Mario Badescu

Ár:   €20.75   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   28 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2018. december 14.

Ár:   €20.75
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Tengeri moszattal, kollagénnel, elasztinnal és hialuronsavval gazdagított, nem zsíros, olajmentes éjszakai krém. Puhítja, hidratálja és táplálja a bőrt anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.

creammaniac

2019. január 23.

Utálok éjszakára krémet használni, mert a bőröm mitesszeres és aknéra hajlamos, ezért szeretem, ha legalább éjszaka "levegőzik", ki nem állhatom a zsíros érzetet reggelre. De mivel nem vagyok már 20 éves, úgy gondoltam, muszáj valamilyen kencét használnom éjjelre is. Ez a márka rögtön megfogott, mikor megláttam a BeautyBay-en.

A krém élénkzöld színű, felkenve is kicsit. :) Elsőre nehéznek tűnt az állaga, de jól el lehet oszlatni, nagyon keveset szoktam felvinni. Nagyon szuper, hidratál, de nem tömíti el a pórusokat, nem okoz pattanásokat, sőt, mintha a meglévőket még gyógyítaná is. Egyelőre öt csillag, nagyon szeretem, de még ennek ellenére sem tudom magam rávenni, hogy minden este használjam. De amikor felkenem, rájövök, hogy csak szebb lesz tőle másnap az arcom, főleg ebben a téli, szárító időszakban. Hasonló bőrtípussal rendelkezőknek tudom ajánlani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Elastin, Collagen, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.