Best of Beauty 2019

Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2014. február 24.

Lelőhely:   külföld

Szárazon és nedvesen is használható.

10 kombinációban.

Ár: 500 ft , Eladó: csikosribizli
Állapot: kb. 2x használt, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: személyes átvétel vagy posta/foxpost/más csomagküldő
Sisszy

2018. október 6.

Miss Right kombináció van meg. Már nem is tudom mit gondoltam, mikor megvettem. Arany? Ezüst? Uhh, nagyon nem. A színek pigmentáltsága és tartóssága sem oké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

MadKat

2017. szeptember 28.

Nem vagyok egy kritikus alkat, de ez a szemhéjfesték valóban nincs túl jól eltalálva. Nekem a Green Peace van meg. Színre gyönyörű, de nehéz felkenni (potyog mindenfelé) és ami meg fennmarad a szemhéjamon, az sem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

lovecreams

2016. szeptember 7.

Nekem a smokey smile árnyalata van meg, ami füstös szemekre speciálizódik. Nagyon szeretem, bár még mindig nem tudom tökéletesen megcsinálni:D Nem tartósak a színek sajna, világosak nagyon..:( De a szívemhez nőtt, és nem tudok 4-esnél kevesebbet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

blankasara

2016. augusztus 20.

Egy lilás és egy sötét palettám van, de ahogy előttem is többen leírták, gyatra a pigmentáltsága, ellenben drága és nem tartós. Közepes minőség, elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Alexandra0727

2016. május 28.

Nekem a Brownie Break árnyalat van meg, 1 színt használtam az kifogyott a másik 3 még jővőre is ott lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 28.

Moonbride

2016. május 6.

Csatlakozom a negatív véleményekhez...a Green Piece árnyalatnégyes van meg, de többre azt hiszem, nem is vágyom ebből a fajtából. Magában használni nem igazán lehet, mert tényleg szinte nulla a pigmentáltsága, alig látszik hogy kentem valami színt a szememre, ellenben annyi benne a csillám, hogy az nálam a nappali használatot teljesen kizárja. Más termék fölé-mellé díszítésnek, egy kis extrának megfelel, de önmagában...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Irritálja a szemem, kb 2 szín a használható, potyog minden felé. Nem ajánlom! De mivel látom volt akinek bevált, ezért kap csak 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Charis

2015. október 9.

Nekem a pastel thruth van meg ebből a palettából, és szárazon használva a pigmentációja... hagy némi kívánni valót maga után, nedvesen használva viszont tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 9.

FeketePiroska

2015. május 22.

a miss right paletta van meg nekem, hát alig van valami pigmentálsága... alig látszik belőle valami. Ennél azért lényegesen többet vártam. Nude jellegű sminkekhez jó lehet, szóval ki szereti ha alig alig látszik hogy van valami kenve a szemére annak mindenképp ajánlom, csak csillogós árnyalatot ad a szemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

csontosmeggymag

2014. november 27.

BB krémet tettem a szemhéjamra is alapként. Alap nélkül nem nagyon lehet használni. Rosy Woodom van. Nagyon szép színek, de az előttem szólóakat ismételem: gyenge a pigmentáltsága. Estére kicsit csíkos lesz, de végül is erős 3 pontot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.