Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2011. december 28.

Kiszerelés:   5,2 g

Puha, finom összetétel hosszan tartó színnel. A selymesen puha textúra miatt könnyen felvihető. Olajmentes, hipoallergén. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

dori92

2018. június 2.

A "Sweetheart Rose" árnyalatot használtam, de nem igazán vált be. Nem túl pigmentált és a csillámok sem tetszenek benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Reddiamond

2015. március 28.

Két árnyalatát is használtam, szerettem. többször újra vettem. De olcsóbbat találtam, azóta nem veszem, de lehet később visszatérek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 28.

LiliPiszu

2014. február 19.

Nagyon szeretem. Szép természetes hatású és könnyű vele dolgozni. A tartóssága nem az erőssége, ezért 4pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 19.

Bihter85

2013. július 9.

Volt ilyenem, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

Volt ilyenem, szerettem.

Heli

2012. július 18.

Nekem is a Sweetheart Rose van meg. Sajnos az én bőrömhöz nagyon világos lett.
Próbálkoztam vele, de az állaga is túl poros nekem.
Szívesen továbbadnám annak, aki hasznát veszi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

Nekem is a Sweetheart Rose van meg. Sajnos az én bőrömhöz nagyon világos lett.
Próbálkoztam vele, de az állaga is túl poros nekem.
Szívesen továbbadnám annak, aki hasznát veszi.

anna.toth

2012. július 18.

Most fogyott el a második is, én a "Sweetheart Rose" árnyalatot használtam, ahogy mondtam, újravásároltam :)
Az állaga nekem nagyon tetszett, könnyen kezelhető. Valóban nem látszik az első felvitel után azonnal, de ez nálam még pluszpont is, jobban lehet korrigálni, szebb lesz az a pirosítás. Az illata valóban nagyon jó, púderes, a pigmentáltsága nekem megfelelő. Külön szeretem, hogy nem csillog, így ez az alap-pirosítóm, ez minden alkalomra megfelel. A tartósságát tekintve nap végére valóban nem ugyanolyan mint reggel, de nekem soha nem kellett még nap közben pótolnom, olyan 8-9 órával később még látszik nekem, bár igaz, halványabban sokkal.
Amiért 4 csillagot kap, az az ára. Szívesen újravásárolnám, de szerintem az essence-nél és a többi olcsóbb márkánál talál az ember olyat ennek feléért, ami megközelíti ezt. Más esetben újravásárolnám harmadjára is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

Doriis

2012. február 26.

A színei szerintem elég természetes hatásúak, az állaga sem rossz, de nekem pár óra múlva úgy eltűnik, mintha egyáltalán nem használtam volna. Szóval a tartóssága borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Rosewood

2012. január 12.

Nem túl pigmentált, de számomra ez éppen elég. Az állaga nem nyerte el a tetszésemet, szerintem egy kissé kemény. Kb. 4 órát bír ki az arcomon, aztán eltűnik.
Van ennél jobb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 12.

Van ennél jobb is.

Dorinaa

2011. december 30.

Elég jó, de hamar lekopik nekem. :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 30.

Elég jó, de hamar lekopik nekem. :S

Ayla

2011. december 10.

Kicsit többre számítottam szín- és csillogás tekintetében, egyszeri felvitel után semmi nem látszik belőle, de jól építhető. A szín a felvitelt követően nem változik, viszont az én száraz bőrömön még alapos hidratálás után sem bír többet 4-5 óránál (ezért -1 csillag). A textúra ugyanakkor szuper, nem púder-szerű és a bőrön selymes tapintású lesz tőle. Az illata finom, púderes.

Mindenképpen pozitívum, hogy az érzékeny bőrömön is "jól viselkedik", nem leszek kiütéses tőle, nem szárít, nem irritál, nem tömíti el a pórusaimat. A csomagolása egyszerű, amely utazás közben sajnos elég könnyen kinyílik (pedig nem dobálom - ezért is -1 csillag), a mellékelt ecset nem a legjobb, de ha csak igazítani kell a sminken, akkor megteszi. Összességében ár/érték arányban nem rossz termék, de inkább a természetes hatást kedvelőknek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.