Mádara

Ár:   13 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Orsolya13, az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   13 490 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Éjszaka fejti ki hatását, újjáépíti a kollagén és elasztin rostokat. Beindítja a bőr regenerálódását - az elfáradt bőrsejtek kicserélődnek új és erősebb sejtekre. A ráncok és apró vonalak finomodnak, a bőr rugalmassá és feszessé válik. Egyedülálló vízmentes formula a nyírfa nedvének, az organikus sejtmegújító galaj (Galium verum / Madara) kivonatot tartalmazó Galium7 komplexumnak és a hatékony északi növényeknek a jótékony hatásával.

VEGÁN. Mogyorószármazék-mentes. Natúr & Organikus ECOCERT minősítés. Állatkísérletektől mentes.

italia

2019. március 13.

Örülök, hogy sikerült egymásra találnunk ezzel a Mádara-krémmel. Sem a nappali hidratálók, sem egyéb krém nem képes elérni azt a hatást, amit ez az éjszakai krém. Imádom! Látványosan szebb és simább lett tőle az arcom, a pattanások végre eltűntek. Mindez organikus összetevőkkel!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Reflection

2019. február 8.

Nagyon szeretem. A Madara család és köztük ez a krém hozta helyre a hiperérzékeny, száraz, mindenre begyulladó bőrömet. Jól hidratál, szépen simít a ráncokon is. Én nappalra is használtam, Madara CC-vel kiegészítve. Időnként variálok, amikor a bőröm kezd hozzászokni, de már csak a Madara családon belül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 8.

bingus86

2019. február 8.

Nagyon szomorú vagyok, mert én is látványosan miteszeres lettem tőle. Előtte sosem volt ilyen problémám és csak ezzel a krémmel tudom összefüggésbe hozni, de látom, hogy más is így járt. Szeretem a márka termékeit, nagyon sajnálom, hogy így jártam. Talán túl testes a krém?? Vagy az egyik összetevő??

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

GZsofiaG

2018. április 23.

Másodikat veszem és szeretem. Könyen felszívódik és nem hagy zsíros nyomot, nem irritál és nem okoz miteszereket.
Még biztosan fogok venni. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 23.

Még biztosan fogok venni. Ajánlom.

Orsolya13

2017. augusztus 6.

Update: Már nem használom, mert mint kiderült ettől lett a rengeteg mitesszerem (olyan helyen is mitesszeres lett az arcom, ahol eddig soha). Találtam árban barátibb és jobb alternatívát rá.

Eddig csak mintát (a 1,5 ml-es minta 3-4 használatra volt nekem elegendő) próbáltam belőle, de nagyon tetszik. Igaz, hogy még nem vagyok az ajánlott korosztályban, mert 29-30 éves kortól írják ajánlottnak, de gondoltam teszek egy próbát. Nagyon puha, hidratált és feszes bőrt varázsol, feltölti élettel a bőröm. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Kellemes éjszakai krém, aminek tényleg érzem reggel a jótékony hatását. Nem irritál és eddig nem okozott mitesszert vagy egyéb rondaságot. Az, hogy kapható belőle minta pedig külön öröm, mert anélkül nem vennék egy ilyen drágább krémet, hogy nem tudtam megbizonyosodni róla, hogy nem csapja ki az arcbőröm. Eddig jár az 5 csillag, mert amit ígér, azt kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

senskin

2017. április 25.

Végre egy kiváló organikus krém. Nagyon pihentető és kiválóan hidratáló-feszesítő krém. Csak ajánlani tudom. Kombinált-zsíros bőrt nem pattogtatja, nem mitesszeresít, ami számomra előny. Tökéletes. A borom ragyog. Eddigi legjobb éjjeli krémem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Tocopherol, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid, Zinc PCA, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0