Max Factor

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 10.

Lelőhely:   Müller, DM

Természetes napcsókolta ragyogást ad az év bármelyik részében. Mikro finomságú pigmenteket tartalmaz, nem csíkoz, egybeolvad a bőr tónusával.

2 árnyalatban elérhető

Ár: 2800 ft , Eladó: Bella88
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,posta, foxpost
Ár: 2500 , Eladó: SPetra99
Állapot: kb. 2x használt, Helyszín: --, fizetés: --

Natalie

2020. augusztus 2.

Elhasználtam az utolsó porszemig,ma nyitottam fel a 2.at. Ritka szép pillanatok,van annak varázsa ha elfogy valami és újra veszi az ember lánya. 05ös árnyalat, remekül működik színben,állagban,tartósságban rajtam. Én nem érzem,nem látom csillámosnak csupán fényesnek,bár az is igaz,hogy kergetni lehetne a matt arcravalókkal,és sokat sem használok. Nekem sokkal jobban bejött mint a híres PF,pedig azt is szeretem.

Ud.:tökéletes cucc,pillanatok alatt bronzosítok,egy hatalmas ecsettel szeretem használni. Jó a színe,állaga,tartós és nem csillámos. Nincs száraz hatása,valóban egybeolvad a bőrrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

HeyGirl

2019. december 17.

Szépen pigmentált, bár a csillámok egy kicsit zavaróak, jobban szeretem a matt bronzosítót. Kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

bakondipatricia

2019. augusztus 9.

Én nagyon mattra csinálom a sminkem (matt alapzó, matt púder), így az, hogy vannak benne csillámok, egyáltalán nem zavar, feldobja az egészet. A “Light Gold” árnyalat tökéletes a közép-világos bőrömhöz, a krémes állaga pedig újabb plusz pont, természetesebb lesz a hatása és nem porzik.
Bronzosítókból szeretek újakat kipróbálni, ezért lehet, hogy nem veszem egyből újra, de eddig ő a top1 és majd keresni fogom még később :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Sminker

2019. augusztus 3.

Wow. Iszonyú pigmentált, nagyon kevés is elég belőle, ezért vigyázni kell vele. Notino-n rendeltem kb 3500 Ft-ért. Az árát tökéletesen megéri. Az egyetlen problémám a csillámok, anélkül szerintem jobb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

EnciVarga

2019. február 1.

Nagyon konnyu vele dolgozni, keves is eleg belole. A csillamokkal meg baratkozom, emiatt viszonylag ritkan is hasznalom, de egyebkent alomszep 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

felicity94

2018. október 25.

update: Már egy éve használom szinte mindennap, és alig fogyott belőle :O hihetetlenül sokáig elég, így visszatekintve abszolút megérné a teljes árát is, de kupon napokon féláron mindenképpen. Jelenleg úgy néz ki, hogy mostantól is még legalább 2 évig kitart :D az apró csillámokkal "megbarátkoztam", abszolút nem tolakodó, ennyi kell is, így nem kell külön highlightert használnom mellé. tökéletes :))

Szuper természetes ragyogást ad, ha keveset használok belőle. tényleg elég egy leheletvékony réteg, ha túl sokat viszek fel belőle, nekem már túl csillámos. habár nagyon visszafogott apró csillámok vannak benne, télre nekem kicsit sok :D csak ezért vonok le egy csillagot. egy ilyen árkategóriájú terméktől már elvárnám hogy tökéletes legyen :D
ezen kívül szuper, végre egy bronzosító ami nem narancsos színű :) a csomagolásával maximálisan elégedett vagyok, ami nálam fontos szempont :D tetszik ez a kiszerelés, sokkal kisebb helyet foglal mint pl a gyöngyök. masszív műanyag tokban van, jól bírja a strapát ;) mindennap nyitogatom és elég sokat utaztatom is, ennek ellenére tökéletesen egyben van és fél év használat után is alig fogyott belőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

EszterS05

2018. június 14.

Krémesebb állaga miatt természetesen hat az arcomon. Nagyon könnyű vele dolgozni. Sokáig tart, mert tényleg csak egy pici kell belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Veraki

2018. május 4.

Glamour napokkor vettem. Szép a fedése, nem foltos, természetes hatást kelt. Van benne csillámpor, de nem csillámlik tőle az arcom, mint egy fénygömbnek. Nap végére nem fénylik át a bőröm alatta.
Nagyon kevés használatával megfelelő a mindennapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Nagyon kevés használatával megfelelő a mindennapokra.

vitrolka

2017. október 15.

Viszkok Fruzsi egyik videójában láttam meg, hogy van belőle egy egészen világos szín is. Dm-ben swatcholtam, és hát eszméletlenül megtetszett. Applikáción keresztül azt hiszem, hogy 25%-kal olcsóbban tudtam megvenni. Világos bőrszínemhez tökéletes, nem kelt művi hatást és még tartós is. Imádom 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Barbarian

2017. október 14.

Szépen fed, mégszebb a színe végre egy bronzosító ami olyan színű amit elvárnék , könnyű vele bánni és tartós is! Eddigi legjobb !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Részletesebb információ a smartskincare-en.