Max Factor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maxfactor, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 5.

Lelőhely:   Müller, DM

Ez a szempillaspirál a Max Factor eddigi legnagyobb keféjét egy szabadalmaztatott speciális formulával ötvözi. Ennek a két forradalmi újításnak köszönhetően szempilláid hihetetlenül dúsak lesznek – így érheted el a természetes műszempilla hatást.

duchess_g

2019. augusztus 18.

Először azt hittem, hogy be van száradva, régi a spirál, de a második is olyan állagú volt már kezdettől, mint más spirálok, mikor már kezdenek megérni a kidobásra. Ennek megfelelően többször át kell menni a pillákon, hogy elég festék kerüljön rájuk, de nagyon szépen szétválasztja, hosszabbítja és dúsítja a pillákat. Közelről szép feketének tűnik, de sajnos kissé távolabbról nem az a wow-fekete hatás, inkább szürkés. A másik, hogy nekem kicsit irritálja a szememet, de elviselhető. Egész tartós, bár sajnos észrevettem, hogy felkenődik a szemhéjra a nap végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Mancsoska

2019. május 9.

A vízálló verziója van meg. A keféje nagyon sok anyagot vesz fel, mindig le kell húzkodnom róla a felesleges festéket. Tartós, nekem nem kopik meg nap végére, dús és hosszú pillákat csinál, de nem ível annyira. Nem csomósodik, de nem is választja annyira szét a szempillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

szolcsika

2019. április 5.

Szeretem, nem csomósodik, egész nap tart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Szeretem, nem csomósodik, egész nap tart.

HChristelle

2019. január 27.

Nagyon szeretem, mert addig fent marad amíg le nem mosom. Nem morzsolódik és nem is folyik le nap közben. Egyetlen hátránya van és ez az ára meg az, hogy a keféje egy picit nagy szóval nem könnyű a kisebb szempillákat elérni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Mira88

2018. június 14.

Mindig ezt a szempillaspirált veszem a magasabb ára ellenére. Nagyon ritkán kipróbálok valami olcsóbbat/mást, de gyorsan megbánom. Számomra ez a tökéletes, könnyű felvinni, nem maszatolódik, nap végéig tart. Hosszabb és dúsabb is lesz tőle a szempillám. Minden hétköznap reggel használom. Micellás vízzel gyorsan lemosható. Most gondolkozom azon, hogy teszek egy próbát a tartós szempillafestéssel, mert perceket lehetne megspórolni a spirálozás mindennapos elhagyásával, de az biztos, hogy mindig fogok tartani ebből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

htimi1113

2018. április 1.

Glamour napokon vettem féláron, mert amúgy elég drága. Nekem nem nagyon vált be. Van előnye is, hogy nem csomós, könnyen felvihető, de sokszor át kell kenni,hogy jól látható legyen. Pár óra múlva elkezd leperegni és a kis fekete festékdarabok ott díszelegnek a szemem alatt. Egész nap szaladgáltam a mosdóba letörölni. Le is váltottam a Maybelline Lash Sensational-re, na ez sokkal jobb fele annyiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

ImpossibleGirl

2018. január 21.

Pár évvel ezelőtt a kedvenc szempillaspirálom volt. Hosszú és dús hatása volt a szempillámnak a használata után. De mostanában mintha nem ugyanaz lenne, ráadásul régen mindig egy védőfóliában volt. Ma már szinte sehol nem látom, hogy lenne rajta ez a fólia, szóval így nem is merem megvenni, mert egy 4000 ft-os szempillaspirálnál jó lenne tudni, hogy biztos nem nyitogatta ki senki a előttem. 4 csillagot csak a régi verzió miatt kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 21.

Fruy1221

2017. december 29.

Annyira vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Pozítivum, hogy nem folyik el egyáltalán, viszont összeragad főleg ha több rétegben viszem fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

pizsiafalon

2017. november 7.

MIndig leszoktam a spirálokról mert pandamacit csinált belőlem. Aztán a lakótársamét kipróbálva rájöttem, hogy van még esély. Természetes de mégis picit hosszít a pillákon, nem pereg le (kivéve ha dörzsölöd :) ) és nem nehéz lemosni. Ennek a vízállóját viszont meg már lehetetlen lekaparni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Mona0625

2017. november 1.

Jelenleg is ezt használom, szépen hosszítja a pillákat, viszont nekem ezzel együtt kicsit össze is tapasztja. Én azért összességében meg vagyok vele elégedve nekem teszi a dolgát de valószínűleg nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.