Maybelline

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. május 28.

Kategória:   Sminkek szájra

Zsozsi21

2020. január 22.

Nagyon megszeretem, most már két árnyalatban is megvan. Youtube-on látott vélemény alapján esett rá a választásom. Először a 721-es Pinky Beige-t szereztem be, gyönyörű nude, pigmentált, mivel krémes formula, magában nem túl tartós, de szép egyenletesen kopik. Szilveszterkor ceruzával elég jól tartotta magát az evés és ivás ellenére is. Nemrég szereztem be a piros árnyalatot (535 Rouge Passion Passion Red). Még nem volt alkalmam viselni, majd update véleménnyel jövök még :) A nude-ot nagyon ajánlom, főleg ennyi pénzért. A csomagolása nem a legjobb, kicsit megrepedt oldalt, ahogy a táska zsebében hordtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

vikofrivia

2019. október 22.

A matt színek közül a plush blush van meg és imádom, krémes, gyönyörű szín a hétköznapokra. Egy kicsit hasonlít a MAC kinda sexy nevű rúzsára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

dharma7

2019. március 1.

Raspberry Sorbet 340 (élénk, feltūnōbb, de kifinomult szín) és That’s Mauvie 210 (visszafogott, “irodai”) árnyalatok boldog tulajdonosa vagyok immár 3 hónapja! (Éljenek a Rossmannos leárazások!) Imádom ōket, hideg tél színtípusoknak mindkettō tökéletes. ;) Krémes állagukat külön nagyra értékelem; végre egy rúzs ami hatèkonyan táplálja az ajkamat, s mintha esztétikailag teltebbé is tenné azt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

jampiangel

2019. február 19.

Két árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, a 210 That's mauvie (csodás mályvás, élettel teli szín), illetve a 721 Pinky Beige (ami inkább egy nude, bézses szín). Nagyon elégedett vagyok velük, szépen terülnek, nem szárítanak, sőt, inkább hidratálnak kissé, szépen illeszkednek a visszafogott átlag sminkembe. Előbbihez gyakrabban nyúlok, kellemes színe miatt még pirosítónak is szoktam használni ujjbeggyel feltapogatva, ezt az árnyalatot biztosan újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

birokitti

2018. november 15.

A Rossmannban még lehet kapni, néhány árnyalat le is van értékelve. Én a 721 - Pinky Beige színt vettem meg, mályvás nude színe van, kissé hideg, de egészen pigmentált és 2-3 órán át tart. Ilyenkor hűvösebb időben jót tesz az ajkaknak, hidratál és kellemes illata van. Nagyon jó kis mindennapi rúzs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Vikcsuu

2018. április 14.

A dm-ben vettem egy ugyan ilyen kinézetű rúzst pont tegnap 1200 ft-ért. Red passion árnyalatban, és el vagyok tőle ájulva mennyire krémes, gyönyörűen pigmentált, és elképesztő fénye van. Imádom 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

emeseee6

2017. december 5.

Most ujra forgalmazzak otthon is es itt Milanoban is,csak a kollagen nelkuli verziot. A burgundy szinu van meg,el vagyok ajulva tole. Ugy hidratal,mint egy ajakbalzsam, kaprazatos szinnel :D Plusz a sok matt szarbol mar elegem van..
Magatol nem megy sehova,cigit birja,ivast szivoszallal,evest gondolom nem,nem probaltam. Az arat lazan megeri,nagyon jo ruzs,bar aki inkabb a tartos szetszaritosokat szereti ,annak nem tetszene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Jdit04

2017. augusztus 20.

Bár elméletileg már nem gyártják, nekem a Notinoról mégis sikerült beszereznem nem régiben egyet. A #721 Pinky Beige árnyalat tulajdonosa vagyok. Szuperül pigmentált, mutatós rúzs. Tényleg szinte feltölti az ajkakat, nekem az egyik kedvencem lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

pzsofia

2015. augusztus 12.

Én nem rég vettem egyet DM-ben, talán egy hónapja. Azonnal beleszerettem! Jó az állaga, könnyű felvinni, nem szárítja a számat és viszonylag sokáig fenn marad. Gyönyörű, ahogy csillog és én azt vettem észre, hogy valahogy dúsabbnak hat az ajkam, amikor ez van rajta! A márkához képest nem volt drága, nagyjából ennyit szántam volna rúzsra egyébként is, úgyhogy nagyon megörültem neki! Remélem az, hogy DM-ben sikerült beszereznem a múlt hónapban, azt jelenti, hogy újból forgalmazni kezdik, mert még sok ilyen színt szeretnék. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Regi84

2015. július 8.

Már nagyon régen kaptam ezt a rúzst, de nem is tudtam, hogy milyen márka. Sajnos már csak egy nagyon kevés van a Porcelaine Rose árnyalatból... Sötétebb rúzs mellé használom, hogy kicsit teltebbnek tűnjön az ajkam, imádom. Kár, hogy már nem gyártják...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Atelocollagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Squalane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Pentaerythrityl Tetraisostearate, Aluminum Hydroxide, Silica Dimethyl Silylate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Diisostearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Red 27 / CI 45410, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 21 / CI 45380, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 5 Lake / CI 19140, Silver / CI 77820, Carmine / CI 75470, CI 42090, CI 12085
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.