Max Factor

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hana, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   Müller, DM

Minden eddiginél hosszabb Max Factor kefe, a drámaian hosszú szempillákért!

friebo

(!)
2016. július 15.

Sűrű, de nagyon rövid szempilláim vannak. Nekem nem kell természetes hatás, vagy ilyesmi, amit ígérni szoktak, hanem valami, ami Nagyon!! meghosszabbítja. Ez tudja! De sajnos néhány hónapja egy DM-es vagy Tescós Max Factor polcon sem találom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

alinn

2016. március 25.

Régen volt és imádtam, ez az éppen csak leheletnyi-típusú szempillaspirál, de én nagyon szerettem, biztos fogok még ilyet venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

sihaya

2015. február 18.

Ez túró. Barnám volt, használtam elég sokáig, nem irritál-nem pereg, de nem is látszik semmi se a szempillámon belőle. Se nem dúsít, se nem hosszít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

Ella

2015. január 20.

Nekem bevált. Hosszabbít, ível, picit dúsít és szép, sötét fekete tőle a pillám. Nem tapaszt, több rétegben sem! Bírja a sírást (sajnos temetésen is viseltem), nem pereg, nem maszatolódik. A TOP 5-ben benne van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

lettart

2014. július 3.

Max Faktor.., a márka amiben sosem csalódunk

?!

A külső csinos, a belső-külső még mindig csinos, tetszik a kékes festék, a lila, szép sörtéjű kefe, a vékony szár..., de amit csinál a pilláimmal..., igazából semmit sem csinál velük! meg semmivel se.

így hát megtartottam mert szép, néha, ha nem sminkelek, akkor alul ezzel átkefélem a kis tündéreket, a festék úgy sem látszik meg rajtuk, ám más termékeknél, ahol a kefe túl "bunkó", de a festék isteni, bevetem még..., még hozzá nagy sikerekkel :)

szóval akkor három vagy négy?...
önmagáért csak egy erős hármast kaphat! - nagy szigor

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Max Faktor.., a márka amiben sosem csalódunk

?!

szóval akkor három vagy négy?...
önmagáért csak egy erős hármast kaphat! - nagy szigor

Musil

2014. február 1.

Csak a szilikonkefés szempillaspirálokat szeretem, és az összes közül ez a forma viszi a prímet! Vékonyan, gyönyörűen választja szét a pillákat, de több rétegben építhető, vastagítható, mégsem okoz pókláb-effektust. Tartós, szép a fedése. A fene vinné el, hogy ilyen piszok drága, és ritkán kapható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

rose

2013. december 11.

Tényleg jó spirál, bár én magamtól nem biztos, hogy megvettem volna. Szépségboxban volt a barna árnyalat, a keféjéhez hozzá kell szokni, de miután ez sikerült, brutálisan szép, hosszú pillákat csinál. A színe miatt nekem nem csinál látványos eredményt, de szőkéknek szerintem nagyon jó lehet ez a barna szín. Nagy piros pont, amiért akkor sem jön le, ha a hidegben könnyezik a szemem, és mert nagyon szépen elválasztja a pillákat. Összességében 4 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Sabinilla

2013. július 25.

Szuper hosszabító spirál! Betartja, amit ígér, extra hosszú szempillákat lehet vele kreálni. Ma reggel használtam először, 14 órát simán kibírt, még a délutáni sportolás közben sem kenődött el, nem is pergett le, abszolút mozgás és kánikulaálló! Ebayről rendelve az ára is baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 25.

macskajaj

2013. június 29.

Szempilla terén eléggé hátrányos helyzetű vagyok, szóval gondoltam egy Max Factor spirál jó lesz az én nyomorult kis pilláimnak. Egy rétegben nem igazán látszik meg, több rétegben azonban nálam egészen jól teljesített, pedig eddig szinte mindent kipróbáltam, végül ezért ruháztam be valami drágábbra is. Nem tökéletes, de természetes hatást nyújt, nem pereg, nem maszatolódik, és gyönyörűen szétválasztja a pillákat. Összességében meg vagyok vele elégedve, bár a dúsítást és a hosszabbítást azért hiányolom picit, most, hogy elfogyott, arra szoktam használni, hogy ha egy másik spirál összecsomózza a pilláimat, akkor ezzel átfésülöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

biolumi

2013. június 9.

Kedvencem! :) Betartja amit ígér.
Hosszabbít mű hatás nélkül :)

U.I. Én legutóbb Deep Blue árnyalatot vettem,de sötétbarna szempilláimon nem látszott a kék szín.Viszont a vattakorongon pedig igen,amikor lemostam.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Kedvencem! :) Betartja amit ígér.
Hosszabbít mű hatás nélkül :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.