Max Factor

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Forradalmian új termék a nők öregedésgátló – bőrfiatalító igényeire kifejlesztve. A alapozó titka a jól fedő, olajmentes elixír-formulájában rejlik, melynek köszönhetően a benne található speciális fényvisszaverő pigmentek elfedik a ráncokat, az öregedés jeleit, illetve az öregedés okozta bőrelszíneződéseket. A szérum, hidratáló – bőrápoló komplexének köszönhetően, mely glicerint, illetve különböző antioxidánsokat – E vitamint, zöldteát, panthenolt tartalmaz, javítja a bőr tónusát, ezenkívül 15-ös fényvédő faktor is található benne, amely mindennapi védelmet nyújt az UV sugárzás ellen, továbbá segít megelőzni az öregségi foltok kialakulását.

Hajni19

2019. április 12.

Problémás a bőröm gondoltam kipróbálom ezt de sajnos nem igazán jó a fedése es be ül a ráncokba talan még ragacsos érzete is van kicsit.Ami jó benne az a kiszerelese minden cseppjet ki lehet belole nyomni.Talan normalis nem tul serult borre jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

muffinka

2019. március 6.

Ez az egyik legjobb alapozó, amit használtam. Könnyű eloszlatni, habos állagú, jól fed, és tartós. Egy ideje nem láttam már a drogériákban, remélem valahol még rálelek egyszer, mert lassan elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

dorakrem

2019. január 26.

Könnyű textúrájú, kellemes, nem hagy foltot mégis fed. Kifejezetten megkedveltem, újra vásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Krisztimaci

2018. október 30.

Számomra a legeslegszuperebb!!! Nincs maszk hatás megis jol fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 30.

Számomra a legeslegszuperebb!!! Nincs maszk hatás megis jol fed.

ancsi0824

2018. július 19.

Nem vagyok egy nagy alapozó szakértő, nem is használok gyakran. Alapvetően elégedett vagyok a termékkel, de féláron vettem és csak ahhoz az árhoz mérve van ez az elègedettségem. Sokszor fénylik felkenés után, de púderrel megfelelő. Könnyed érzés az arcon, de semmi extrát nem érzek ezenkívül. Fedése nem túl jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

watbrontosaurus

2018. április 19.

5000ft helyett féláron jutottam hozzá a dmben, egy akció keretein belül, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.
Sajnos szinte semmi fedése nincsen, ezen kívül én úgy érzem, hogy a bõrömhöz abszolút nem tud idomulni, így folyamatosan zsíros érzetet biztosít, akkor is ha púderrel fixálom.
Az egyetlen pozitívum, hogy nagyon finom illata van, de hát az alapozónak nem pont ez lenne a legfontosabb feladata.
Nehezebb alapozó alá primerként elmegy, de többet biztosan nem venném újra, féláron sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 19.

Twyla

2018. március 11.

Nekem nagyon bejön, beige 55 árnyalat tökéletes. Nincs maszk hatás. Egybeolvad a bőrrel. Tökéletes fedést biztosít. Állaga inkább habhoz hasonlít, mint folyékony alapozóra. Nagyon könnyen eldolgozható, nálam néhány percet vesz csupán igénybe. Max factor cc krémjét cseréltem le erre. Mindenképp megérte. Nagyszerű alapozó. Rég találkoztam ilyennel. :)
Update:
Astor skin match alapozóra váltottam közben, de inkább visszacseréltem erre. Annyira könnyű használni, annyira tökéletes a finishe, hihetetlen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Update:

TRLinda

2017. augusztus 27.

Az ageless hatást hozza,de nappalra szerintem nagyon maszkos a hatása,éjszakai kiruccanásokra viszont kiváló a bőrszépítő hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

generalnagy

2017. június 8.

Próbaképpen vettem Glamour napon, azt kell mondjam, hogy egészen jó kis cucc, nincs maszkos hatása, szeretem. Én szivaccsal szoktam felvinni, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Lindi

2017. április 30.

Szerintem maszkosabb,mint más alapozóm ,de ageless bőrfiatalítónak viszont jó.Ezek miatt szerintem idősebbeknek való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Glucosamine, Aluminum Hydroxide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Diethylhexyl Carbonate, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Methicone, Panthenol, Aluminum Hydroxide, Cyclotetrasiloxane, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Methicone, Cyclotetrasiloxane
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.