MAC

Ár:   4800 Ft és 11 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2021. április 13.

Ár:   4800 Ft és 11 500 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

Árnyalatok:

• Silverlite
Legendás kozmetikumok: MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream Body Lotion 100 ml
Ár: 3500 , Eladó: Réka89
Állapot: Használt. , Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: személyesen, vagy postázom
MAC Strobe Body lotion 100 ml
Ár: 8000 Ft , Eladó: Lexi99
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta +pk.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nagybrigittadora

2021. november 28.

Jól hidratál, nem zsirosit, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

Jól hidratál, nem zsirosit, nagyon szeretem.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. szeptember 29.

Pinklite - ez egy jó termék, még úgy is, hogy nem én vagyok a primerek elkötelezett híve. Ugyanakkor szeretem kipróbálni a felmagasztalt, csodatévő termékeket is, és a márka termékei közül a Strobe Cream is meglehetősen népszerű.
Hogy a fakó bőrrel csodát tenne ezt sem tudom meggyőzően alátámasztani.
Számomra inkább azt a kategóriát képviseli, hogy szívesen elhasználom, de nélküle is lehet szép sminket készíteni, egy megfelelően előkészített arcbőrre.
Könnyen eloszlatható és könnyen felvihető rá az alapozó. Talán ad egy kis egészséges fényt is az eredményhez, de ez is nehezen megítélhető, mert annyi további termék kerül még rá.
Nem tervezem, hogy újravásárolom, ha elfogy, ettől függetlenül megkapja tőlem is az öt csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

Hogy a fakó bőrrel csodát tenne ezt sem tudom meggyőzően alátámasztani.

RuzsnyomNiki

2021. szeptember 28.

Nem csodatermék, és azt sem mondom, hogy ennél olcsóbban nem találni ugyanilyen jót vagy még jobbat, de ennek ellenére szívesen használom a meglevő darabomat, ami egyébként a goldlite árnyalat. Azt nem tudom elképzelni, hogy alapozó nélkül használjam csak úgy magában, szerintem úgy eléggé természetellenes a fénylő hatás, viszont alapozó vagy BB krém alatt szuperül mutat. A legmattabb alapozónak is ad egy egészséges fényt. (nem, nem zsíros fényt) Alapvetően nekem mint hidratáló kevés, de nagyon szeretem azt a pluszt, amit a sminkemnél elérek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Eszter a panda

2021. szeptember 18.

Alapvetően egy jópofa kis krém, ami szerintem teljesen nélkülözhető. Nekem a goldlite van meg, nagyon szép fényt az arcomnak, pláne nyáron, ha le vagyok barnulva. No make up napokon nagyon jó szolgálatot tesz. De valahogy tök nehezen tudom beilleszteni a reggeli rutinba, plusz a sok parfüm is zavar benne. Nem tudom, ti hogy szoktátok: fényvédő előtt, vagy után?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Vicasminkel

2021. augusztus 13.

Én is egy minta kipróbálása után döntöttem a teljes méret megvásárlása mellett (pinklite). Tökéletes kis terméknek tartom, imádom magamon, nem tudok semmiféle negatívumot említeni vele kapcsolatban. Anélkül,hogy most megismételném a számtalan dicsérő szót, és a használat fortélyait, melyeket előttem már sokan leírtak (ezekhez ugyanis nem tudok semmi pluszt hozzátenni), csak két dolgot emelnék még ki.
Az egyik, hogy az összes highlighteremtől megváltam/megválok, mivel koromnál fogva ez a termék bőségesen elegendő ragyogást biztosít anélkül, hogy a textúrát kiemelné. Szerintem egyszerűen tökéletes erre a célra (is).
A másik pedig a lejárati idő, amit mindig, minden egyes terméken kritikus szemmel nézek. Nos, ennek a krémnek a lejárati ideje felbontástól számítva 24 hónap. Igen, végre,végre! Nem 6, nem 12, hanem 24 hónap. Tehát azok is nyugodtan beruházhatnak rá, akik csak ritkábban sminkelnek, illetve azok is, akik csak highlighterként szeretnék pöttyintgetni, valószínűleg senkire sem fog ráromlani. Számomra ez egy hatalmas pozitívum. A hajam égnek áll ugyanis, amikor végigböngészem a piszok drága kozmetikum hátulját, és látom a kis jelzést, hogy bontástól 6 hónap után kidobandó. Irreális a legtöbb esetben. Mindegy, ez végülis nem is kapcsolódik szorosan ehhez az egyetlen krémhez,hanem csak az én mániám, de talán mégis hasznos infó lehet valakinek.
Száz szónak is egy a vége, ajánlom, újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Száz szónak is egy a vége, ajánlom, újraveszem!

anikof88

2021. augusztus 8.

Mintát kaptam belőle (pink) és teljesen meg vagyok vele elégedve. Szépen egységesít,nekem az a minimális csillogás belefér (alapozóval “tökéletes”,egységes bőrt kapok) Nagyon elégedett vagyok,be is szereztem egy nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

claudia.nyilas

2021. július 27.

Pinklite színben van meg kis kiszerelésben, de nekem a Benefit Porefessional primerjével nem veszi fel a versenyt. Folyékonyabb annál és ijesztően fényes, ragyogó bőrt csinál. Mondjuk amikor lealapozzuk akkor szerencsére elveszt ebből a diszkógömb effektjéből. Azt nem tudom megmondani, hogy tartósabbá tette e a sminkemet, de ez a túlzott fényesség engem el is ijesztett….

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 27.

dunaimano

2021. július 27.

Kénytelen voltam kipróbálni, hiszen tényleg egy legendás sminktermékről beszélünk, a primerek alfája és omegája, vagy akár ha úgy tetszik, mondhatjuk, hogy az etalon. Szóval nekem is meg kellett tapasztalnom, hogy mit tud. Rózsaszínes árnyalatú kis kiszerelést vásároltam, próbához pont elégnek tűnt. Fehéres-rózsaszínes-szivárványszínű, sűrű de könnyű krém, a bőrre felkenve pedig ragyogó hatást eredményez. A matt alapozómon mégsem tetszik át a ragyogás, de ennek kifejezetten örülöj (bár egy kis természetes fény még belefér). Kellemes érzetű, nem túl nehéz, könnyen eloszlatható krém, vékonyan viszem fel kézzel, és erre ecsettel szoktam eldolgozni az alapozót. Hidratál is, bár nem viszi túlzásba, de pont annyira, hogy a reggeli rutin után a smink előtt még ne legyen se túl sok, se túl kevés. A sminkem tartósságára nem érzem, hogy nagy hatása lenne, de lehet némi kísérletezés során ez még változik, nem tudom. Összefoglalva: megértettem a hype-ot körülötte, mert érzetre magasan a legjobb smink alapozó, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Beauty88

2021. július 22.

Csodás ragyogást ad. Nyáron smink helyett is megállja a helyét nálam. A vízhiányos bőr szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

nbd

2021. május 14.

Szuper termék, hamar beszivodik, jol hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Szuper termék, hamar beszivodik, jol hidratál.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sodium Hyaluronate, Sucrose, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)