Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2014. november 30.

Lelőhely:   külföld

Selymes, puha, és nagyon pigmentált. Szárazon és nedvesen is használható. Baked szemhéjpúder, ezért hosszan eltartható.

6 színárnyalatban kapható.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ayse

2016. november 28.

R.aubergin színem van.lila arnyalat.nagyon jól pigmentalt erős szín.egesz éjjelt kibírt.nem pergett le es nem porzik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 28.

0bikbik0

Korcsoport: >54
2016. augusztus 21.

Aqua Turquoise (zöld) és Rich Aubergine (lila) áranyalatban van meg. Szárazon sem pereg, valóban nagyon intenzívek a szinek, vizesen meg annyira, de annyira erősek, hogy húha :-)
Kár, hogy már nem gyártják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Kár, hogy már nem gyártják...

Juuice

2016. május 1.

Régóta megvan és még mindig van benne, nem törik, nem porzik, nem lett rossz szaga. Nagyon tartós, kibírja a nap végéig. Az aqua turqiuse árnyalata van meg, nagyon szép, erőteljes, zöld színe van. A csomagolása is strapabíró, sokat hurcoltam magammal. Ha még láttok valahol kiárusításon, jó szívvel ajánlom. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

Juuice

2016. május 1.

Nagyon szeretem, régóta megvan, és nem törik, nem porzik, nem lett rossz szaga. Az aqua turquoise árnyalata van meg, és nagyon szép zöld színe lesz, amikor felviszem, és tartós is, kibírja a nap végéig. Az ára is kedvező, és a csomagolása is strapabíró. Jó szívvel ajánlom azoknak, akik még nem merték kipróbálni!

Mandel

2015. február 7.

Dim Brown színem van. Valahogy nem az igazi, barnához nem sok köze van. Elvétve használom csak, szemhéjalapozóval egész nap a helyén marad, erre adok 3 csillagot. A többi szín végképp nem tetszett, de ez már egyéni izlés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 7.

bedina06

2015. február 6.

Nekem a világoskék van meg, nyáron szeretem használni. Szép színe van és elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

lujzi

2014. december 16.

három árnyalatom van. a dim brown egy selyemfényű szürkésbarna, a rich aubergine egy gyönyörű árnyalatú sötétlila, az off-white pedig szerintem egy tökéletes highlighter.

nagyon könnyű velük dolgozni, még a hozzám hasonló kétbalkezesek is tudnak látványos, ütős sminket készíteni a segítségükkel. lehet nedves ecsettel is használni, nagyon killer színeket produkálnak ilyenkor. nemrég egy esküvőre készülve ezeket a festékeket használtam (alappal, természetesen), délután 3-tól hajnali 3-ig fennmaradt. szerintem szuper, főleg ebben az árkategóriában (de a fölötte levőben is megállná a helyét).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 16.

csillag

2014. november 27.

Egy fehéres színt választottam, szuper tartós, gyönyörűen pigmentált, csillogó. Nem fokozom, minek, mindent leírtak már előttem.
Kiárusítva vettem a DM-ben 1000Ft-ért, és kaptam hozzá egy körömlakkot ajándékba. Amúgy tényleg vonják ki a forgalomból őket, új lesz helyettük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 27.

La-Fee

2014. május 28.

Teljesen megfeledkeztem róla, hogy nekem ilyenem van! Azaz, hogy a Dim Brown árnyalat, mert a rózsaszíneset használom is... Gyönyörü szürkés árnyalat, felkenem és ugyanolyan színü, mint a szemem! Nagyon tetszik! Nekem aránylag tartós, jelenleg nincs itthon szemhéjalapozóm, azzal gondolom még jobb. Vizesen is kipróbálom majd. Szerintem is tükrözi a felsöbb kategóriás sminkeket. Megállná ott is a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 28.

Ametiszt

2014. május 13.

Megvettem a bézst, bár legszívesebben a többit is hazahoztam volna, annyira tetszettek! Most mégis örülök, hogy nem költöttem a többire. A szín szép és fényes, selymes állagú, és az is jó, hogy baked típusú, így nem porol, viszont nekem még szemhéjalappal is nagyon hamar, kb. 3-4 óra után becsíkozódik. Ez pl. a Bourjois baked szemhéjpúdereivel nem fordul elő, sőt, általában egyik szemhéjpúderemmel sem. Nagy kár, pedig annyira szerettem volna szeretni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.

Kókuszolajból készülő aminosav származék, melyet a kozmetikumokban elsősorban bőr- és a hajkondicionáló tulajdonsága miatt használnak. Előnye, hogy magas hőmérsékleten is stabil maradt. Néhány tanulmány azt is kimutatta, hogy az összetevő gátolja a reprodukcióját a herpeszvírusnak. Az összetevővel leggyakrabban por állagú sminktermékekben (púderekben, bronzosítókban, szemhéjfestékekben) találkozhatunk.

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.