Malu Wilz

Ár:   2649 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 2649 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Alveolashop.com, 2649 Ft

Krémes összetételű, semleges színű hidratáló alapozó. Használatával a szemhéjpúer egész napra tartós marad

Ár: 2649 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

Hotflashy

2020. május 31.

2 hete használom már minden nap, és csak jókat tudok írni: szépen tartja egész nap magát a szemhéjpúderem, nem csomósodik be. Mostanában már a rúzs alá is felteszem a számra, és ott is tök jól működik, így nem repedezik be a szám a rúzstól :-). Az állaga, az illata selymes, finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

Hdanett

2018. február 12.

Már régen terveztem egy jó szemhély alapozó vásárlását! Itteni vélemények alapján döntöttem ez mellett és nem bántam meg! Mindig olajos volt a szemhélyam, ezért délutánra már eltűnt a szemfestékem nagy része a szememről, de mióta ezt a base-t használom sokkal tartósabb a sminkem! Kicsi tégely de szerintem egy jó darabig nem kell újat vennem, mivel nagyon kevés kell belőle egy alkalommal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Dius89

2017. október 8.

A sok jó vélemény miatt vettem meg, az extrém olajon szemhéjamnak nagyon szüksége van az alapozásra. A kiszereléssel nem vagyok teljesen kibékülve, nem vagyok oda a tégelyes megoldásért illetve az állaga is nekem kicsit fura. Maga a hatása tényleg 100%. Egész nap kitart a hatása, nem gyűrődik 1 ráncba az összes festék, nem mosódik el és majdnem olyan intenzívek a színek, mint reggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

manobeka

2016. május 28.

Évek óta ezt használom, kiváló termék. Reggeltől estig hibátlan, még elmegyek este futni és kardió edzésre és meg sem mozdul még azután sem. Vékonyan ujjbeggyel kell felvinni, nem kell sem ecset, sem más, pici várni kell még biztosra szárad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 28.

kicsiliba

2016. január 31.

A legeslegjobb!!!! Imádom ès pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

A legeslegjobb!!!! Imádom ès pont.

juditkaa70

2016. január 17.

Sok évvel ezelőtt használtam,amikor nagyon rajongtam a szemhéjfestékekért. Sokszor összecsomósodott a festék a szemhéjamon,és lekopott. Nagyon ajánlották nekem ezt a szemhéjalapozót. Valóban remek termék. Vékonyan felkenve,majd a szemhéjfestéket szépen eldolgozva,sokkal tartóssabbá vált a szemhéj sminkem. Kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.

ananas

2015. április 25.

Nagyon sokat rágódtam azon, hogy szükségem van-e szemhéjalapozóra, megéri-e az árát. Mivel nagyon tetszenek a különböző színű szemhéj sminkek, és igen jól feldobják egy nő külsejét, ezért arra a döntésre jutottam, hogy vásárolok egyet. Számtalan terméket és kommentet néztem, végül erre jutott a választás.
Vidéki vagyok, úgy gondolom, elég nehézkes a beszerzése. Mindenféleképpen megbízható oldalról szerettem volna rendelni, ha már kiadom érte a pénzt, nem szeretnék valami utánzatot rendelni. ... Megtaláltam a meglátásom szerinti legmegfelelőbb oldalt, majd abba a problémába ütköztem, hogy egy adott ár alatt nem lehet rendelni. ... Szóval elég sok pénzem bánta, és amikor megkaptam a csomagot eléggé elkeseredtem. Valahogy képeken nagyobbnak látszott a kiszerelés. ... Majd másnap kipróbáltam. Ez egy REMEK szemhéjalapozó. Tartós, nem irritálja az érzékeny bőröm és több órán keresztül a helyén tartja a sminkemet!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

Veronikakrisztina

2015. január 18.

Tavaly karácsonyra kaptam sminkes unokatestvéremtől egyet ajándékba. Előtte az Artdeco szemhéjpúder alapozót használtam, de fél év elteltével az erős parfüm illata miatt száműztem a napi rutinomból. Ezt az alapozót minden nap használom. Ujjbeggyel viszem fel, jobban el tudom dolgozni, mint ecsettel. Szépen kiemeli a szemhéjpúdereim színét. Tartósságával tökéletesen meg vagyok elégedve. Mióta ezt használom nem kell óránként tükörbe néznem, mert tudom, hogy a sminkem meg sem moccan nap végéig. Este bármilyen sminklemosóval könnyedén eltávolítható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

acskrisz

2013. november 29.

Szuper, imádom! Ugyanaz, mint az Artdeco szemhéjalapozója. Ujjbeggyel érdemes felvinni nem túl vastagon és egyenletesen eloszlatni. Nekem ez az egyetlen termék, ami megakadályozza, hogy a redőben összeálljon a festék. Másnap reggel is úgy kell lerobbantani magamról. Arra az egyre kell vigyázni festéskor, hogy ne hibázzon az ember, mert ahova leteszi a festékes ecsetet, azt javítani utána már nem lehet, max. sminklemosóval...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

baby0782

2013. március 31.

Nagyon kevés kell belőle, de vigyázni kell hogy más krém ne kerüljön alá
Mert akkor az ront a tartossagon. De normálisan használva a smink egész nap hibátlan..
Nem gyűlik össze a erdőkben, nem folyik el. Főleg nyáron kötelező.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Nagyon kevés kell belőle, de vigyázni kell hogy más krém ne kerüljön alá
Nem gyűlik össze a erdőkben, nem folyik el. Főleg nyáron kötelező.. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0