MAC

Ár:   4800 Ft és 11 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2021. április 13.

Ár:   4800 Ft és 11 500 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

Árnyalatok:

• Pinklite (eredeti)
  • Goldlite
  • Peachlite
  • Redlite
  • Silverlite
Legendás kozmetikumok: MAC Strobe Cream

Ár: 6000 Ft , Eladó: jenny summerville
Állapot: kevés hiányzik belőle, képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás, Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Luiselotte

2024. március 25.

Pinklite színben vettem meg utazó méretben, évek óta ácsingóztam rá és olvasgattam itt a véleményeket.
Nagyon szeretem , pici pöttyökben viszem fel az arcomra, területenként kenegetem el, alá Shiseido fényvédőt használok, fölé pedig Shiseido BB-t kenek.
Szép fényt ad, picit átsejlik a BB-n, nekem nagyon tetszik ez az "éteri" ragyogás.
Nem tapad, nem ragad, nem mászik el, nem csípi a szemem, ha elfogy akkor meg fogom venni nagy méretben is, bár ez a kicsit sokkal praktikusabb a táskámban hurcolászni.
A MAC-ben a hölgy a Peachlite árnyalatot ajánlotta ezen kívül, abból sajnos nem volt teszter és utazó méretet sem kapni, szóval abszolúte vakvásárlás lett volna és nem mertem bevállalni.
Még levadászom valahol ahol van minta a barackot és aztán kitalálom, hogy melyik legyen.

Ma HO-ban vagyok, addig jutottam eddig a sminkkel, hogy a fényvédő és a Pinklite rajtam van és nagyon tetszik így "natúrban" is .
Kap 4 csillagot , mert még csak 1 hete használom, később még jövök egy updattel, ha elfogyott a kis tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 25.

grwm

2023. október 25.

Nagyon száraz bőröm van és ez a termék hidratál mikozben egy kis fényt is ad neki, így hosszú ideig szép marad utána. Az ára az egyetleg ami néha visszatart, hogy megvegyem…

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 25.

zsonody

2023. október 22.

Világos, kombinált bőröm van és a Pinklite árnyalatot szereztem be utazó méretben. Amit ígér: "hidratáló, amely feldobja a fakó bőrt és irizáló részecskéivel ragyogóvá varázsolja azt". Amit hoz: tényleg hidratál és tényleg ad egyfajta fényt a bőrnek, illetve természetesen minden gond nélkül lehet rá sminkelni. Nálam semmilyen irritációt sem okozott, ami szintén plusz pont. Mi a gond? Valahogy számomra ez már egy picit "túl sok a jóból', túl fényes és túl feltűnő. Viszont kaptam ajándékba az egyik rendeléshez egy Prep + Prime Natural Radiance-t, az szerintem sokkal jobban működik zsíros vagy kombinált bőr esetén - a MAC is így hirdeti, úgyhogy ha ez elfogyott, akkor veszek abból egy nagyobb kiszerelést, mert a minta elég meggyőző volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 22.

umbrach

2023. szeptember 23.

Hidratálásra jó, és egy szép alapot ad a bőrnek és az elején jó érzés viselni, sminkelni is szépen lehet rá, de nekem sajnos borzasztóan hamar elkezdett a zsírosodástól csillogni a bőröm, pedig MAC alapozót, púdert és mattítót is teszek rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 23.

orsiy

2023. augusztus 7.

Számomra teljes pénzkidobás. Tiktokon láttam egy skinfluencernél ezért vettem meg. Egy ideig ragyog aztán semmi. Alapozó alatt semmi hatás ahogy olvastam az előttem véleményezőket másnál is fordult ez elő. Valamennyire tényleg hidratál, de semmi extra. Apró pici pattanások jelentek meg az államon tőle. Viszont szerintem ez a kifejezetten az a termék ami vagy jó vagy nem érdemes teszterrel kipróbálni. Legtöbb barátnőm esküszik rá nekem kifejezetten csalódás volt! (Pinklite árnyalat)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 7.

Gisellee

Korcsoport: >54
2023. július 5.

Kellemes állagú krèm, finom enyhe illatú. Èrzem, hogy hidratálja is az arcbőrömet Van egy enyhe fènye, ahogy abból a nevèből ki is lehetetett következtetni. Viszont ha alapozó alá használom, ez a fèny nem jön át.Ettől függetlenül jó kis krèm, de nem szenzációs. A kis kiszerelèst èrdemes megvenni, hogy kipróbáljuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. július 5.

krikikirk

2023. május 4.

én highlighterként használtam csak, nem primernek, de az biztos remek lenne. illetve, nagyon szép a színjátszása, tényleg tündéri, de csatlakoznom kell az előttem szóló(k)hoz és Fridayloverhez, hogy a pórusaim borzalmasak voltak vele. a smink is jól látható lett alatta, mindent kidobott, kiemelt, az utolsó pihéig. mindenki odáig volt érte, hogy mennyire leheletfinom és szépséges, de én csak a kapott felületet láttam. nem igazán sminkelek, lehet, hogy ezt is magában kellett volna eligazgatni, úgy talán szebb. illetve segített a felismerésben, hogy a kedvenc és legtöbbet használt rózsaszínem mégsem nekem való, egy kicsit az egész mesterkélt hatást keltett rajtam, különösen így rétegelten (szerintem a studio fix-szel, de azt magában sem szeretem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 4.

fridaylover

2023. március 28.

Hosszú hónapokig vágyakoztam a Pinklite-ra, míg rávettem magam a vásárlásra. Nem érte meg. Borzasztó, amit az én bőrömmel csinál. 50es napvédő + MAC Studio fix kombó alá/közé/fölé/bárhová kenve a pórusaim úgy látszanak szabad szemmel, mintha nagyító alatt néznéd. Ha csak highlighternek használom, akkor azon a kis sávon látom a pöttyöket - amik amúgy a smink nélküli bőrömön nem látszódnak. Nagyon szomorú vagyok, mert nagyon szerettem volna egy jó primert, de nem illünk egymáshoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 28.

nemvagyokrobot

2023. január 29.

Nekem a Redlite árnyalat van meg, a Face&Body alá használom néha, talán 1 fokkal hozzájárul a tartóssághoz, de inkább a ragyogó összkép miatt szeretem, ad egy természetes fényt a bőrömnek és szépen hidratál is. A Redlite visz egy kis melegséget az amúgy rendkívül sápadt és élettelen bőrömnek, de nem pirosodik tőle az arcom, vagy ilyesmi. A teljes árát szerintem nem éri meg, de ha az ember kifog egy jó ajánlatot akkor érdemes megkaparintani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 29.

NyBatteri

2023. január 15.

Annyira jo… Meg mindig keresem a melto utodjat, mert mindent tud. Nagyon szep a vegeredmeny; csillogo, selymes, pihe-puha bor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 15.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite, Linoleic Acid
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Linoleic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sodium Hyaluronate, Sucrose, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Magnesium Ascorbyl Phosphate

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szőlő gyümölcs kivonat. Bár a szőlőmag kivonatnak és a szőlőmagolajnak előnyösebb (antioidáns) hatásai vannak a bőrre, de az összetevő egyik gyártójának információi szerint a szőlő gyümölcsének a kivonata is rendelkezik némi antioxidáns, valamint nyugtató, hidratáló és tápláló hatással.

Élesztő. A Beta-glucan nevű vegyület forrása, ami antioxidáns hatású. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/saccharomyces-lysate/

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

A kozmetikumokban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt összetevő, ami segíti a vizes és az olajos összetevők összekeveredését.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban és számos növényi olajban is megtalálható. A bőr felső rétegében is megtalálható összetevő, aminek fontos szerepe van a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal küzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a pigmentfoltok méretét és súlyosságát is.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.