Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

A Skin Luminizer alapozó kistestvére ez a korrektor, mely sárgás tónusú formulájával azonnal világosabbra varázsolja a szem alatti karikákat.

Olajmentes.

Katicabogar75

2018. július 25.

Szerencsére túl nagy táskák nincsenek a szemem alatt, de azok eltüntetésében kiváló segítség ez a termék. Régóta használom, elégedetten.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 25.

Vikcsy

2018. június 6.

Már nagyon sok szemkorrektort használtam és egyik se volt ennyire jó. (Mivel van egy kisfiam aki esténként felkel, a szemem alatti karikák reggelre nem igazán szépek.) Mióta megvettem csak ezt használom, nekem teljesen bevált. Én úgy használom bőröm alá kenek hidratálókrémet és utána kenem fel (brutál száraz a bőröm és emiatt pici ráncok is feltűnnek).
Negatívum: délutánra pótolni kell a korrektort, mintha elkenődne vagy nem tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 6.

Szilviams0118

2018. március 20.

összességében nekem bejött. akciósan vettem, eredeti árát nem adtam volna érte. bevallom impulzusvásárlás volt, annyira aranyos kis kiszerelése van :) megijedtem a sárgás színtől, de szépen adaptálódik a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

KubDor

2018. február 20.

Sajnos nagyon nem vált be. Nem érte meg az árát, nincs elég árnyalat belőle és azonnal lepereg a bőrömről. A nagyon száraz bőröm úgy néz ki tőle, mintha lehámlana az egész és 2 kiló alapozó lenne rajta. Nagyon erős az illata is. Az én száraz és érzékeny, világos bőrömnek sajnos nem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Lili28

2017. december 6.

Semmit nem fed el a szem alatti karikákból. Nagyon haszontalan termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Semmit nem fed el a szem alatti karikákból. Nagyon haszontalan termék.

Whosthatfitgirl

2017. november 27.

Sajnos nekem nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet... :( A szem alatti területre teljesen alkalmatlan, hamar lejön, belegyűlik a ráncokba, nem fed és atomra szárít (pedig a csomagolásán hidratálást ígér, ehhez képest...). -.- Egyáltalán nem használom a szemkörnyékre, viszont mivel sajnálom kidobni, így ha előjön egy-egy pattanás estére ezt szoktam rákenni, garantáltan leszárítja 1-2 nap alatt... :D:D:D:D:D:D Nem fogom újravenni, alig várom hogy elfogyjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

googles

2017. június 14.

Minoseget vartam, de csalodtam. Sargas, sotet a boromon es egyaltalan nincs semmi csodalatos fedese. Nincsenek nagyon borhibaim, tehat csak szepitest vartam a szemem kore, de csalodnom kellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

virnajnifr

2017. május 31.

Kiszerelése nagyon praktikus, viszont a fedésével nem voltam megelégedve, rövid idő után lekopik, nagyon látszódtak a karikáim már a nap közepén. Felvitel után sárgás színűvé vált a szemkörnyékem (fair/light típusnál) , nem keltett természetes hatást. Ha a nap folyamán van lehetőség többször felvinni, akkor nagyjából fed, de nem természetes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

edwardkiraly

2017. április 6.

A fair/light színhez jutottam hozzá kb 1 éve féláron, de még így sem nagyon érte meg szerintem, mert csalódtam a termékben. A felvitele könnyű, és kis adagot is szépen el lehet oszlatni, tehát sokáig elég, azonban a fedése az sajnos majdnem egyenlő a nullával :( mire beérek a munkahelyre, mintha nem is használtam volna. Azért csak mintha, mert annyi azért látszik belőle, hogy kis pöttyökben összegyűlik a szemem alatt. Sajnálom, mert nagyon bíztam benne, hogy segít eltüntetni a karikáimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Piko888

2017. március 18.

Upd:
Már több mint egy éve van meg és nem igazán tud elfogyni. Sőt, mivel a szavatossága lejárt, a textúrája is megváltozott. Nehezebb eldolgozni, kicsit mintha hígabb lenne és felszedi az alapozót. Két dologgal sikerült kiküszöbölnöm: vagy pufi korrektor ecsettel dolgozom el, vagy alapozó előtt viszem fel a szemkörnyékre (ekkor érdekes módon teljesen jól eldolgozható). Tudom nem kéne kockáztatnom, de olyan sok van még benne és fájna a szívem kidobni. (Szemhéjalapnak még mindig tökéletes)

2016.01
Glamour napokon vettem és biztosan újraveszem, nagyon szeretem. Nagyon benne voltam ebben a szem alatti világosítás lázban, de már az üzletben láttam, hogy ez bizony sárga. Ennek ellenére elhoztam és nem bántam meg. Ez a sárga szín nagyon jó a szem alá, semlegesíti a lilás karikákat és tényleg van fedése, ellentétben sok más folyékony korrektorral. Szép, egészséges színt ad. Szemhéjalapnak is jó, illetve ha szemhéjra és a szemöldök alatti területre teszem, élénkíti a tekintetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Upd:

2016.01

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Acetyl Glucosamine, Aluminum Hydroxide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-3
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.