Max Factor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maxfactor, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2024. március 2.

Kiszerelés:   13,1 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Ez a szempillaspirál a Max Factor eddigi legnagyobb keféjét egy szabadalmaztatott speciális formulával ötvözi. Ennek a két forradalmi újításnak köszönhetően szempilláid hihetetlenül dúsak lesznek – így érheted el a természetes műszempilla hatást.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

KittiTailor

2023. augusztus 11.

Pár hete világosodtam meg, hogy a természetes hatás eléréséhez a barna haj, barna szemöldök páros mellé nem fekete szempillaspirált kellene használnom. Az egyik drogériában épp jó akcióban volt ennek a barna változata, hát gyorsan lecsaptam. Nekem szerelem. Nagyon szépen szétválasztja és hosszítja a pillákat, nem csomósodik, nem kenődik, nem mászik el. A kefével szépen lehet dolgozni. Tényleg természetes a végeredmény, nem ordít messziről, hogy csak “tuning”. :D Ezentúl csak ezt veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 11.

jucimuci

2023. március 3.

Hosszú dús pilláim vannak, szóval ritkán találok olyan szempillaspirált, ami csalódást okoz, mert nincs szükségem semmi extra hatásra. Viszont ez a termék annyira semmilyen, hogy szinte meg sem látszik. Legalább 4-5-ször át kell húzni, nekem nincs ennyi időm a reggeli rohanásban. Ráadásul nem valami tartós, nap végére eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 3.

duchess_g

2023. február 5.

Először azt hittem, hogy be van száradva, régi a spirál, de a második is olyan állagú volt már kezdettől, mint más spirálok, mikor már kezdenek megérni a kidobásra. Ennek megfelelően többször át kell menni a pillákon, hogy elég festék kerüljön rájuk, de nagyon szépen szétválasztja, hosszabbítja és dúsítja a pillákat. Szerintem nagyon szép természetes hatása van. Közelről szép feketének tűnik, de sajnos kissé távolabbról nem az a wow-fekete hatás, inkább szürkés. Egész tartós, bár sajnos észrevettem, hogy néha elkenődik/lemászik a szem alá főleg ha olyan kozmetikum van felkenve a szem körül, amivel nem kompatibilis.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 5.

alegria800

2023. január 10.

Kb masfel eve hasznalom a barnat, nekem nagyon bevalt. A primerjevel egyutt nekem dramaibb a hatas. Tobbszor at kell kenni, tapasztalatom szerint a tobb vekony reteg hozza meg a kivant hatast.
Ha oaszetapad valahol en atfesulom szempilla-ecsettel.. Nem tudom hogy hivjak. =D regebben egy elhasznalt spriralt mostam le es nyilvanitottam szempilla fesulo ecsetnek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 10.

Bettu

2022. február 7.

A Masterpiece Max-ot akartam, csak nem volt a boltban, ahova bementem érte, így megvettem ezt. Műszempilla után, nem vártam sokat, csak, hogy mégis legyen valami.
Végre egy spirál, ami tartós, és az én semmilyen szempillából is csinál valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 7.

DittyCat

2021. november 11.

Kék szempillaspirált kerestem, ez az egy volt a drogériában. Megvettem. De egyáltalán nem kék, inkább szürke. Azért a majdnem 4000 forintos árát figyelembe véve nem annyira örültem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 11.

sigma

2021. november 10.

Nemregiben kitalaltam, hogy a sotetszoke hajamhoz lehet hogy nem fekete, hanem barna szempillaspiralt kellene hasznalnom. Nos, elindultam a DM-be vadaszatra, ezt az egyet talaltam.
Ez a total termeszetes hatas kb. Semmi hude nagy varazslatot nem csinal, valamennyit dusit, de jobban szeretem, ha hosszabbak is a pillaim - ezt ezzel nem erem el sajnos. A kefejevel szerintem picit nehezkes dolgozni, gyakran osszekenem vele a szemhejamat, de mindettol fuggetlenul megis szeretem. Tartos, szep, egyszeru, a muszempillakhoz koze nincs, meg csak a kozelebe sem erek vele, de nem baj. Rohangalos, laza hetkoznapokra teljesen eleg. Most rendeltem helyette egy L’Orealt, ha ez elfogy azt fogom hasznalni, de ha nem valik be akkor megelegszem ezzel is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

nikiii.*

2021. október 7.

Az elmúlt tíz évben nem vettem olyan szempillaspirált, ami nem vízálló, mivel nagyon hajlamos vagyok a könnyezésre és a sírásra, így a sima spirálok nagyjából egy óra alatt a szemem alatt végezték. Nemrég viszont kitaláltam, hogy nekem szükségem van egy barna spirálra, a drogériában pedig ezt az egyet találtam, így gondoltam, kipróbálom. Csodatermészetes pillákat varázsol, nem ragasztja őket össze, és szépen göndörít is, gyönyörű a végeredmény. Ami külön meglepett, hogy egyáltalán nem potyog, szépen a helyén marad -- és bár kétszer teszteltem hagymapucolásnál, nem teljesített nagyon rosszul, mert bár kicsit elmozdult a helyéről, könnyen tudtam korrigálni. False Lashe hatást azért nem éreztem, pedig amúgy is sűrűek és hosszúak a pilláim, de a mindennapokra számomra nincs párja. Általában Maybelline spirálokat szoktam venni, de most kicsit meginogtam, és lehet, hogy áttérek a Max Factorra.

szerk.: Ha lehet, még feljebb pontoznám, ez a szempillaspirál nekem a minden. Gyönyörű természetes pillákat varázsol, hosszít és göndörít, és nagyon finom a végeredmény. De ami a legcsodálatosabb, hogy egyáltalán nem kenődik fel a szemöldökcsontomra, ami még a kedvenc vízálló Maybelline spirálommal is megtörténik. Aki természetes hatású szempillaspirált keres a mindennapokra, szerintem ennél jobbat nem talál. Mondjuk a False Lash Effect elnevezés kicsit távol áll a valóságtól...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

Szeos

2021. szeptember 17.

A barna árnyalatot vettem meg, sokkal többet vártam volna ettől a szempillaspiráltól. Nagyon nehéz és időigényes vele szép pillákat kreálni - tud szépen dúsítani, de egyáltalán nem hosszabbít. Egészen biztosan nem veszem újra, és a márkával sem nagyon fogok többet kísérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

noricza

2021. február 25.

Ajándékba kaptam, imádtam! Nagyon szép (extrém) dús pillákat csinált. A hatalmas kefét megkellett tanulni használni de nagyon szerethető. Az ára kicsit sok és amit hiányoltam hogy a hosszúsághoz nem adott. Elég száraznak tűnik egyébként ez is egy érdekessége.Egy romantikus sminkhez tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Olajsav. Az olajsav egy zsírsav féle, melyet elsősorban bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak. A zsírsavak a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők. A zsírsavak és így az olajsav is különösen ajánlott összetevő a száraz bőrre.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.