Max Factor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maxfactor, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 5.

Lelőhely:   Müller, DM

Ez a szempillaspirál a Max Factor eddigi legnagyobb keféjét egy szabadalmaztatott speciális formulával ötvözi. Ennek a két forradalmi újításnak köszönhetően szempilláid hihetetlenül dúsak lesznek – így érheted el a természetes műszempilla hatást.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nikiii.*

2021. március 10.

Az elmúlt tíz évben nem vettem olyan szempillaspirált, ami nem vízálló, mivel nagyon hajlamos vagyok a könnyezésre és a sírásra, így a sima spirálok nagyjából egy óra alatt a szemem alatt végezték. Nemrég viszont kitaláltam, hogy nekem szükségem van egy barna spirálra, a drogériában pedig ezt az egyet találtam, így gondoltam, kipróbálom. Csodatermészetes pillákat varázsol, nem ragasztja őket össze, és szépen göndörít is, gyönyörű a végeredmény. Ami külön meglepett, hogy egyáltalán nem potyog, szépen a helyén marad -- és bár kétszer teszteltem hagymapucolásnál, nem teljesített nagyon rosszul, mert bár kicsit elmozdult a helyéről, könnyen tudtam korrigálni. False Lashe hatást azért nem éreztem, pedig amúgy is sűrűek és hosszúak a pilláim, de a mindennapokra számomra nincs párja. Általában Maybelline spirálokat szoktam venni, de most kicsit meginogtam, és lehet, hogy áttérek a Max Factorra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

noricza

2021. február 25.

Ajándékba kaptam, imádtam! Nagyon szép (extrém) dús pillákat csinált. A hatalmas kefét megkellett tanulni használni de nagyon szerethető. Az ára kicsit sok és amit hiányoltam hogy a hosszúsághoz nem adott. Elég száraznak tűnik egyébként ez is egy érdekessége.Egy romantikus sminkhez tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Maja92

2020. július 4.

A vízálló változata van meg és valóban vízálló, a hatása egész jó, ha használok göndörítőt. Napközben felkenődik a szemöldököm alá, ami elég idegesítő, ezért nem szívesen használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

tothdyna

2020. január 17.

Updatelem, mert az előzmények szerint már legalább 8 éve a kedvenc szempillaspirálom, de tökéletessé csak a tavaly áprilisi Glamour napos vásárlásom után vált, mikor véletlenül egy barna festékeset tettem a kosaramba és erre csak otthon, hetekkel később döbbentem rá. Még természetesebben emeli ki a pillákat, nagyon szeretem. Ha garantáltan formásabb kinézetet szeretnék, akkor odanyomok 2-3 mp-re a szempillagöndörítővel, utána pingálok. A műszempilla hatással azért nem értek egyet, egy igazit sosem lehet még egy baromi szép szálassal sem összetéveszteni, de a természetest remekül kiemeli. Mindig Glamour kuponnal veszem, úgy még jobban megéri. Vettem egy vízálló változatot is legutóbb, olyan fekete és olyan híg a festéke, hogy még egyetlen egyszer mertem csak magamra kenni, de talán majd egyszer ahhoz is megjön a kedvem... ;)

2013. január 29. Nekem a narancssárga színű "limitált" kiadása van meg, a kedvenc, (közép árkategóriás) spirálom. Ráadásul ahogy látom, egész sokszor akciózzák itt-ott, így sokszor teljesen átlag áron beszerezhető egy szerintem bőven átlag feletti spirál. :)
Tény, h normális hosszúságú, ívű és sűrűségű pilláim vannak, de nagyon szépen turbózza őket és közben nem csomósodik össze és nekem nem is pereg le, kis bekönnyezést is kibír, talán egy óvatosabb odatörlést is. Biztosan újra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

newsfeed

2019. december 21.

Nagyon szeretem, mióta egy szerencsés véletlennek köszönhetően a kosaramban landolt Glamour-napok alkalmával és féláron hozzájutottam, mivel eredeti árán nem adnék ki rá összeget. A legnagyobb büszkeségem, amire szert tettem eddigi kencés pályafutásom során, ugyanis régóta keresgéltem barna szempillaspirált, egyszerűen egy drogériában sem találtam - egészen eddig a csodáig! Amellett, hogy a tökéletes színben birtoklom, a minőségével is maximálisan meg vagyok elégedve. Nem pereg le a nap végére sportolás után sem, nem is mászik le az arcomról esőzések alkalmával sem, ellenben egyszerű micellás vízzel és olivaolajjal le tudom mosni a nap végén. Egyetlen hátránya, hogy ha valamit megfog, abból nagyon nehezen lehet kiszedni utána. Ennek ellenére nem tudok levonni tőle pontot, mivel ő számomra a nagybetűs Szempillaspirál. A tavaszi leárazások alkalmával biztosan betárazok majd belőle, biztos, ami biztos, hogy egy esetleges Armageddon után se’ legyek kifogyóban a jóból. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

duchess_g

2019. december 4.

Először azt hittem, hogy be van száradva, régi a spirál, de a második is olyan állagú volt már kezdettől, mint más spirálok, mikor már kezdenek megérni a kidobásra. Ennek megfelelően többször át kell menni a pillákon, hogy elég festék kerüljön rájuk, de nagyon szépen szétválasztja, hosszabbítja és dúsítja a pillákat. Közelről szép feketének tűnik, de sajnos kissé távolabbról nem az a wow-fekete hatás, inkább szürkés. A másik, hogy nekem kicsit irritálja a szememet, de elviselhető és hozzászokik a szem egy idő után. Egész tartós, bár sajnos észrevettem, hogy néha felkenődik a szemhéjra a nap végére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Mancsoska

2019. május 9.

A vízálló verziója van meg. A keféje nagyon sok anyagot vesz fel, mindig le kell húzkodnom róla a felesleges festéket. Tartós, nekem nem kopik meg nap végére, dús és hosszú pillákat csinál, de nem ível annyira. Nem csomósodik, de nem is választja annyira szét a szempillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

szolcsika

2019. április 5.

Szeretem, nem csomósodik, egész nap tart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Szeretem, nem csomósodik, egész nap tart.

HChristelle

2019. január 27.

Nagyon szeretem, mert addig fent marad amíg le nem mosom. Nem morzsolódik és nem is folyik le nap közben. Egyetlen hátránya van és ez az ára meg az, hogy a keféje egy picit nagy szóval nem könnyű a kisebb szempillákat elérni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Mira88

2018. június 14.

Mindig ezt a szempillaspirált veszem a magasabb ára ellenére. Nagyon ritkán kipróbálok valami olcsóbbat/mást, de gyorsan megbánom. Számomra ez a tökéletes, könnyű felvinni, nem maszatolódik, nap végéig tart. Hosszabb és dúsabb is lesz tőle a szempillám. Minden hétköznap reggel használom. Micellás vízzel gyorsan lemosható. Most gondolkozom azon, hogy teszek egy próbát a tartós szempillafestéssel, mert perceket lehetne megspórolni a spirálozás mindennapos elhagyásával, de az biztos, hogy mindig fogok tartani ebből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.