Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: katyalin, Módosítva: 2014. május 13.

Kiszerelés:   9,5 ml

A kefe speciális kialakításának köszönhetően egyszerre dupla adagnyi festéket képes a szempillákra juttatni, ezzel hihetetlenül dúsítva a pillákat.

felicity94

2018. december 1.

A colossal spirálok közül a kedvencem. Szeretem az ilyen vastag, nagy kefés spirálokat amik több festéket visznek fel egyszerre. Ennek ellenére nem csomósodik. Gyorsan szárad, könnyű több réteget építeni, el lehet érni vele azt a bizonyos wow hatást. Szép mélyfekete színe van, egy napot nálam simán kibír, nem nagyon pereg. Már kétszer is újravettem, nekem abszolút bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Pinky

2018. július 26.

Az ilyen kefékkel nem tudok bánni. Pici pillákat csinált, talán picit dúsított. Egynek elment, szerencsére gyorsan kifogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

SAX620

2018. június 26.

Ár-érték arányban szerintem egy nagyon jó szempillaspirál. Hosszú pillákat varázsol, nem maszatol és könnyen lemosható.
Évek óta használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Évek óta használom!

peachyglow

2018. április 10.

Szerdán vettem ezt a spirált és péntekre kötőhártyagyulladásom lett, semmi sem változott a sminkrutinban csak ő. Egyébként abban a két napban nem volt olyan rossz, bár a dúsító hatása elég gyengécske, viszont nagyon tartós és könnyű volt lemosni. Kár érte, ki kellett dobnom, és miatta még vagy öt másik szemre való terméket. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

hzsvitamin

2018. április 1.

Nagyon rossz. Viszont még mindig nem a legrettenetesebb, ami kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Nagyon rossz. Viszont még mindig nem a legrettenetesebb, ami kapható.

pillacskak

2018. március 30.

Nagy pillákat csinál, de nem olyan extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Nagy pillákat csinál, de nem olyan extra.

aalleexxaa

2018. január 15.

alapvetően mint szempillaspirál jól funkcionál - mint az eddig próbált maybelline spiráljaim. ezzel szemben viszont le kell hogy csillagozzam 3 csillagra,mivel elképesztően irritálja a szemem. így ez nekem nem jött be,bár nyilván ez nem a spirál hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

HFanni22

2017. november 17.

Nagyon száraznak tűnik a festék. Nem érzem, hogy dúsítana, azt meg nem tudom, hogy hosszít-e, mert eleve hosszú szempillákkal vagyok megáldva. Nekem általában nem kell giga-szuper spirál, mert jók az adottságaim, de ez valahogy redukál a szempilláimon, szinte csak összetapasztja őket. Nagy csalódás volt, jó, hogy féláron vettem. Érdekes, a többi maybelline szempillaspirál bejött nekem. Ő nem akar. Hát ennyi volt... :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

v.alexandra27

2017. október 18.

Szerintem hosszabbít és dúsít is, összességében szép végeredményt lehet vele elérni, tartós is, nem pereg le. Én még akciósan vettem, teljes áron valószínűleg nem venném újra, meg amúgy is szeretek mindig új spirálokat kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

annroi

2017. július 15.

Még legutóbbi Glamour napokon vettem. Szép, hatalmas pillákat tud varázsolni, de teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Soluble Collagen

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.