom fényvédő fölé. Nem tetszik az, hogy így, hogy ilyen keveset használom, elkezdett kopni a felirat a tubuson, szerintem lehetne egy MAC-nek ennél jobb minőséget gyártani, amúgy tetszik maga a kiszerelés design-ja, egyedüli hátrány még, hogy a kupak lekerekített kialakítása miatt sokszor eldől. Az tetszik, hogy nagyon jó összetevők vannak benne, de ennél jobb krémet is tudtam volna venni töredékéért, szóval én valószínűleg nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

lenochka

2020. október 9.

Pinklite: Eredetileg egy ragyogásfokozó arcápoló (tele vitaminokkal és antioxidánsokkal), fáradt fakó bőrre, ami mára ikonikus strobing termékké nőtte ki magát. Nagyon jó alapozó alá primerként vagy hidratálóként, de alapozó fölé is használható, így nagyon finom és visszafogott lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

VanillaBlossom

2020. szeptember 15.

Az illata olyan, mint a kozmetikusnál annak a kis lámpának, amit a kezelés végén használnak, hogy összehúzzák a pórusokat. Furcsa, de én kifejezetten szeretem :)

Ha nincs kedvem kifesteni magam, akkor csak egy kis korrektort teszek a szemem alá + ezt az arcomra és ennyi. Nagyon szeretem. Ad egy kis csillogást, de egyáltalán nem tolakodó.
Ha highlighterként használom, akkor még azelõtt felkenem, hogy megszáradna az alapozóm, így tutira a helyükön maradnak a dolgok. Nem hivalkodó, szép és természetes. Mellesleg alapozóhoz keverve is jól mutat, már ha valaki szereti a lágyan csillogó bőrt.
Hidratálóként is jól működik, estére mindig valami zsírosabbat használok, de reggelre, amikor valami frissítõt szeretnék, ez is tökéletes.

A pinkes árnyalatút vettem meg. Ha elfogy, ismét beszerzem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

A pinkes árnyalatút vettem meg. Ha elfogy, ismét beszerzem!

Snowflower

2020. szeptember 3.

Ajándékba kaptam, pinklite árnyalatban. Az igazat megvallva én nem látom, hogy bármit dobna a sminkemen, tartósabbnak sem érzem és a bőröm sem üdébb. Elhasználom, de magamnak nem venném meg ezt a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

gyurmagolyo

2020. augusztus 29.

Nagyon szeretem a smink alá ezt a terméket, először a Goldlite árnyalatot vettem meg, az sem volt rossz viszont nagyon aranylott tőle az arcom és nem is igazán illett a bőrszínemhez hiába ment rá még a smink, viszont a Pinklite tökéletes! Üdévé, frissé varázsolja az arcom és a sminkem, az esküvőmön is használtam a sminkem alá és gyönyörű volt a végeredmény! A sajnos a szemem karikás és mindig próbálom eltüntetni, beszereztem hozzá a BECCA Under Eye Brightening korrektorát, ami bár nem rossz, de kicsit néha összeáll tőle a szemem alatt, viszont a strobe cream pinklite árnyalata teljesen helyettesíti, így a karikáimat is eltünteti szinte teljesen (teljesen sajnos még nincs az a csodaszer ami eltüntetné..) és nem áll össze tőle a rendes korrektorom. Alapdarab lett nálam, minden napi használatnál is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

reteszke

2020. június 29.

Imádom! Kötelező darab a száraz bőrömnek! Krémnek és primernek is jó! Drága....de megéri az utolsó cseppig!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Momiji

2020. június 26.

Nagyon- nagyon szuper kis krém!
Remekül hidratál, tökéletesen lehet rá sminkelni, nem okoz irritációt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Nagyon- nagyon szuper kis krém!
Remekül hidratál, tökéletesen lehet rá sminkelni, nem okoz irritációt sem.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sodium Hyaluronate, Sucrose, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)