Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2013. május 8.

Lelőhely:   külföld

Orchid

2013. május 10.

Az 50 pontos DM csomagban volt, egyébként nem tudom mennyibe kerülhet. Nem vagyok nagy sminkelős, eddig a sárga Lovely spirált használtam, mert viszonylag dús és hosszú szempilláim vannak és csak a szilikonkefés spirálokat tudom normálisan használni.
Amikor ezt kibontottam, azt hittem azzal a lendülettel ki is kell dobnom, mert a keféje első látásra meglehetősen siralmasnak tűnt, ráadásul rengeteg festéket vett fel. Aztán úgy voltam vele, hogy mivel "ingyen" volt, sok vesztenivalóm nincs.
Komolyan mondom olyan brutális szempillákat tudtam vele festeni, hogy fél óráig csak nézegettem magam a tükörben. Koromfekete, nagyon szépen elválaszt, sehol egy csomó, egyáltalán nem pereg, nem kenődik el, nagyon tartós!!! A belső kis szálakat is szépen ki lehet festeni vele, csak jól le kell húzni a keféről a festéket. Nálam még az enyhe dörzsölést is állta! Lemosni is nagyon könnyű, a zuhany alatti arcmosással 90%-ban lejött. Szerintem nagyon jó kis spirál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.