Manhattan

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2016. február 11.

Ár:   1999 Ft

Ár: 1000 Ft , Eladó: Honey2014
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szada, Újpest, fizetés: Posta, foxpost
Kitsyke

2019. május 17.

Nem fed rosszul, de nekem gyorsan atzsirosodik az arcom. Szeretem, mar sokszor ujra vasaroltam, Nemetbe 3-4 euroert veszem:) eddigi legjobb puderem.. De azert lehet kurolnezek mas marka kozott is.

"Kipattogtam tole, ettol volt ennyi pattanasom"
De ettol fuggetlenul nem pontozom le, csak az en borom ilyen kenyes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

"Kipattogtam tole, ettol volt ennyi pattanasom"
De ettol fuggetlenul nem pontozom le, csak az en borom ilyen kenyes...

eticsiga

2017. szeptember 28.

Beige árnyalat tökéletes volt a bőrömhöz. Sajnálom hogy kivonták. Nem olyan erős fedésű, szuperül mattító púder. A Rimmel Stay mattot próbáltam de ezt sokkal jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

writa

2017. április 26.

Sajnálom, hogy kivonták, nagyon szeteretem, már nincs sok belőle :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Sajnálom, hogy kivonták, nagyon szeteretem, már nincs sok belőle :(

Valentine

2016. július 21.

Még mielőtt megtaláltam volna a számomra megfelelő púdert, használtam ezt is. Úgy láttam nem fed eléggé, nagyon porózus, az arcomon pedig lisztes hatást keltett, ahogy már előttem is írták. Szárította az arcbőrömet, nehéznek éreztem. Nagyon ötletes megoldás, hogy a púder alatti kis fiókba rejtik el a szivacsot, de ez sajnos a mérete miatt használhatatlan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Nancika

2016. június 20.

Egyetértek az előttem szólóval. Ennyi pénzért jó púder, de még ennél is vannak jobb ár-érték arányú púderek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

dorothyk

2016. március 20.

Ennyi pénzért szerintem elég jó púder. Tökéletes a színe és annyi fedéshez , amennyi az én bőrömhöz kell megfelelő. Az illatát nem igazán szeretem, és az állagát az arcomon elég liszt hatása van, ami nem túl kellemes így , ha lehetne 3,5 csillagot adnék de így megy a 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.

Ingi

2016. február 12.

Nem rossz púder, viszonylag jól fed és több óráig ki is tart zsírosodás nélkül.
Ami miatt 4-est adok, az a nagyon erős illata..:D Elszoktan én már ettől...tinikorom parfümériás/fodrászkellék-boltos Constance Carrol púderére hajaz :`D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Nem rossz púder, viszonylag jól fed és több óráig ki is tart zsírosodás nélkül.

Nialen

2016. január 5.

A jó ég tudja mikor vettem az elsőt, de szerelem volt első használatra. Jól fed, mattít,nem irritálja a bőröm, és ami plusz pont neki, hogy rengeteg ideig elég. Én külön púderecsettel szoktam felvinni az arcomra és utána átsimítom kicsit a pamacsával, hogy szép természetes hatást kapjak. Akár önmagában használva is kellő kisimultságot ad. Nem csodaszer, de ár/érték arányban a legjobb (bár az igazat megvallva fogalmam nincs, hogy ebben az árketegórában a többi púder hogy teljesít, mivel amióta sminkelek kb csak ezt használom). Szomorúan tapasztaltam, hogy kivonják a forgalomból a Manhattan márkát, de sebaj ha elfogy hát majd végre ráveszem magam,hogy kicsit magasabb minőségi berkekből válasszak új púdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Rigó

2015. november 29.

Nekem a kedvencem, tökéletes fedést biztosított folyékony alapozó nélkül is. Úgy hallottam, hogy kivonult a Manhattan a magyar piacról, ezért nem lehet már kapni a DM-ben.. :( Égre földre keresem az utódját ebben az árban, sikertelenül. Ha valaki tudja, hogyan lehetne beszerezni, akár külföldről is, kérem írjon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

sovizita

2015. november 3.

Hol lehet kapni? DM-ben keresem már hetek óta, de már nem kapható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 3.

Hol lehet kapni? DM-ben keresem már hetek óta, de már nem kapható.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology