Best of Beauty 2019

Manhattan

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blanchee, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. március 17.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   külföld

Korrektor szem alá, fixáló púderrel.

Susie0011

2018. május 21.

Iszonyatosan jó korrektor!!!!
sajnos olyan hamar elhasználom, és ahhoz képest drága talán.
De tényleg szuper jól működik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Iszonyatosan jó korrektor!!!!
sajnos olyan hamar elhasználom, és ahhoz képest drága talán.
De tényleg szuper jól működik

Piko888

2016. október 17.

Update: A véleményem talán csak abban változott, hogy még jobban szeretem. Kellően világos, bársonyos krém, belesimul az alapozóba. A durvább bőrhibákat is elfedi és szem alá is nagyon jó. A púderét lustaságból továbbra sem használom, de persze kidobni nem fogom :) Már látszik a tégely alja egy év után, de beszereztem a tartalékot. Mi lesz velem ha tényleg kivonul a Manhattan?! Keresgélem az utódját, de nem lesz egyszerű.

Szeretem ezt a kis korrektort. Sokkal jobban mint a tégelyes Catrice camouflage-t, mert ennek könnyedebb az állaga. A Catrice-es egy "vastag", kemény krém. A Manhattan-es ellen szól, hogy az ára kicsit borsos. A púder része jópofa, bár nem nagyon használom, mert lusta vagyok mindig letekergetni és adagolgatni. Az állaga miatt viszont biztosan újraveszem majd, de szerencsére lassan fogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

atzsirknab

2016. február 7.

Nagyon szeretem ezt a korrektort, már a sokadikat használom el. A legvilágosabb árnyalatot használom, és tökéletes a szemem alatti karikákra vagy a pár pattanásra. Alapozót nem használok, egy folyékony korrektort szoktam beütögetni ezekre a helyekre, ezután használom ezt a Manhattan korrektort, mert tartós, jó a fedése és nem csomósodik, ül bele a ráncokba (azért kettőt használok, hogy ne ezt kenjem mindenhova és tovább kitartson). Négy csillag, mert az ára nem a legjobb, hiszen én sem igazán használom az alsó púdert, néha nálam van, ha nagyon fénylene az arcom, de ez havonta 1-2x fordul elő kb. Az elsőt még tesztelésre kaptam, de engem a korrektor része meggyőzött: soha nem találtam ilyen jó fedésűt és színűt a karikáimra. Glamour-napokon érdemes erre használni az 50%-ot, ha van ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

dinnye

2015. október 9.

Beleül a ráncokba, és egyáltalán nem megfelelőek az árnyalatok, amiben kapni lehet. Nálam érintetlenül porosodik. Kis bőrhibákra éppen jó lehet, de szem alá nem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

linszu

2015. április 27.

Szem alá használom nagy területen, egészen jól fedi a karikáimat és egyéb elszíneződéseket. Legjobban szerintem, a csepp alakú szivacslabdával lehet eldolgozni. Púderrel fixálva nem mászik el napközben, anélkül még nem próbáltam. Praktikusan próbálták megoldani, hogy alá berejtettek egy kis porpúdert mini szivaccsal, de én személy szerint használhatatlannak találtam. Ha erősebben rázom meg, rengeteg jön ki a lyukacsokon, ha gyengén, akkor meg semmi. Még nem jöttem rá a megfelelő használat titkára. De a lényeg a concealer volt és az megfelelt az elvárásaimnak. Szuper kis termék jó áron

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 27.

pampamacska

2014. december 22.

Én bőrhibákra használtam első sorban, de sajnos warm honey színben vettem, mely az állványon világítással megfelelőnek látszott, viszont itthon már túl sárga volt nekem. Viszont az állaga és a hatása megfelelő, alapozó alá jó volt :) Pont ezért a fixáló púdert ritkán használtam, bár olyan drasztikus hatást nem is vettem észre, mikor fent volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

rebus

2014. június 26.

a korrektor része nagyon jó, teszi a dolgát, a púder sem rossz ott viszont nekem néha nehézséget okoz hogy rendesen hozzáférjek - bár a kis mérete praktikus, ez itt mégsem működik. emiatt csak 4 csillagot kap tőlem, egyébként meg vagyok elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

Dana1983

2014. április 12.

Glamour kuponnal vettem meg az utolsó darabot, egy 30 Warm Beige-t. Egyáltalán nem rossz kis termék ez, jók az összetevői, praktikus, kicsi, kompakt, táskába például kitűnő. A korrektor része nagyon jó, könnyű eldolgozni, nem ül bele a ráncokba, megfelelően fed. A púder kis szivacsa nagyon cuki, a púder is egész jó. A pici tükör is nagyon aranyos és hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 12.

b.jucy17

2014. február 17.

Nagyon szuper kis korrektor! A csomagolás nagyon tetszik, szerintem jó dolog, hogy púder is van hozzá. Nekem inkább pirosodós a bőröm, de ez tökéletesen eltünteti a piros foltokat és a pattanásokat is! Én mindenkinek ajánlom, szerintem megéri a 2000 ft-ot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

hanna8806

2014. január 5.

tavasszal vettem, használtam egész nyáron, aztán amikor már eléggé kifogyóban volt, meg annyira már nem voltam barna félretettem. Megvettem a catrice camuflage-t ami nem volt rossz. Egyszer valahogy elkeveredett vmelyik táskámban, és újra ehhez nyúltam. Nos meg kell mondanom, hogy az istenített catrice-nál sokkal jobban fed, mégis mintha ott sem sem lenne. Bár a púder részt teljesen feleslegesnek tartom, az azoknak lehet jó, akik csak korrektort használnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.