Matrix

Ár:   2620 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: martica8827, Módosítva: 2017. október 24.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolás

Matrix Total Results Moisture balzsam a haj hidratációjáért

• Száraz, élettelen, roncsolt hajra ajánljuk
  • Rétegről rétegről állítja helyre a haj szerkezetét
  • Könnyű kondicionáló az azonnali puhaságért
  • Ragyogó fényt ás kezelhetőséget biztosít
  • Fiber Gloss Technology™
  • Glycerin + Apricot Oil

gioia

2017. január 13.

1 évig használtam és nagyon szerettem. Jól ápolt, finom illata van és kevés is elég volt belőle. Most viszont új formulával árulják és úgy hallottam, hogy az kevésbé hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

_-Mia-_

2013. augusztus 9.

Nekem sokkal jobban bejött, mint pl a Serical Latte. Kezelhetőbb, puhább, fényesebb a hajam a használatával, a formázást jobban tartja, és nem formátlanodik el egy éjszaka után az egész. Nekem az illata is abszolút bejön: friss, nem tolakodó, nem rád telepedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

gerbaud

2013. március 29.

Kezdeném a számomra legzavaróbb tulajdonságával: a szaga szerintem egyenesen rémes. Elképzelésem sincs, hogy milyen illatot próbáltak elérni, a végeredmény mindenesetre taszító, így már ebből kiindulva is teljes mértékben kizárt, hogy valaha is újravegyem. A másik problémám vele, hogy meglehetősen sokat fel kell kenni belőle a hajamra, nem valami gazdaságos. A hatása sem a legjobb, közepes képességű balzsamnak mondanám. Az árát szerintem egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

martica8827

2012. április 10.

Szép lesz tőle a hajam. Puha és könnyen kezelhető. 1 literes kiszerelést vettem 4000 ft-ért ami általában fél évnél tovább tart. Az összetevők nem vmi jók,ezért van a mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2