Maybelline

Maybelline Coloursensational Moisture Extreme Rúzs

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 18.

Kategória:   Sminkek szájra

Gazdagon hidratáló, jól fedő ajkakrúzs. SPF 15 fényvédővel.

Maybelline Colour Sensational Moisture Extreme Rúzs
Ár: 500 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Ár: 700 Ft , Eladó: CrazyKid
Állapot: 2-3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. február 18.

Valóban egy jól eltalált és mégsem hype-olt rúzs, amiből nekem is az "ikonikus" 721 Pinky Beige árnyalat lapul a táskámban.
Ez az a tökéletes szín, ami éppen csak jelzi, hogy ott van, és minden sminkhez/korosztályhoz passzol.
Felkenve picit édes az íze, krémes, közepesen tartós, mint a legtöbb rúzs, és egészen szépen kopik.
Abszolút megéri az árát, rúzsimádóknak vétek lenne kihagyni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 18.

Abszolút megéri az árát, rúzsimádóknak vétek lenne kihagyni!

Zsozsi21

2020. január 22.

Pinky Beige árnyalatban van meg youtuber ajánlásra. Nagyon szeretem, főleg ennyi pénzért. A tökéletes nude szín, bár mivel fényes, krémes formula, nem a legtartósabb, de könnyű frissíteni nap közben. Szilveszterkor trend it up ceruzával nekem elég jól bírta, egyszer kentem újra, közben folyamatosan ettem és ittam. Be fogom szerezni a többit is, remélem olyan jók lesznek, mint ez, az ára miatt pedig nem lesz túl nagy csalódás, ha mégse. A csomagolása hagy némi kivetnivalót, sajnos elég törékeny a műanyag, bár a kupak jól zár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

BPetra22

2020. január 17.

Hihetetlenül jó rúzsról beszélünk 1200 Ft-ért!! Nem kopik gyorsan, és hagy maga után színt, mintha befogná picit az ajkakat, így nem feltűnő a kopása sem. Kényelmes viselet a mindennapokra egyaránt. Én csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Fahej10

2020. január 14.

Na ez az a rúzs, amit imádok. Egyáltalán nem kap annyi figyelmet, amit megérdemelne. Pinky beige színben van meg és csodálatos. Természetes, de egyben dúsítja az ajkaimat is, nem szárít, könnyű a felvitele. Tartóssága nem a leghosszabb, de alapvetően nincs problémám vele, mert nem kopik csúnyán és színt is hagy maga után, tehát nem szembetűnő. Én minden alkalomkor imádom viselni. A többi színben is meg fogom vásárolni, csak ajánlani tudom🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

ZANNAH

2019. december 16.

Akciósan vettem 721 Pinky beige ,670 Natural Rosewood , 210 That's Mauvie színekben
amit igér hidratálja és ápolja az ajkakat ,finom fényt ad az ajkaknak ,az ajkak megjelenése telt és egészséges szóval ezeket a dolgokat kellene hoznia.Első használata után pozítív a tapasztalatom,rendszeres használata mutatja meg a tapasztalataimat.Ár arányban o.k.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 16.

HHH97

2019. július 22.

340-es árnyalat van meg, alapvetően szeretem ezt a rúzst, nem szárít és szép a színe, de nekem a tartósságával erősen problémáim adódtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

Aleysa

2019. április 30.

Basszus, a legnagyobb csalódásom ever. A 721-es pinky beige van meg, akcióban vettem, sokat nem vártam, de botrányos. Rajtam van egy órát, s kiszippantja az életet az ajkaimból. Estére meg másnapra halott bőrdarabok tömkelege, egyszerűen több napba telik, mire le tudom radírozni rendesen s rendbejön. S nem úgy nézek ki, mint akinek bőrbetegség van a száján. Azért vagyok kiakadva mert ez elvileg egy hidratáló rúzs. A matt Mac rúzsom nem cseszi szét így a számat. Még nem tettem meg de lehet h egyszerűen belevágom egy kukába

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

lisbeth10

2019. április 21.

340-es árnyalatban van meg. Anyukámnak van hasonló árnyalatú rúzsa,
nem gondoltam volna, hogy az ilyen árnyalat tetszik, de tévedtem.
Nagyon szép, szájfény csillogása van és kényelmes is az ajkakon
Picikét viszont szárító számomra, ha sokáig van az ajkaimon

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

340-es árnyalatban van meg. Anyukámnak van hasonló árnyalatú rúzsa,
nem gondoltam volna, hogy az ilyen árnyalat tetszik, de tévedtem.
Nagyon szép, szájfény csillogása van és kényelmes is az ajkakon
Picikét viszont szárító számomra, ha sokáig van az ajkaimon

zsucci93

2019. április 3.

A pinky beige árnyalat a legkedvesebb rúzsom a kollekciómban :) gyönyörű állaga van, csodás a színe, szépen tart, és mikor elkezd kopni is szép egyenletesen tűnik el. Egyet már teljesen elhasználtam, a másodiknak a felénél tartok, biztos újra megveszem majd :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Ann86

2019. február 27.

Ajándékba kaptam a Natural Rosewood árnyalatot és nagyon szeretem. A fénye hamar eltűnik de szín viszonylag sokáig tart és hidratál!!!!!!! Én kb 3-szor kenem újra egy nap és mindenki megdicséri az ajkaim színét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Aluminum Hydroxide, Atelocollagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Squalane, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glyceryl Stearate SE, Behenyl Alcohol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, C12-16 Alcohols, Lecithin, Silica Dimethyl Silylate, Aluminum Hydroxide, Dimethicone
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Diisostearate, Glyceryl Stearate SE, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Lecithin
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499, Iron Oxides, Red 7 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 28 Lake / CI 45410, Red 22 Lake / CI 45380, CI 12085, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Carmine / CI 75470

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0