Manhattan Clearface

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2012. november 7.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

vercso1

2012. július 8.

Nagyon jó a fedése, így én csak akkor szoktam teljes arcra használni, ha nagyon eldurvul a helyzet, de szerencsére mostanában ez elég ritka. Én is inkább csak bizonyos helyekre használom, de alapozó fölé is megfelel nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

dio14

2011. szeptember 2.

Ha előjön néha pár pattanás,akkor szoktam helyileg alkalmazni. Jól elfedi, és le is szárítja azokat. Az egész arcomon használva túlságosan szárító hatású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.